Rüya yorumu

Ruh eşinizle nasıl tanışabilirsiniz

Pin
Send
Share
Send
Send


Mutlu bir kişisel yaşam, içsel bir uyum, dünyaya ilişkin iyimser algı ve başarı bulma garantisidir. Garip gelebilir, ancak bir bütünün iki yarısı birlikte tek tek olduğundan çok daha yükseklere ulaşır.

"Sevginizle nasıl tanışılır?", Bu soruyu sorarsanız ve bir cevap bulmak isterseniz, bir sonraki makalemi okumanızı öneririm.

Aşk, neredesin?

Modern dünyada, insanların yıllarca, bazen de on yıllarca aradıkları zamanlarda gittikçe daha fazla vaka görüyoruz, ama ruh eşini bulamıyoruz. Bazı başarısız ilişkiler deneyimlerinden geçmiş, bazıları tamamen umutsuz ve çalışmaya ya da başka bir şeye baştan başa ilerliyordu.

Ancak, pes etmeyen ve inanmaya devam edenler ve bir gün büyük ve parlak bir hissin kapılarını çalacağını umanlar var. Çok makul bir karar, çünkü dünyamızdaki her şey inanca dayanıyor. Değilse - arzular gerçek olmaz.

Ancak, sevgiyle tanışmanın toplumumuzda neden bu kadar büyük bir sorun olduğu hakkında konuşmak istiyorum?

Şahsen, bence, bunun birkaç nedeni var:

  • Prensip olarak, insanlar “aşk” kavramının değerini yitirmiş, bir ruh eşi bulmayı istememekte, ancak manevi yakınlıktan ziyade, ebedi zevkler dünyasında yaşamayı tercih etmektedir.
  • Bilinçaltında olumsuz inançlar. Bir kez daha tekrar ediyorum ki, arzularınızın gerçeğe dönüşmesine yardımcı olan belirleyici güç olarak hareket eden inanç. Ve eğer bir kişi parlak bir duygu bulmak istiyorsa, ama kafasına “bu onun hayatında olmayacağı”, “aşk seçimin kaderidir” gibi olumsuz bir tutum içine girdi, o zaman neden hala yalnız olduğu çok açık.

Negatif bloklar farklı bir karakterde olabilir. Örneğin, bir erkek “tüm erkekler piç kurusu (değişim, içki, dövüş vb.)” Veya “tüm kadınlar yozlaşmış (sadece paraya ihtiyaçları var”) olduğuna kesinlikle inanıyor. Evren, kendi adına, bu tutumların kendisine düzenli olarak onay göndermektedir. Böylece, her türlü değersiz kişiliğin cezbedildiği ve gerçek aşkın onuncu yolu atladığı anlaşılıyor.

  • Karmik nedenler. Karma, sebep ve sonuç yasasıdır. Geçtiğimiz enkarnasyonlarda yaptığımız her eylem, gerçek yaşamdaki sonuçlarıyla dolu. Kişisel cephedeki başarısızlıkların sebepleri genellikle geçmişte kesin olarak zihninizle hatırlamadığınız, ancak ruh seviyesinde kaydedilmiş olan köklüdür. Mutluluğunuzla tanışmadan önce, kötü karınızı hesaplamanız, gerekirse birçok kişisel başarısızlık deneyiminden geçmeniz gerekir.

Ne yazık ki, hile yapmak ve karmayı atlatmak işe yaramıyor - kişisel olarak, diğer insanların enkarnasyonlarda yaşadığı tüm acıları kendiniz hissedinceye kadar, yalnız kalmak zorunda kalacaksınız.

Neyse ki, iyi haberler var - çoğu insanın karması hala diğer yarısında buluşmalarına izin veriyor. Asıl mesele, başka bir kişisel yenilgi meydana geldiğinde çaresizlik etmek değil, kişinin ruhsal farkındalığını arttırmak için gerekli bir ders olarak algılamasıdır.

Sevginizle, ruh eşinizle nasıl buluşacağınızla ilgili ipuçları

Hemen, kişisel yaşam gibi hassas bir konuda hiçbir şeyin olmadığı ve varsayılan olarak “mutluluğun evrensel tariflerinin” olamayacağı belirtilmelidir. Hepimiz parlak bireyiz ve bu kesinlikle bir kişi için kabul edilemez, bir diğeri için tam bir norm teşkil ediyor. Ne sonra aşkı bulma kuralları temel olarak söylenebilir?

Her birinin, kişisel başarısızlıkların kendi karmik kök nedenleri olduğu gerçeğini de ekleyin, yaşam misyonu çok farklıdır - genel olarak, "herkese uyan tek bir beden biçemezsiniz" diye açıktır.

Ancak, kişisel yaşamın düzenlenmesine ve sevginin çekiciliğinin hızlandırılmasına yardımcı olabilecek birkaç genel öneri var.

Arzu

Bir şey bulma konusunda en önemli şeyin ne olduğunu biliyor musunuz (ister aşk ister para olsun, ister örneğin havalı dans etme yeteneği)? Tabii ki, arzu!

Sorunu ölü bir merkezden değiştirmeye başlayan ilk mesaj, aşkı bulmak için samimi bir içsel arzu. Arzu olmadan, ihtiyaç duyduğunuz enerjiyi serbest bırakamazsınız.

Bu nedenle, doğru şekilde istemek ve istemeyi öğrenmek (görselleştirme çok yardımcı olacaktır). Hayatınıza nasıl harika ve parlak bir his geldiğini, ilişkilerin nasıl geliştiğini hayal edin. Boş zamanınızı nasıl geçiriyorsunuz? Hangi duyguları yaşarsınız?

Kişisel mutluluğunuz olduğunda hissedeceğiniz maksimum değeri hissetmeye çalışmak önemlidir. Bir daire, araba veya banka hesabı gibi maddi şeyler üzerinde durmaya çalışmayın, ancak sevginin hayatınıza getireceği duygu ve duyguları tam olarak görselleştirin.

Kendine sev

Birinin seni sevmesi için önce kendini bağımsız olarak sevmen gerektiği sır değil. Birçoğunun bu konuda büyük zorlukları var. Bir insanın kendisinden başka birini sevmesi genellikle daha kolaydır. İşte ilginç bir paradoks.

Kendinden hoşlanmamanın birçok iç nedeni vardır. Belki de kökenleri uzak bir çocukluktan geliyor; ebeveynlerle, sınıf arkadaşlarıyla karmaşık bir ilişki. Geçmişi bırakmayı öğrenmek, "orada" meydana gelen başarısızlıkları sürdürmek değil, mutlu bir hediye ve gelecek yaratmak.

Hiç bir şekilde, on, beş yaşında, bir yıl önce bile aynı kişi olmadığınızı düşünün. Tabii ki, dezavantajlarınız var ama kesinlikle herkesin elinde. Önemli olan, onları tanımayı, kabul etmeyi ve onlarla arkadaş olmayı öğrenmektir.

Görünümünüze dikkat edin: Bakımlı saçlara, cilde, güzel kıyafetlere ve ayakkabılara iyi bakın. Bütün bunlar benlik saygısını, kendini sevmeyi arttırır ve karşı cinsin gözünde sizi daha çekici kılar.

Ayrıca içeriğinize dikkat edin. İlginç kitaplar okuyun, filmler izleyin, kendinize bir tür hobi bulun ve becerilerinizi geliştirin. Sizinle iletişim kurmanın, manevi değerlerinizin olması, başkaları üzerinde iyi bir izlenim bırakmanın öğrenilmesi ilginç olsun.

Kişisel gelişiminizde durmayın ve daima yalnızca en iyi versiyonuna gidin.

Aşk ... yalnızlık için!

Evet, garip geliyor, ama kişisel alanınıza olan sevgi, ruh eşini bulmanıza yardımcı olacaktır. Her şeyden önce kendiniz ile iyi ve ilginç bir şekilde yalnız olacaksınız.

Bu neden işe yarıyor? Yalnızlığınızı sevdiğiniz zaman, “vazgeçme” ve “alma” durumundasınızdır, çünkü kişisel hayatınızı “sadece kendinize oturmama”, “sıkıcı olmama” - yani kelimenin tam anlamıyla, enerji ile doldurmak istemediğiniz için düzenleme çabası içinde değilsiniz. başka bir kişi, ancak paralı güdülerden.

Ve herhangi bir uyumlu ve sağlıklı ilişki, tüketicilik değil etkileşim ilkesine dayanır. Bu yüzden ilk önce hayatınızdaki uyumu kendiniz bulmanız çok önemlidir.

Ayrıca şahsen eşinize verebileceğinizi mi düşünüyorsunuz? Ona nasıl bakabilirsin?

girişimleri

Tabii ki, ne tür bir insana ihtiyaç duyacağınıza dair bir plan yapabilir, hayal gücünüzde onunla birlikte uzun ve mutlu bir yaşam düşünebilirsiniz, ancak bir şeyin çalışması için bunu yapmak için girişimlerde bulunmanız gerekir.

Kişisel mutluluğu hayal ediyor musun? Daha sonra bir buluşma sitesine kaydolun, daha sık halka açık yerlere gidin, hoş bir yabancıyla bir fincan kahve içmeyi kabul edin. Genel olarak, durgun oturmak yerine durumu iyileştirmeye yardımcı olacak proaktif eylemlerde bulunun.

Ve sevginin İnternette bulunamayacağına inanmayın - bu, bu gerçek olasılığı engelleyen başka bir olumsuz ayar.

Kabul başarısızlıkları

Çoğu zaman, gerçek aşka giderken, insanlar ilişkilerde birkaç başarısız girişimde bulunurlar. Tabii ki, aşk bir kerede bir araya geldiğinde durumun mükemmel bir gelişme var, ama bu günlerde kural için istisna değildir.

Başka bir kişisel başarısızlık yaşadığınızda her zaman umutsuzluğa kapılmamak önemlidir. Kolay olmayacak olsa bile, inancınızı en iyi şekilde tutun.

Ve kötü üzerinde durmayın - sadece olumsuz durumdan vazgeçip devam edin. Gelecekte kesinlikle harika ve karşılıklı bir his yaşayacağınıza inanın.

Gerçekçi ol

Tabii ki, tüm kızlar beyaz atlarda prenslerin hayalini kurar, ancak sağduyuyu paylaşmanın bir zararı olmaz. Doğada kaç tane prens var? Ve bir ilişki kurmak isteyen kaç gerçek kız var? Prensi fethetmek için en azından bir prenses olmalısın ...

Prenslerle olan örnek kesinlikle abartılı, ancak gerçek şu ki aşk arayışında gerçekçi olmanız gerekiyor. Birdenbire her şeyin kafanın üzerine düşmeye hazır olduğunu ve hiç çaba harcamanıza gerek olmadığını sanmayın!

Ya da "aşk bütün problemlerini çözecek." Bu bir yanılsama ve olumsuz bir tutumdan başka bir şey değil, aynı şekilde istenen yaşamın gelişini engelliyor.

Bu nedenle, maddi şeylere can atmayın, sonuçta, aşkı arıyorsunuz, parayı değil mi?

Böcek işi

Davranışınızı önceki ilişkilerde analiz edin. Ne yanlış yaptın? Belki de çok agresif davrandılar, sürekli kıskandılar ya da ona yeterince dikkat etmediler?

Her seferinde aynı tırmağa basmak gerekli değildir. Bunu yapmak için geçmişte ana hatalarını bulun ve gelecekte tekrar etmemeye çalışın.

Uzmanlara hitap

Yaşamınızı bağımsız olarak anlamanın zor olduğunu düşünüyorsanız, yalnız olmaktan yoruldunuz, ancak asıl sorunun ne olduğunu bulamıyorsunuz - bir uzman görmenizi tavsiye edebilirsiniz. Bir uzman olarak, hem kalifiye bir psikolog hem de ezoterik bir uzmandan bahsediyorum, örneğin geleceği tahmin edebilen ve haritaları kullanarak bir sorunu tanımlayabilen bir kişi.

Belki de taraftaki görüş, sürekli içsel kazıdan daha büyük faydalar sağlayacaktır ve doğru şekilde ayarlamanıza yardımcı olacaktır.

Umarım makalem senin için ilginçtir ve harika ve parlak bir his bulmana yardımcı olur!

Son olarak, videoyu izlemeyi öneriyorum:

Marissa

Videoyu izle: RUH EŞİM İKİZ ALEVİM KİM ? NE ZAMAN ? NEREDE ? BİR ARAYA GELECEĞİZ ? @tarotokuyucusu (Ocak 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send