Rüya yorumu

Neden beyaz mantar rüyası?

Pin
Send
Share
Send
Send


Neden beyaz mantar rüyası? Bu gece böyle bir rüya görmüş olsaydınız neler beklenirdi? Çözmeye çalışalım.

İnsanlar uzun zamandır zehirli mantarlara uğursuz, büyülü nitelikler yüklüyorlar. Yenilebilir aile refahının, maddi refahın bir işareti olarak kabul edildi. Bu tür değerler rüya kitaplarının yorumuna aktarıldı. Ancak her şey basit değil - rüyalarınızın yorumlanması uykunuzun durumuna bağlı olarak tamamen farklı olabilir. Bu nedenle: uyan, en küçük detaya kadar düş görmeyi unutma, yaz.

"Mantar" rüyalarının yorumu

Yani sen mantar hayal ettim. Popüler rüya kitaplarının çoğu, böyle bir rüyayı hızlı kârların işareti olarak yorumluyor. Beklenmedik bir şekilde, olamayacakları bir yerde para alacaksın. Aynı zamanda, sevilen hedefe giden yolda sorunların çözümünde destek olacak yardımcılar tarafından kuşatılacaksınız.

Bu en yaygın genel yorumdur. Ama aynı zamanda özel olanlar da var. Örneğin:

  • Sonbaharda mantarları toplayın? O zaman kehanet elverişlidir. Hoş olaylar, neşe, sevdiklerinizle iletişim, çocukların başarısı ve bir eşin sevgisini bekliyorsunuz. Yakın gelecekte hayal kırıklığı ve sıkıntı olmadan, tamamen beyaz bir grup gelecek.
  • Sen gör ormandaki beyaz mantar, ancak bir nedenden dolayı onları kesmeyin? Böyle bir rüya - başım belada. Üzücü haberi bekliyorsun. Belki ölüm yaklaşıyor, bu tanıdığınız birini alacak. Hastalıklar, kavgalar, skandallar, hayal kırıklıkları, olumsuz, maddi kayıplar - yukarıdan bir şeyler olacak
  • Porcini mantarlarını ilkbaharda toplayın? Bu bir işarettir - acilen yıkamaya başlayın. Evde enerjinizi alan pek çok kirli şey birikmiştir (ezoterapistlerin görüşü). Temizlik gereksiz olmayacak. Çöpten kurtul, hayat daha iyi olacak
  • Porcini mantarını nerede bulduğunu ya da gördüğünü hatırla. Ormanda? Mükemmel - erken kâr için bekleyin. Para hiçbir yerden yokmuş gibi görünecek. Bu bir kazanma, bulma, hediye, olağanüstü bonus veya benzeri bir şey olabilir. Miktar büyük olmayacak, fakat hiçbir durumda gereksiz değil
  • Bulundu veya karayoluyla mantar satın aldı? Üzülebilirsiniz - bu acil ihtiyaçların bir işaretidir. Böyle bir rüya, iş kaybı, cüzdan gibi görülebilir. Muhtemelen, banka kartı bloke edecek, hırsızlar daireye girecek, alkolik kocası maaşını kaldıracak. Mali kayıplar önemli olacaktır. Ancak onları uyanıklıkla önleyebilirsiniz.

Uyku değeri sakıncalıysa üzülmeli miyim? Çok zor. Negatif değer her zaman kehanet değildir - bu bir uyarıdır. Rüyadaki bilinçaltı, nasıl doğru davranılacağına dair bir sinyal gönderir. Beyninin bu belirtilerini tanımayı ve onları takip etmeyi öğren. O zaman birçok sıkıntıdan kaçınılacak.

Daha fazla değer

Yukarıda en ünlü ve yaygın yorumları paylaştık. Şimdi özel, daha az popüler ama gerçeklerden çok uzak değil. İşte bu mantar rüyası değerlerinin örnekleri:

  • Porcini mantarlarını topla ve sonra birine ver / sat / ver. Öyleyse hayatta şanslısın! Kolayca başarılısın. Hızlı, keskin bir zihne, harika bir tutuşa sahipsin, insanlarla mükemmel bir ortak dile sahipsin. Kıskançlık ve nazarya karşı dikkatli olun. Onların size zarar vermesi muhtemel değildir - güçlü bir enerji. Ancak kötü niyetli olanlar kanı bozabilir
  • Bir rüyada, mantar dolu bir sepet attı? Büyük! Yakında eski rüyanız gerçek olacak, sizlerin gerçekleşmesini beklemek çoktan umutsuz. Başarı, size tanıdık olmayan bir kişinin yardımı ile tesadüfen ortaya çıkacaktır.
  • Toplanan mantarlar, ama çok daha fazla istedim? Unutmayın ki bir rüyada tutkuyla daha fazla mantar toplamak istedi? Güzel bir rüya değil. Bu, gerçek hayatta, bir işi tamamlamak için çok istekli olduğunuz, üzerinde çok fazla enerji, zaman, para harcadığınız anlamına gelir, ancak çabalarınız boşuna demektir. Rahatlayın, eğlenin, başka bir şeye geçin ve soru kendiliğinden çözülecektir.
  • Ormanda mantar arıyor, fakat sadece kesilmiş bacakları mı buluyorsun? Ayrıca iyi bir rüya değil. Gerçek hayatta birileri seni altüst etmeye başlayacak: önündeki karlı müşterileri yönlendirmek, buluşmayı sevdiğin kızları davet etmek. Her şeyi normale döndürmek için uğraşmayın. Süreyi bekleyin - kaybedilen çizgi yakında bitecek, enerji israf etmeyin

Sayı ve başarı ve başarısızlıklar, hasat edilen, satın alınan, bağışlanan mantar sayısına bağlı olacaktır. Ve bir rüyayı kendiniz yorumlayabilirsiniz. Mantarların refah ve başarının sembolü olduğunu kabul edin. Bir rüyanın üzerlerinde hangi eylemlerin gerçekleştirildiğini ve diğer detayları hatırlayın. Sonra ipucu kendiliğinden gelecek.

Pin
Send
Share
Send
Send