Rüya yorumu

Hangi rüyalar kıyamet günü?

Pin
Send
Share
Send
Send


Hangi rüyalar kıyamet günü? Dünyanın yakın ucunun teorisi basında geniş bir şekilde tartışılıyor. Zaten birkaç kez astrologların ve yandaşların tahminlerine inanarak, dünyadaki yaşamın yok edilmesine hazırlanıyor. Ancak, zamanın sonu henüz gelmedi ve gezegendeki yaşam devam ediyor. Dünyanın sonunun tutumu nedir, peygamberler mi? Farklı sürümleri göz önünde bulundurun.

Genel yorum

Bir şeyin sonu, yeni bir başlangıcının sembolü, küllerinden bir yeniden doğuş. Bu rüyanın taşıdığı anlam bu. Bir insan hayatındaki değişime hazır değilse, kader eski klişeleri yok eder ve yeniye giden yolu serbest bırakır.

Bir rüyadaki kıyamet, hayalperestin hayatındaki bir dönüm noktasını temsil eder.

Hayallerin olası sahneleri:

  • küresel sel;
  • atom bombası patlaması;
  • kozmik vücut;
  • küresel ateş;
  • deprem;
  • yıldızların etkinliği.

Neden rüya sel? Su elementi hisleri ve duyguları sembolize eder ve aynı zamanda bolluğun bir sembolüdür. Hayalperest su akıntılarıyla kaplıysa, servet yakında onu bekleyecek. Hayalperestten önceki gün deniz yolculuğu hakkında konuşuyorsa, uyku rüya kitaplarında pek yorum yapmaz - bu günün düşüncelerinin bir yansımasıdır.

eğer su kirliydi, hedeflere ulaşmanın ciddi engelleri var. Hayallerinizi gerçekleştirmek için savaşmalıyız. Hayalperest çıkarıldıysa selden kaçmak Bir teknede, gerçekte, bu lüks bir yaşamı ön plana çıkarır.

Patlamaya bak küresel bir felakete yol açan bir rüyada - aldatmaya ve tutmaya çalışıyorsunuz. Yakın çevreye iyi bakın. Patlama dalgasından uzaklaş - kirli bir iftira, haksız hakaret. Birinin sınırsız güvenine sahipsin.

Düşen göktaşı yeryüzünde yaşamdaki değişiklikleri kutsayan peygamberler. Bu bir uyku değişikliğidir, bir rüyada kötü yaşamda iyiyi çeker. Bir şey veya birileri hayatınıza girecek, bir göktaşı gibi, tanınmayacak her şeyi değiştirecek.

Evrensel ateşin resmine bakın - karşılıklı tutkuya. Sevginin ateşi hayalciyi tamamen emer, tüm hayallerini yakalar ve yere fırlatır.

deprem Gayrimenkul ile ilgili sorunları tahmin eder. Tüm belgeleri kontrol etmeli, bir notere başvurmalı ve tüm belgelerin geçerli olduğundan emin olmalısınız.

Eğer hayalperest bir felaket sırasında ölümden kurtarmak, gerçek hayatta güçlü bir otorite patronu olacak.

Rüyada bir felaket yüzünden güneş aktivitesiGerçekte, bu hastalıkların görünümünü vaat ediyor. Güneşin veya gezegensel bir felaketin tükenmesinin bir sonucu olarak dünyanın sonu - hayalperest, hayatının akışından memnun değil.

Rüya kitaplarının yorumlanması

Rüya Miller evrensel bir felaketin vizyonunu dinlenme çağrısı olarak görür. Sıkıntı hayalperestin tarafını atlar, sadece yaşam olaylarının kayıtsız bir gözlemcisi olacaktır. Bir felaketin kurbanı olmak - bir rüya yaşamın çeşitli alanlarındaki sıkıntıları önler: mali, sağlık ve kişisel yaşamla ilgili sorunlar.

Miller su akışını nakit akışı ile karşılaştırır. Küresel su baskınını görmek servet içindir. Ayrıca, bir insan bir duygu dalgası tarafından boğulabilir: olumlu ve olumsuz. Yorum, dalganın rengine ve saflığına bağlıdır.

Rüya Vanga evrensel felakette, insanın kişisel deneyimlerini görür. Hayalperest, duygular tarafından taciz edilir, hatta kişisel bir trajedi yaşadığı bir rüyada. Birine zarar verirseniz özrüyü ertelemeyin.

Ayrıca, Wang, azgın elementlerin özelliklerine bağlı olarak uykunun yorumunu göz önünde bulundurur. Yangın görürseniz, hayatta problemleri hızla çözmeniz gerekecektir. Su elementi azalıyorsa, karar vermekte acele etmemelisiniz: beklemek zorundasınız.

Navlun Rüya Yorumu psikolojik yönden yorumu geliyor. Bir felaketin vizyonunu, ruhun yaşam olaylarına karşı savunma tepkimesinin bir tezahürü olarak görüyor. Bir kişiye kişisel hayatındaki problemlerden acı çekiyorsa, suda boğulacaktır. Kişisel alanda her şey yolunda giderse, hayalperestin yalınayak yürümekten mutluluk duyacağı sıcak, hoş bir su rüya görecek.

Rüya loft Rüyadaki bir kıyamet vizyonunu pişmanlığın tezahürü olarak görür. Adam her şey için kendini suçluyor. Etrafındakilerin tüm günahlarla suçlandığı ona göre. Bu durumda, zihinsel geriliğin iç sorunlarını çözmek için bir psikologla konuşmanız gerekir.

Rüya yorumu Tsvetkova Bu hikayede sevilen biriyle olan çatışmaların anlaşılmasını görüyor. Aşk ilişkisi sona erdi. Yeni bir roman için yer açmak için pişmanlık duymadan ilişkilerin kopması gerekir.

Rüya yorumu Hasse hayalperestin zihni ele geçirmesini ve onun kokusunu sakinleştirmesini önerir. Hayalperestin eylemleri başkalarının şaşkınlığına ve hatta açıkça kahkahalara neden olur. Değişim zamanı.

Rüya Rüyası Bu hikayede geçmişle bir mola görüyor. İş dünyasında, iş dünyasında başarısızlık vaat ediyor - ilişkilerde bir mola. Olumlu bir yorumlama eski arkadaşlar ile sadece beklenmedik bir toplantı yaptı: Bir patlama ya da doğal bir felaket gibi olacak, ama olumlu anlamda.

Bir hayalperestin psikolojik portresi

Psikologlar, hayalperestin akıl dünyasının bir yansıması olan küresel felaketlerin resimlerini içeren rüyalar görürler. Çıkışı olmayan duygulara bir kişi boğulmuş. Bilinçaltı zihin, küresel felaketlerin resimleri aracılığıyla bir duygu patlaması gerçekleştirmeye çalışıyor.

Kıyamet parsellerinin vizyonu Bir kişinin birikmiş iç saldırganlığı hakkında konuşurki ruhunun derinliklerinde saklanmaya çalışıyor. Bir rüyada hayalperest, çöküşün resimleriyle ilişkili canlı duygular yaşarsa, zihinsel durumunu olumlu yönde etkiler. Uyku aşırı saldırganlığı ortadan kaldıracak ve iç huzur gelecektir.

Felaketlerin tekrarlayan bir vizyonu manevi rahatlama getirmiyorsa, gerçek hayatta stresi azaltmaya çalışın. Saldırganlığın sebebi erkek olmuşsa, yanlış anlamaları netleştirmeye çalışın. Stres sebebi yabancıların etkisinin dışındaysa, spor salonunda veya doğada aşırı enerji atınız.

Pin
Send
Share
Send
Send