Rüya yorumu

İşaret: bir dirseğe vurmak - sağ veya sol

Pin
Send
Share
Send
Send


İnsan organları, her tür batıl inanç için en çok aranan malzemelerden biridir ve alacaklardır. İsimsiz, işaret parmağı ve orta parmaklar, yanan kulaklar ve kaşıntılı burun hakkında birçok folklorik yazı yazılmıştır. Köylerde ve köylerde toplanır, ayrıca şehir arşivlerinde de korunur. Dirsekler, rekabeti canlandırma ve çevresindeki gerçekliğin diğer birçok bileşeni hakkında ilginç bulgular var. Bu nedenle, bir dirsek grevinin belirtisinin birçok yorumu vardır. Bazılarını düşünüyoruz.

Kızlar için dirsek belirtileri

Aynı çelişkili mantık üzerine, ne hakkında olduğu hakkında işaretler yazılır - dirseğe vurmak, sağa veya sola. Dirsek, bildiğiniz gibi, oldukça hassas bir insan organıdır ve sert bir nesneye hafifçe vursanız bile, dayanılmaz derecede acı verici olacaktır. Bu nedenle, dirseğinize vurursanız, ağrının daha fazla deneyim gerektirdiğine inanılması mümkündür:

  • kız sağ dirseğini incitirse - ihanet ettiği gibi, aksi halde değil;
  • tamamen farklı bir yorum elde edilir sağ dirsek yerine bırakılmışsa - Bu işaret, bu kız hakkında yapılan herhangi bir kötü sohbet olarak yorumlanır.
  • Kaşıntılı burunlu analoji ile büyük ilgi de kaşıntı sol dirsek belirtisi - demişler, gözyaşlarına olduğu kadar sağ dirseğe de - iyi haber beklentisiyle;
  • eğer dirsek masadaki ekmeklerden veya başka bir şeyden düşmüşseBunun üzerine kavga etmek, akrabalar arasında skandal olmak ve bu işaret anlaşılabilir bir durum çünkü ekmek her zaman ana ürün olarak görülüyor.

Zengin nişanlısı kadar basit. Bir kız dirseğine çarptıysa - çok acı verici, kadınların elleri erkeklerden daha yumuşak. Ve bu nahoş anı bir şekilde yumuşatmak için, hasta dirseğini unutacağı bir şey söylemelisin. Bir kızın kalbini ne tür bir "ilacın" iyileştirebileceğini anlıyor musunuz? Buradan damadın anılarına dair işaret başlar.

Dirsekli erkeklerde her şey basittir - ovulur ve devam eder

Erkeklerin dirsekleriyle ilgili inançların çoğu pek farklı değildir. Burada gerçekten acı verici bir durumun birkaç nedeni var, işte bunlar:

  • eğer bir adam dirseğini masaya vurursa ve ondan bazı eşyaları fırlatırsaöyleyse, böyle bir işaret aşağıdaki sonuçla yorumlanır - belki de olay, evli iki kişiyi ilgilendiren iki sevgili, büyük bir aile kavgası veya hatta boşanma gibi yükselir;
  • Başka bir durumda, bir erkek kendisi için acı verici sonuçlar doğurabilir. dürtmek ev mobilyalarıve bir sandalyenin arkası, bir sandalyenin ya da bir koltuğun kol dayama yeri olabilir - bu durumda, yorumda bu kişinin kısa zamanda kötü davranışlar için beklemesi gereken kıskanç bir kişi, bir rakip veya sadece kötü niyetli bir kişi olduğu söylenir.

İkinci durumda, işaret oldukça anlaşılabilir bir durumdur. Ne de olsa, dirsek, mecazi anlamda konuşan, insanların geri kalanını zorlayan, kariyer basamaklarını yükselten ya da sadece bir tür hedeflere ulaşmak isteyenlerin yaptığı şeydir. Böylece grevdeki adamın işlerin nasıl ilerlediğini kıskandığı ortaya çıktı. Bu kadar kötü yönelmeler için harika bir "panzehir" basit bir reçetedir: çürüğü diğer el ile ovalamak için gecikmeden, omen gerçekleşmez.

Bir milyonerle evlenmek kolaydır - dirsek yardımıyla ...

Bedenin bu hayati kısmının işaretlerinden biri evlilik ilişkileriyle ilgilidir. Ancak, sağlam bir damat bulmak için, kızın birçok rakibe dirsek itmesi gerekecek. İnanmayın - kendiniz değerlendirin:

  • adil seks yeterli kirli dirsek hakkında rüya - ve, tabelaya göre, zengin bir adama nişanlanma şansını sonsuza dek kaybedecek, bu yüzden, bir kurnaz kirli dirsekleri görmek için asla bir rüyada bile uyanık olmalısınız.
  • Bu oldukça garip bir işaret, özellikle evlilik ve kirli dirsekler oldukça uyumlu bir parça olduğu için ve eğer bir kız evlenecekseÖzellikle zengin bir insan için - dikkatle kendisini izlemeli, kamuoyunda temiz ve düzenli olmalı, ancak bu durumda, temel mantığı takip ederseniz başarılı bir şekilde evlenebilirsiniz, ama her şey tersi olur.

Hayallerimiz genellikle yorumlamanın özel bir parçasıdır. Çok garip görünüyorlar ve genellikle ilk bakışta, uyku ile ilgisi yok gibi görünen yorumlara sahipler. Bütün bunlar uyku psikolojisine bağlı. Bilinçaltımız doğumunda her zaman “suçlu” dur. Beynimizin sahibi tarafından farkedilmeyen bu bölümü, yavaş yavaş kendi içinde tüm korkularımızı, deneyimlerimizi, her zaman düşündüğümüzü biriktirir. Ve sonra, bir fırsat bekliyorum - öznitelik, bir çeşit özetini uyku şeklinde sunar. Tek bir neden var: uykunun hayalperest üzerinde büyük bir etkisi var. Bilinçaltı "yeterli kalır", asıl şey, kişiyi daha önce eklediği şeye çok fazla önem vermediğine ikna etmektir.

Bizim durumumuzda - kirli dirsek görmek ve evlenme şansını kaybetmek - görünüşe göre kesinlikle bir bütünün uyumsuz parçaları. Fakat eğer dirsekleri rakiplerinize sokmazsanız, zengin bir adamla nasıl evlenebileceğinizi düşünüyorsunuz? İstediğiniz damağa ulaşmak için çok çaba sarf etmeniz gerekiyor. Ve - iyice kirli dirsekler. Bu muhtemelen rakiplerini geri çekebiliyorsa alacağı başkasının servetini hedefleyen bir kızı düşünmektir. Fakat etrafta bir sürü var. Ve hepsi çok çevik ve sinsi. Dirseklerinin ne kadar kirli olduğuna bakın! Elbette böyle dirseklerle onlardan biri kesinlikle onu gelecekteki zengin kocasından uzağa itecektir!

Tüm bu deneyimler ve korkular zavallı kızın bilinçaltında birikir. Kısa bir süre sonra, bu deneyimlerden ruhunu tamamen kaybetti - ve aynı zamanda, istenen serveti bulma şansı da buharlaşacaktı. Şu anda, kirli dirsekleriyle ilgili bir rüya ona geliyor. Ve - bir şey haline gelir, kız gerçekten zengin bir damat için savaşacak gücü yoktur.

Videoyu izle: Kalp Krizinden 1 Ay önce Vücudunuz Sizi Uyarıyor (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send