Rüya yorumu

İşaret: Kuş neden pencereden atıyor?

Pin
Send
Share
Send
Send


Antik çağlardan günümüze gelen canavarlarla, doğa ve hava olaylarıyla ilgili birçok işaret var. Tabelaları inceleyerek, her türlü olayı tahmin edebilir, olumlu ve olumsuz, hatta onların seyrini değiştirmeyi bile deneyebilirsiniz. Ancak en ilginç işaretler, çoğu etnik grupta olduğu gibi mistik alanla ilişkilendirildikleri gibi, kuşlar ile bağlantılıdır. Bu durumda, bazılarının bile bilimsel bir açıklaması var. Bazıları olumlu bir anlam taşıyabilir, bazıları ise olumsuz bir anlam taşıyabilir. Öyleyse neden, belirtilere göre, bir kuş gagasıyla penceresine saldırıyor?

Kuşların pencerede kavga ettikleri zaman, çeşitli etnik gruplar hem olumsuz hem de olumlu bir açıklama yaparlar. Bununla birlikte, genel olarak, ailenin başının belaya gireceği ya da birinin öleceği gerçeğinin bir işaretidir. Birçok ülke, bir kuşun pencereye çarpması durumunda bunun çok kötü bir haber olduğuna ikna olmuş durumda. Ancak bu sürüm tek doğru olanı olarak adlandırılamaz. Birçok insan kuşları ışık kuvvetleriyle ilişkilendirerek ve onları Mavi Kuş akrabaları olarak adlandırarak iyi bir işaret olarak adlandırıyor. Uzun zamandır farklı inançların efsanevi bir kahramanı ve mutlu bir yaşamın sembolü haline gelmiştir.

İyi haber

Kuşlarla ilgili işaretlerin oldukça çeşitlilik gösterdiği göz önüne alındığında, bu soru belirli bir kuşun camda ne vurduğuna dayanarak incelenmelidir.

 1. yutmak, bardakta atıyor - bu kesinlikle iyi bir işaret. Böyle bir tüylü ziyareti sevdiklerinize iyi haberler vaat ediyor. Bu durumda, evin sahibini bekleyen haberler parlak olacaktır. Aynısı, pencereyi kıran küçük kaydırmalara bağlanabilir. Böyle bir kuş sadece hoş haberler ve tarihler değil, aynı zamanda uzun zamandır beklenen çocukları da taşır.
 2. Eğer pencereyi tıklarsan baştankaraBu aynı zamanda iyi bir işaret ile sembolize edilir. Daha önce, insanlar böyle bir kuşun camı ziyaret edip vurarak uzun zamandır beklenen, hak ettiği bir neşe getireceğine inanıyorlardı. Bu evde büyük mutluluk ve şans olduğu anlamına gelir. Kuş açık pencereye uçarsa, evin sahiplerine bir yıl önceden işinde büyük bir zenginlik ve başarı vaat ediyor.
 3. Eğer gelirse leylekBöyle bir kuş sadece sıcak ve güzel haberler getirir. Bu tür kuşların ziyaretinden sonra bir apartman veya evin sahipleri, tüm işletmelerde ailenin yenilenmesini, refah ve mutluluğu tam olarak bekler. Bu nedenle, kuşun pencereden ne attığı sorusunu sorarsanız, ne tür bir kuş olduğunu hatırlamanız gerekir.

Kötü haber

 1. Bir dairenin veya evin penceresini açarsanız güvercininsan iyi beklememeli. İnsanlar uzun zamandır böyle bir kuşun yaşayan dünya ile bu ışığı çoktan terk etmiş olanlar arasında bir tür postacı haline geldiğini biliyorlar. Bu nedenle, bu kuşun vuruşları dikkatlice alınmalı, böyle bir işarete ciddi şekilde yaklaşmalıdır. Ne de olsa, güvercin birilerinin evde yakın gelecekte öleceği konusunda dünyadaki en önemli bilgileri getiriyor.
 2. Orman sakinleri, yani baykuşlar veya guguklu, onların vurma eski çağlarda en kötüsü oldu. İnsan salgınlarının ya da ağır enfeksiyonların ve hastalıkların hızlı yayılmasını istemişti.
 3. Pencere çarptığında minik serçe, bu bir para kaybına işaret ediyor. Ne de olsa, insan ataları serçeyi kuşlar arasında ana hırsız olarak adlandırdı. Bu nedenle, bir serçe cama çarptıysa, bir şey çalmak için geldiği anlamına gelir. Ancak kişi bunu doğrudan almamalı ve soyguncuların yakında görünmesini beklememelidir. Bu, örneğin yatırımın azalması, cüzdan kaybı veya bir satıcının aldatılması gibi farklı nitelikteki bir para kaybı olabilir.

Çift işaret

 1. Genel olarak serçe iki basamaklı işaretlerle ilişkilidir.. Bu küçük kuş, çok daha etkileyici bir şekilde büyük tüylü bir ağabeyi burnunun dibinden bir haber toplayabilen gerçek bir avcı ve macera aşığıdır. Serçenin parlak ziyareti sahibinden bir gülümsemeye neden olduysa, büyük bir piyango kazanmak için bekleyebilir. Sahibi aynı anda heyecan hissediyorum - o aldatılmış olabilir. Ayrıca, bir kişi en içten sırlarını emanet ettiği şeyin anlamıyla yüzleşebilir. Çarmıha gerilmiş Mesih'in üstünden atlayarak, sevinçle bağıran serçenin efsanesini hatırlayabilirsiniz: onu gereksiz kanlı işkencelere mahkum eden “canlı, canlı”.
 2. Haberin ana taşıyıcısı - güvercin. Sadece ölümü işaretlemez. O geldiğinde, pencerenin açık olması harika. Tabelada, güvercin camı çaldığında, misafir beklediğini söylüyor. Ve gagasında bir bıçak bileği olduğunda konuk hediyelerle gelecek.
 3. İnsanlar buna inanıyor beyaz kuş, camı çalıp, yakın bir gelecekte gelin olacak evli bir kıza söz verir.
 4. bir eğer karanlık bir kuş pencereyi çalıyorsa, içsel durumu dinlemek zorundasın. Bu korkunç - akrabalarınızla iletişim kurmanız ve nasıl olduklarını öğrenmeniz gerekiyor. Genellikle, ilk akla gelen isim özel koruma gerektirir. Acilen bu kişiyi ziyaret etmeniz veya onun numarasını çevirmeniz gerekiyor, sonra keder onu bir kenara bırakır.
 5. Güvercin yalnızca uzun süre çalmakla kalmıyorsa, yani onu istemek veya pencereden atmakla aynı şey yapılmalıdır.. Bu akla şu ana gelen ilk kişi ağır bir hastalık veya hatta ölümle tehdit ediliyor. Uzaklaştırılabilir. Bunun gibi kelimeler yardımcı olacaktır: "Her saatin bir zamanı vardır, ancak böyle bir sorun bizim için değildir. Amin." Kuşları, evde (ekmek almadan) ekmek veya hamur işleri yaparak tedavi edebilirsiniz. Kilisenin yakınında yapmak daha iyi.
 6. Kırk pencerede vurursa mükemmel işareti. Bu, iyi haberler ve muhtemelen misafirlerin ziyaretleri anlamına gelir; Ayrıca, biri evde ağır hastalanırsa, kesinlikle iyileşecektir. Kırk sadece gürültü yapmaz.

Bilimsel açıklama

Bir kuşun camı çaldığı sorusunu ve bunun niçin sonuçlara yol açabileceğini inceleyen bilimin uzun zamandır kendi açıklaması var. Çevreleyen dünyanın gelişmesine bağlı olarak, bir kişi yavaş yavaş sıradan yaşam alanlarından yer değiştirir. Bu nedenle, değişen koşullara uyum sağlayan kuşlar yuvalarını evlerin yanına inşa eder ve kendilerini pencerelerde bulurlar.

Kuşların camdaki yansımasını gören kuşlar, bunun kendisine benzer bir birey olduğunu düşünürler, ancak sadece pencereyi vurarak dikkatini kendilerine çekmeye çalışırlar.

Videoyu izle: Rüyada Kuş Görmek En Hayırlı Rüyalardan Biridir, Mutlaka Okumalısınız! (Eylül 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send