Rüya yorumu

Neden bir fil kadını hayal ediyorsun?

Pin
Send
Share
Send
Send


Fil, istikrar, destek, güvenilirlik ve koruma sembolüdür. Hindu panteonunda fillerin başında bir tanrı vardır - Ganesh - tapınma ve korunma, ticarette iyi şanslar ve engellerin kaldırılması istenir. Filin sembolü zıttı anlamına gelir - yıkım. Azgın filler tehlikelidir, korkunçtur. Neden bir fil kadını hayal ediyorsun? Bir rüyanın bir fil ile yorumlanması neye dayanır? Detayları düşünün.

Genel yorum

Bir rüya fil, bir hayalperestin hayatındaki birçok şeyi işaret edebilir. Devin imajı yaşamdaki istikrarı ve sürdürülebilirliği, geleceğe olan güveni ve yaşam deneyiminin varlığını sembolize ediyor. Bir fille buluşmak, etkili kişilerin yardım ve desteğini ön plana çıkarır.

Ama aynı zamanda bir fil imgesi, hayalpereste yüklenen sorumluluğun önemli bir karar vermesinin gerekliliğinden de bahseder. Düşüncelerini dikkate alması gereken rüyalar görmeyi ve deneyimli bir yetkili kişiyle buluşmayı hayal edin.

Fillerle hayallerin çizimleri farklı olabilir:

 • fil sürüsü görmek;
 • sırt üstü sürmek;
 • filleri besle;
 • bir bebek fil görmek;
 • azgın hayvanlar;
 • sirk performansı;
 • bagaja bakın;
 • renkli filler;
 • fil figürinleri.

Hayvan sürüsü hayalperest, arkadaş canlısı ve kolej desteğinin refahının büyümesini ön plana çıkarır. Sürü tehdit edici görünüyorsa, planlanan işi daha iyi zamanlara kadar ertelemeniz gerekir - risk almayın. Meslektaşlarınızdan ve patronlardan destek almamanız nedeniyle planlarınızı başarıyla tamamlayamayacaksınız.

Hayvanın sırtına binmek - terfi, kariyer gelişimi ve başarılı projeler için. Ayrıca, hayalperest, etkili insanlardan korunmayı ve meslektaşları ile anlayışı bekler. Çok güzel bir rüya.

Fil tarafından seyahat - kariyer başarısına Fikriniz yetkili olarak kabul edilir, kelimelerinizi dinler, diğerleri size saygı duyar. Bu gibi durumlarda, birçok şey başarılabilir ve zenginlik artabilir.

Rüyada hayvanı besle - yüksek yetkililerden veya hayalperestin maddi durumuna bağlı olan insanlardan övgü almak.

Küçük bebek fil Bir rüyada, finansal başarının beklentilerinde bir yalan olacağını tahmin ediyor. Beklediğinizden çok daha düşük bir miktar alacaksınız.

Rüyada bir sandığı görmek için - bir erkekle yakın ilişkiler kurmak. Gövde, bir hayalperest için bir adamla yakın bir ilişki kurabilen bir fallik sembolüdür. Küçük bir fil ile oynayın - genç bir sevgili, yetişkin bir hayvan görmek için - olgun yaştaki bir adama.

Filden kaçmak - yetkililerin tehdidine. Hayalperestler, kalıcı ve irade gücünün hayatta kalmaya yardım edeceği stresli durumlar bekler.

Hamile kadınlar Bir filin görüntüsü, sağlıklı ve güçlü bir çocuğun doğumunu önler. Doğum güvenli bir şekilde gerçekleşecek. Yapay fil, yapay döllenme sayesinde bir çocuğun doğumunu önler.

Başka ne rüya görüyor oyuncak fil? Resim yapılması gereken hataların hayalperestini hatırlatıyor. Bir oyuncak fil vermek - bu kişiye en iyisini dilemek.

Fil rengi

Hayalindeki hayvan ne renkti? Uykunun yorumlanması büyük ölçüde buna bağlı olacaktır. Şununla bir fil gördün:

 • beyaz ten;
 • siyah gizle;
 • pembe ten

Beyaz fil başarılı bir kariyer vaat ediyor, zenginlik artışı. Ek olarak, entelektüel yetenekleri de doldurmalısınız: ufkunuzu genişletin, yeni bilgiler öğrenin.

Kara fil Hayalperestliğin hayatında güvenilirlik kaybı ve istikrarlı bir durum öngörüyor. Bu sadece bir koşul altında mümkündür: hayalperest, kârlı ve paralı hedeflere ulaşmak için dolambaçlı yoldan gitme eğilimindedir.

Pembe fil - Diğerleriyle uyumlu ilişkilerin sembolü, karşılıklı anlayışı tamamlama ve her anlamda faydalı olabilecek yeni temaslar kurma.

Sirk fili çok zevk ve huzur içinde dinlenmenizi sağlar. Bazı durumlarda, eğitimli bir hayvan hayalperestin iç durumu hakkında konuşabilir - başarı kazanma ve ne pahasına olursa olsun ünlü olma arzusu.

Bir rüyanın çeşitli parselleri

Gölde yüzmeye hayvanlar kızarıklık yapmama ve anlamsız olmama konusunda uyar.

Evinizde bir fil görün - refah için. Ancak, bazı sınırlamalar ve rahatsızlıklarla (bir odadaki bir fil) şartlara varmak gerekir.

Kafedeki bir fil görmek - kendinize dayatılan bazı kısıtlamalara tabidir. Hayatta kendini gerçekleştirmekten korkma, müşterilerin var. Geleceğe cesur bir adım atın.

Büyük kulakları olan hayvan - Davanın başarılı bir şekilde tamamlanması için bir sürü yeni bilgi edinmeniz gerekir.

İleri fil Bir rüyada, yalnız başa çıkmanız gereken çok sayıda olayı öngörür. Arkadaşların ve akrabaların yardımına güvenmeyin - bu beklenmez.

Ünlü rüya kitapları ne diyor?

Navlun Rüya Yorumu büyüleyici bir adamla yeni bir tanıdık olduğunu tahmin eder. Bir hayvanla arkadaş olmak, onu sürmek - unutulmaz bir cinsel duygu sizi bekliyor. Bir ortağı değiştirme meselesi değilse, bir rüyanın içindeki fil, romanın yeni bir sayfasını gerçek bir eşle birlikte gösterir. Bir fil ayrıca, etkili bir lord tarafından cinsel taciz hakkında da uyarır.

Rüya Miller Bu hikayede hayalperest için zenginlik ve şeref verici haber verildiğini görüyor. Yaşam durumu, daha önce erişilemeyen oldukça gerçek ve mümkün olacak şekilde gelişecektir. Bir hayvan sürüsü görmek - inanılmaz başarı. Otlayan bir hayvan, çok çalışırken, sabit bir nakit geliri öngörüyor. Yalnız bir fil, iyi bir ödül getirecek zor bir iş öngörüyor.

Psikolog Loff Bu görüntüyü genel belleğin sembolü olarak kabul eder. Hayalperest, yaşamın sorularının cevabını atalarının hafızasında bulabilir. Ayrıca, rüyadaki bu görüntü potansiyelinin gerçekleşmesini gerektirebilir. Hayallerini gerçekleştirmek için yeterli güce sahipsin. Sadece harekete geçmen ve korkmana gerek yok.

Videoyu izle: İlk Âdetim Kâbusa Döndü (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send