Rüya yorumu

Rüya yorumu: Bir rüyada havuzda yüzün

Pin
Send
Share
Send
Send


Her gece ince, hala bilinmeyen bir hayal dünyası görüyoruz. Vizyonların bir nedeni var. Bir rüyada görülen basit bir havuzun herhangi bir bilgi yükü taşımadığı, ancak aslında tamamen farklı olduğu anlaşılıyor. Rüya kitaplarının rüya havuzunda yüzmesi ne anlama gelir?

ayrıntılar

Tabii ki, uyku nüansları, küçük şeyler dikkat edin. Ne gördüğünü hatırlıyor musun? Yaptıkların nelerdi? Yakında biri var mı değildi? Nelerin hatırlanması gerektiği ve uyku kodunun çözülmesinde fayda var mı?

 • Sadece havuzu gör.
 • Su temizdi, havuz yeniydi, ama etrafta kimse yoktu.
 • Yunuslar havuzda yüzebilir.
 • Havuz kristal berraklığında su ile doldurulur.
 • Su kötü kokuyordu ya da çamurlu ve kirliydi.
 • Havuzda hiç su yoktu.
 • Havuzda yüzdün mü? Suyun ne olduğunu hatırlayın: temiz ya da kirli.
 • Belki de yüzmeyi ya da ustaca yüzdüğünü öğrendin? Boğulmak?
 • Havuz neredeydi? Binada mı yoksa sokakta mı? Havaya dikkat edin.
 • Havuz başında birileri var mıydı? Yalnız yüzdüm, insanlarla ya da yunuslarla mı?
 • Kuleden mi atladın mı?

Her şeyi hayal edebilirsin. Önemli olan rüyayı unutmamak. Kader bir şeyler söylemeye çalışıyor ya da dolaylı olarak ipucu. Ayrıca ilginizi çekiyor: havuzda yüzmek.

Hayal kitaplarına dön

Kombine rüya kitabı

Havuzda yüzdüyseniz ve su berrak ve şeffafsa, şans bekleyin. Takımda ve arkadaşlarla iletişimde başarı beklenir. Destekleneceksin ve ihanete uğramayacaksın. Genç kızlar rüya gerçek bir arkadaş edinme vaat ediyor. Havuzda kirli su sorun için.

Modern rüya kitabı

İyi bir işarete yüzerken iyi ve temiz su. Toplum sizi ve niteliklerinizi tanır ve arkadaşlar asla ihanet etmez. Genç yaştaki kızlar gerçek bir yoldaşın görünmesini beklemelidir. Kirli su sorunlara.

Longo hayal

Swam? İleride kader önemli bir toplantı veya tanışma hazırlıyor. Böyle bir olay için hazırlamaktır. Belki de duyguları henüz soğumayan eski bir arkadaş olacak.

Havuzdaki bir rüyada mükemmel bir şekilde yüzebilirsiniz, sanki canlıymış gibi. Size neşe getirecek. Dikkatli olun, yeteneklerinizi ve güçlü yönlerinizi, başarısızlığı veya aldatmayı dışlamak için teklifte bulunan kişiyi değerlendirin.

Akrabalarınızdan birinin havuzda sıçradığını gördünüz mü? Hayatta bir değişiklik için bekleyin. Sizi büyük ölçüde değiştirecekler ve tamamen farklı bir insan gibi hissedeceksiniz. Değişiklikler her şeye nüfuz eder.

Neşeyle yüzdün mü? Günlük kaygılar sizi aşağı sürükler, kuvvetler tükenir. Her şeyi bırakmalı ve rahatlamalı. Havuzda yüzmeyi sevmediyseniz sevgili arkadaşınızla ayrılmayı bekleyin. Ayrılmanın uzun veya sonsuza kadar sürmesi gerekli değildir, sadece tatile ya da şehir dışına çıkabilirsiniz, ama arkadaşınızı acı çekerek düşünün.

A'dan Z'ye Rüya yorumu

Genç bir kız kendini havuzda gördüyse, kader yakında bir erkekle buluşacağını söylüyor. Onun desteği ve yoldaşı olacak, nitelikleri ihtiyaçlarını karşılayacak. İş yerinde, meslektaşları arasındaki konumunu güçlendirmek.

Sevinç, tutku sevmek için havuzda çıplak yüzün. Baştan çıkarmaya çalışmamanız gerekir, cinsel ilişkilerde vaat ettikleri için yakında hastalanıp güzelliklerini kaybedebilirsiniz. Havuzda çıplak olan erkekleri görmek, pek çok taraftar için.

Modern bir kadının hayali

Rüya yorumu, rüyada yüzmenin güçlü bir sevgi sevgisini öngördüğünü söylüyor. Dikkatli ol, görevleri ve önemli meseleleri unutacaksın. Aşk ilişkilerinden hayal kırıklığı köşede.

Sonic Fedorovskoy

Yüzmek yeni iyi arkadaşlarla bir buluşma yapmaktır ve yaşam başarısı sizi yenmek üzere. Biri yelken açtıysa, başarılı bir akrabanızın yardımını bekleyin.

Freund'un Rüyası

Havuzda yüzdüyse, yeni, güçlü bir sevgi duygusu geliyor. Böyle duyguları hiç yaşamamışsın. Unutmayın ki sevginin sarhoşluğu geçecek ve hayal kırıklığı seçilen kişiyle olan yakın ilişkiniz gibi sizi bekletmeyecek.

Astromeridiana hayal

Havuzda yüzün, suyla dolu, mali durumunuzu iyileştirebilecek çok zengin ve güçlü biriyle bir araya gelin.

Yaz rüyası

Havuzdaki berrak su ve yüzmek, beklediğiniz bir tatil ya da neşeli bir etkinlik vaat ediyor.

Bahar rüyası kitap

Rüya finansal refah vaat ediyor. Şanslı para kuşunu kuyruğundan yakala, şansını kaçırma.

Sonbahar rüyası

Beklentilerinizi karşılamayan bir toplantı için havuza yüzün.

Pin
Send
Share
Send
Send