Rüya yorumu

İşaret: baştankara camı çalıyor

Pin
Send
Share
Send
Send


Kuş evin içine uçtu veya bir pencereye düştü - dinlemeye değer bir işaret. Çoğu zaman, insanların yanında yaşayan kuşlar arasında geziniyoruz. Bu işaret nedir: baştankara camı çalıyor mu?

Kuşlar, diğer dünyayla, başka dünyayla yakından ilişkili olduğu düşünülen yaratıklardan biridir. Özellikle bir dünyadan diğerine kanatlardaki uzun mesafeleri kolayca aşarlar. Ölen akrabalardan ve özel durumlarda ise meleklerden ve ruhlardan haberler getirirler.

Bu yüzden, pencereye çarpan kuş (ve baştankara bir istisna değildir), her şeyden önce:

 1. haber;
 2. ölüm;
 3. gözyaşları;
 4. yakında cenazeyi ziyaret edin.

Ancak siyah kıyafetler için stokta erken. Bu yorumlar tüm kuşlar için geçerlidir, ancak türe bağlı olarak farklı haberlerde "uzmanlaşırlar". Yani, çoğu durumda göğüsleri - taşıyıcı iyi haber ve pencereye servet ve şans.

Kültürdeki kuşa karşı tutum ne kadar iyiyse, "kinder" onunla işaret eder. Baştankara küçük, parlak, zararsız bir kuştur, bundan bir faydası vardır: zararlıları yok eder. Aynı zamanda, bir adamın yanında yaşıyor, bu nedenle, orman kuşlarının aksine, sadece kötü işaretlerin taşıyıcıları, yabancı gibi görünmüyor.

Baştankara getiriyor mutluluk ev, görüneceği yer ve yandan oturursanız, bir dilek tut. Doğru, derler ki, sadece iyi bir insanda gerçek olacak (ve sadece iyi bir kuş oturacak). İnsanları iyi ve kötülere bölmeyeceğiz, bu saçma bir şey, ama göğüslerin onları besleyenlere ve en çok onları kovalamayanlara güvendiğini not edin.

Çoğu kuşun davranışına bağlıdır.

 • Baştankara sessizce saçaklarda oturuyor, sakince, pencereden dışarı bakıyor - iyi haberŞu anda ailede birisinin meşgul olduğu davanın başarılı bir şekilde tamamlanması.
 • Baştankara pencerenin dışında koşuyor, zıplıyor, ama uçup gitmiyor ve biri onu korkutuyor gibi görünmüyor - vaat ediyor eski arkadaşlar ziyaretgenel olarak akrabaların gelişi: uzun süredir evinizde olmayan insanların hayatındaki görünüşü.
 • Baştankara pencereden uzaklaşır, geri döner ve içeride ne olduğuna çok az ilgi gösterir - omen ya iyi haberya da hiç herhangi.
 • Kuş ıslık çalar, kaygısız sesler çıkarır - yakında para ödülü, kazançlar, kar.
 • Baştankara ısrarla camın içine sokulmuş, tüm gücüyle çizilmiş büyük değişim ve acil haberler.
 • Baştankara yaralı, korkmuş, açıkça endişeli para kaybetmek, hile, dolandırıcılık.

İlginç bir şekilde, işaretler için penceredeki göğüsleri vurmak, aile meseleleriyle ilgili değildir. Diğer kuşlar hayır, hayır, evet ve yakın yenileme hakkında haberler getir, evlenmemiş kızların bir damat bulacakları ve bir kuş hakkında daha fazla işaret maddi zenginlik ve genel olarak başarı.

Nadir durumlarda, bir pencereye çarpan bir baştankara gözyaşı. Burada önemli olan kuşlarla ilgili kişisel geleneklerdir.

Kişisel yorumlama

En önemlisi, sinichkino dikkatinin sizin için kişisel olarak ne anlama geldiğidir. İşaretler bireysel olarak çalışır ve biri için iyi bir işaret, diğeri için kötüdür. Bazen bir tomtit sizi büyük bir olayın arifesinde, ciddi bir değişiklik, başarı veya talihsizlik - pencereden aşağıya vurursa - büyük olasılıkla aynı uyarı ile ikinci kez uçtu.

Pencereye çarpan baştankaralar, bazı insanların oldukça doğru olduğunu tahmin ediyor. ölüm - kendi değil, sonra ne oldu. Bir baştankara sizi pencerede vurursa ve aynı zamanda veya birisinin ölümüyle ilgili kısa bir aralıkla sizi öldürürse, gelecekteki ziyaretleri aynı şeyi ön plana çıkarır.

Ölüm mutlaka bir aile üyesine uygulanmaz: meslektaşlar, arkadaş tanıdıklar, uzak akrabalar ölebilir. Yoksa bir kazaya şahit olacaksın. Ayrıca nahoş bir şey söylemeyeceksiniz.

İşareti daha da kesin olarak nasıl yorumlayabilirim?

 • Önce kuşu farketmek önemlidir. Haberi ayrıca tüm kiracılara da uygulanacak ve uygulanmayacak.
 • Çocuklar ince dünyayı yetişkinlerden daha iyi hissediyorlar, yeraltı dünyası algıları daha doğru. Çocuk baştankaraya nasıl tepki verir? Sakince davransa bile korkmuş hoş olmayan işler. İlgilenen, mutlu bir şekilde düşünerek - kuşa bir tahminle yardımsever kuvvetler gönderildi başarı.

Kediler ayrıca diğer dünya güçlerini çok ince hissediyorlar, ancak onları yorumlamaya dahil etmeleri de işe yaramaz: Bir kuş avlamak isteyecekler ve geleceği tahmin etmek meselesi değil, içgüdüleri.

Baştankara - çoğu durumda zararsız kuş, genellikle hoş bir değişiklik vaat ediyor. Ama bazen bir işaret olarak uçar ölüm ve gözyaşı. Onları almak için ne yapmalı ve pencereden geçen kuşun ne anlama geldiğinden emin değilseniz ne yapmalısınız?

 1. Bir kedi ya da köpek bir baştankaraya saldırıyor - konukları yemesine izin vermemek için onları uzaklaştırmak. Hakaret haberci vaat ediyor mutsuzluk.
 2. Bir baştankara kırılırsa, incinir - çaresine bakmak ve sonra kan penceresini iyice yıkamak. Aynı şey, eğer agresif bir şekilde, huzursuzca cama çarptı - deterjanlarla düşünceli bir temizlik.
 3. İnananlar için, uzun zamandır hatırlanmayan akrabalarınız için bir mum bırakın. Kuşlar, ölülerin ruhlarının elçileridir (veya enkarnasyonlarıdır).
 4. Penceredeki kırmızı kurdele, kuşun kanatlarına getirilen sorunu giderir. Güvenlik ağı için onu ve göğüslerine karşı "kullanabilirsiniz".
 5. Bir başlığın maddi kayıplarla ilgili bir işaret vermesi için girdiğinden ve bunun aklınızdan gelmemesinden korkuyor musunuz? Kuşları beslemeniz ve birkaç para toplamanız ve bunları yolların kesişim noktalarına atmanız ya da sadece sokakta “kaybetmeniz” gerekir. Küçük kayıplar büyük alacaktır. Fakirlere bağış yapmak başka bir yoldur.
 6. Camda memeler atmaya devam ediyor, dinlenmiyor musunuz? Dış çerçeveyi inceleyin - dallar, örümcek ağları üzerinde, çerçevenin kendisi memelerin avlandığı böcekleri, örümcekleri yaşayabilir. O zaman onların faaliyetlerinin işaretlerle daha az ilgisi var, daha çok yiyeceğe.

Göğüsler camları kırmayı, evin içine bakmayı, arabaların ön camlarını ve dikiz aynalarını "saldırmayı" seviyor. Sürüde olmaya alışkın olan sosyal kuşlar olarak yansımalarını görürler ve bunun kardeşleri olduğuna karar verirler.

Göğüsler de merak ediyor, hepsi ilgileniyor. Onları öfkeyle sürmeyin, zarar vermeyin, daha ziyade besleyin (arabadan uzakta, böylece kaputta "sürprizler" olmaz), ve sadece iyi haberler getirecektir.

Pin
Send
Share
Send
Send