Rüya yorumu

Burcu: kuş bir pencereye koştu

Pin
Send
Share
Send
Send


Eski zamanlardan beri, kuşların daha önce yaşayan ve başka bir dünyaya girenlerin ruhlarının yaşayan kişileştirme olduğuna dair inançlar dolaşımdadır. Bu nedenle, kuşun pencereye çarptığına dair işaret, batıl inançların çoğu tercümanları bu ifade ile ilişkilidir. Dolayısıyla görüş: kendi içinde kuş, diğer dünya güçlerinden gelen bir bilgi taşıyıcısıdır. Bununla birlikte, bilgi yakında insan dünyasında gerçekleşecek olaylar hakkında olabilir. Bu işaretlerin her çeşit varyasyonuyla tanışalım.

Kuş vurma camının sesini duydum - haberleri bekleyin

Her kuş, tanımı gereği, batıl inançların büyücüleri ve tercümanları bir habercidir. Antik çağlardan beri, Hıristiyanlık öncesi atalarımız atalarımıza aittir, kabilelerin ataları tarafından çeşitli kuş türleri saygılıdır. Sonra tüm kuşlar karanlık (serçeler, kargalar ve diğerleri) ve ışık (kırlangıçlar, güvercinler, leylekler) kuvvetlerinin taşıyıcılarına ayrıldı. Gördüğünüz gibi, şimdi bile yorumlar çok fazla şey toplayabilir.

Bu işaretlerin veya diğer işaretlerin bugün ne kadar karmaşık bir şekilde açıklandığını görelim:

 • bir pencereye çarpan bir kuş sesi duyulur - İşaretler iyi, nazik, pozitif bir gölge ile harika bir haber bekliyor;
 • tamamen aynı Uzun süredir devam eden bir sorunun veya uzun süredir devam eden bir sorunun hızlı bir şekilde çözülmesinin haberini vaat ediyor;
 • cama vurduktan sonra, tüy gibi habercisi evin içine uçar - Bu çok kötü, böyle bir işaret ailenizde olacak hızlı bir talihsizlik vaat ediyor.

Bu durumda bozukluk, yardımcı olmaz. Sadece uyanık olun ve her şeye dikkat edin, çünkü uyarılan kişi zamanında alınan bilgilerin zırhı ile korunur.

Olayların kötü öngörüleri ve bunlarla nasıl başa çıkılacağı

İşaretler - bu bir tür tahminler, bize kaderin emriyle gönderilen uyarılar. Böylece, bir kişi yakın gelecekte neler olabileceğine daha iyi hazırlık fırsatı bulur, örneğin:

 • camı vuran tüylü haberci, uzaklara uçmak istemiyor ve yakındaki rüzgarları istiyor - İyi bir alt metne sahip kötü bir alâmet, olası bir kötü olaydan bahseder, ama kuş kendini uyanık ve dikkatli olman için bu konuda uyarmak için acele eder;
 • bir pencereye çarpan ve daha sonra delici tüylü bir yaratığın başka bir işareti en yakın zamanda evde yorumlanır, size en yakın birinin ve özellikle de sizin yaratığınız yutmaksa, sizin ölümünüzün haberi.

Tercümanların bakış açısına göre, olayların gelişmesine karşı mücadeleye karşı çok etkili bir şey var - kuşa yiyecek ve içecek verilmelidir ve sonra istediği şekilde uçmasına izin verin, bu durumda talihsizlik evinizi bypass edecektir.

Bu talihsizlik için bu “ilaç” ile, başka bir batıl inanç bağlantılı - her tür tuzağa yakalanan özgür kuşları olan insanların kafesteki sıkıntı içinde olmaları iyi değil. Bu kadar düzgün olmayan işlerle beslenen profesyonel avcılar var.

Yakalanan bir kuş tutmak, başlı başına kirli bir şeydir. Evde iyi hissetmek epeyce ırk var. Bu yüzden evcil hayvan dükkanlarında satın alınmalı, hoş muhataplardır ve şarkılarıyla evde harika bir atmosfer yaratırlar.

Hangi işaretler mutsuzluğa yol açabilir?

Kırık bir kanatla sokakta bir kuş aldıysanız ya da çatıdan düşen bir güvercin civciviyse - eve götürün, besleyin, iyileştirin ve sonra serbest kalmasına izin verin. Bu size merhamet ve bencillik - iyi işaretleri ile tezahür ettirilmiş en iyi insani nitelikler geliştirme fırsatı verecektir:

 • tüylü bir haberci, pencerenizin yanında yuva yaptızaman zaman uçtuğu - mükemmel bir işaret, evinizde pozitif, kibar bir enerji olduğu ve insanlar içinde neşe ve mutluluk dolu bir şekilde yaşadığı anlamına gelir;
 • Evinizin üzerinde dolaşan bir karga sürüsü veya gürültülü kargalar fark ettim - hastalıkları beklemeyin ya da sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürün; böylece rahatsızlıklar sizin için korkunç değildir;
 • Grevden sonra tüylü yaratık yere düştü ve kırıldı - çok kötü, talihsizlik veya aynı hastalıklara.

Bazen kendimiz hangi olayların iyi bir işaret olarak yorumlanabileceğini bilmiyoruz. Bir kuşun yüksekliğinde uçan "İşaretli" - sinirlenirsiniz, küfür edersiniz. Ancak bu, yakında büyük bir mutluluğun evimize çarpacağının bir işareti.

Hastalıktan gelen her zaman güvenilir bir "tarif" var

Bir cıvıl cıvıl kuşun pencerenizin camına çarptığını fark ettiniz. Tüylü yaratığın hoşgörüsünü gösterin, benzersiz olarak olumsuz görmeyin ve bu gibi durumlarda ne yapacağını önceden bilmeyin:

 • ilk bakış - kendine zarar vermedi miyardıma ihtiyacı varsa, sağlamanız, beslemeniz ve sonra serbest bırakmanız gerekirse;
 • pencereyi dikkatlice inceleyinÜflemenin düştüğü yer ve sildiğinizden emin olun;
 • Camda bir çatlak varsa - en kısa sürede, yenisiyle değiştirin ve eskisinden gecikmeden kurtulun;
 • çok arzulanan Bu olaydan sonra kuşlar için küçük bir bayram düzenlemek Pencerenin dışında, ve sizi evinizden olabildiğince uzağa götürmek için sizi ziyaret eden yaratıkla aynı cins olmaları istenir.

Manevi tapınağı ziyaret etmek iyi olacakama bunun için bir hafta içi gün seçin, bir mum koyun, bir kelime koyun. Talihsizlikten kaçınılmasa bile, ondan kaçmaya çalıştığınıza dair güven kazanacaksınız.

Farklı kuş cinsleri farklı mesajlar taşır.

Tüm tüylü canlıların karanlık ve aydınlık güçlerine ait bölünmelerinden, farklı kuş türlerinden gelen haberlere doğrudan itiraz edilebilir:

 • Swift cama vurmanın sesini duydu - Akrabalarınızdan ve yakınlarınızdan getirilen iyi haberler;
 • aynı tür haberci pencere kenarında oturur ve bardağına vurur - Kovalamayın, size mutluluğunuzu getirdi, aile ikmalinde olabilir;
 • mavi baştankara pencerenize şansla koşmak;
 • serçe şikayet etmeye değmez - ziyaretinin kaybı;
 • güvercin Verilmiş - birinin ölüm haberleri taşır.

Merakı göstermek gerekiyor - ve kuş işaretleri hakkında birçok yeni şey öğreneceksiniz ve her birine kendinize fayda ile anlatacaksınız.

Videoyu izle: รอถายเครองบนขนลงสนามบนอบล จากหนาตางโรงแรม (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send