Rüya yorumu

Hangi kerevit canlı rüyalar?

Pin
Send
Share
Send
Send


Canlı kerevitleri hayal ettiniz ve böyle bir rüyanın ne anlama geldiğini bilmiyorsunuz? Bunu mümkün olduğunca ayrıntılı bir şekilde hatırlamaya çalışın: arsanın en küçük ayrıntılarını canlandırın, nasıl davrandığınızı, hayvanların nasıl göründüğünü, kaç tane olduklarını açıklayın. Her nüans, hayallerin yorumlanması için önemlidir.

Farklı rüya kitaplarında verilen en popüler tahminlerden bahsedeceğiz.

Hangi kerevit canlı rüyalar?

Yorumlama seçenekleri:

 • yorumlama Rusça rüya kitabı. Kanser gördüm - bela bekleyin. Zamanında yapacak vaktiniz olmayan her iki işte de bir araya gelecektir. Veya aile hayatında aniden karşılaşılan zorluklarla, sonuçları hayatta kalmak son derece zor olacaktır.
 • Eğer varsa sonbaharda doğum günü. Sonra hayal edilen kerevit iyi bir işarettir. Yakında beklediğin şey olacak. Büyük zorluklardan geçtiğiniz hedefe nihayet ulaşılacak. Ancak, arzunun yerine getirilmesinden bir adım ötede, pes etmek istediğiniz bazı zorlukların üstesinden gelebilirsiniz. Pes etmeyin - bu son test, bundan sonra sadece neşe ve huzur
 • Eğer varsa yaz aylarında doğum günü. Ardından kerevit rüyalar, çekici olmayan bir ışık altında görüneceğiniz rahatsız edici bir durumu kehanet eder, utanç ve endişe duyar. Rahatlayın - sorun göründüğü kadar büyük değil.
 • yorumlama Miller'ı hayal et. Bu rüya kitabının yazarı şöyle diyor: Sadece canlı kerevitlere bakan bir rüyadaysanız, yakında lezzetli yemeklerin tadını çıkaracağınız anlamına geliyor. Fakat bir hayvanı yakalamaya çalıştıysanız, yakında başa çıkacağınız yaşamda zor bir durum ortaya çıkacaktır. Ama yalnız değil, sadık ve samimi arkadaşların yardımı ile. Bu etkinlik size kimin sadık olduğunu gösterecek ve sizi gerçekten takdir edecektir. Şaşırmaya hazır ol!
 • yorumlama Kopalinsky'nin Rüyası Kitabı. Yazar, tahmindeki kilit rolün, erkeğin yedekleme tarzında oynadığına inanmaktadır. Bu nedenle, böyle bir rüya yakında geri çekilmeniz gerektiği anlamına gelebilir. Tahmin, hem kişisel hem de iş yaşamını etkileyebilir. Ancak, ilk durumda, geri çekilme ayrılıklara yol açabilirse, ikincisi zor bir hamledir ve gelecekte önemli miktarda temettü almanıza yardımcı olacaktır.
 • Rüyada kerevit çok büyükSadece büyük? Bu, işe başladığınız yeni bir projenin çok büyük ve karmaşık olacağı anlamına gelir. Tamamlanması için çok çaba harcamak zorundasınız, ancak sonucun sizi memnun edip yetkilileri tatmin edeceği gerçeği değil. Bütün çabaların işe yaramaz, çarpışma
 • kanser hayatta ama haşlanmış gibi görünüyorparlak kırmızı? Aktif olarak hareket ediyor, ancak saldırmaya çalışıyor, saldırmaya çalışıyor mu? Bu hayırlı bir işaret - yakında büyük bir partinin dikkatinin merkezinde, yeni arkadaşlar edinecek ve yararlı temaslar kuracaksınız.
 • Eğer sen kerevitleri yakalamak ve kaynatmak, Kötü işaret Son derece garip bir durumda kalacaksınız, çok utanç verici olacak şekilde davranacaksınız. Ayrıca, bir rüya sizi büyük ölçüde hayal kırıklığına uğratan kötü haberi canlandırabilir.
 • Kerevit yiyin bir rüyada Harika - uzun süredir arzulanan arzuların hızlı bir şekilde yerine getirilmesini bekleyin! Planlanmış planlar gerçekleşiyor ve kariyer artışı yakın.

Kerevit çok hoş hayvanlar değildir ve onlarla ilgili hayaller çoğu zaman iyi düşünmez. Ancak bu üzülmek için bir neden değildir - yorumu bir tahmin olarak değil, davranışınızı bir şekilde değiştirmeye değer olduğuna dair bir işaret olarak alın. Sonra olumsuz sonuçlardan kolayca kaçınılabilir.

Bir rüyada nasıl davrandın?

Morpheus aleminde hayvanlarla yaptığınız manipülasyonlara bağlı olarak, bir kerevit ile ilgili bir rüyayı yorumlamak mümkündür:

 • Ellerini mi yakaladın? Böyle bir rüyanın anlamları farklıdır ve hayal ettiği kişiye bağlıdır. Gerçek hayatta, acıdan çok korkarsanız, ısırır, uykuyu eski düşmanla uzlaştırmayı önler. Sonunda ortak bir dil bulabilir ve eski şikayetlerinizi unutabilirsiniz. Isırıklar korkmuyorsa, dikkat! Etrafınızdaki birçok gizli dedektör, dedikodu ve ikiyüzlü var. En iyi arkadaşını düşündüğün birinin bile düşman olması mümkün.
 • Hayal kitabının yazarı Hasse inanıyorsa kız rüyalarKanseri yakaladığında genç bayan yakında nişanlısıyla buluşacaktı. Yakında çocuklarının kocası ve babası olacak değerli bir genç adam olacak.
 • Rüyada kerevit varsa yakalamaya çalışıyor Kıyafetleriniz için, sadece olumlu duygular uyandıracak eski bir arkadaşınızla uzun zamandır beklenen buluşmayı bekleyin.

Kerevit bir rüyada ne kadar kötü davranırsa (ısırırlar, saldırganlık gösterirler, tutunurlar), uykunun anlamı daha elverişlidir.

Pin
Send
Share
Send
Send