Rüya yorumu

Hangi tavuk yumurtasının hayalleri?

Pin
Send
Share
Send
Send


Yumurtalar yeni bir yaşamın, yeni bir yaşamın başlangıcının bir sembolüdür. Hıristiyanlıkta, Paskalya kutlamalarının ana özelliği tapınakta boyanmış ve kutsanmış yumurtalardır. Neden bir sürü tavuk yumurtası hayal ediyorsun? Bu yeni bir işin başlangıcını, yeni bir tanıdığı veya toplantıya işaret edebilir. Yorumun detayları gördükleri resmin özelliklerine bağlı olacaktır.

Genel yorum

Bir rüyadaki yumurta görüntüsünün özellikle iş adamları / girişimciler için uygun olduğuna inanılmaktadır. Bu bir pazarlığın sonuç verdiğini, ümit vaat eden bir sözleşmenin imzalanmasını, karı müjdeliyor. Bekar insanlar için bu hikaye yeni bir buluşma ve hastalar için hızlı bir iyileşme ve vücut yenilenmesi sağlar.

Bir rüyada görülen resmin arsa özellikleri neler olabilir? Uyku senaryosu farklı olabilir:

 • çok yumurta gördün;
 • alışılmadık şekilde bir yumurta gördünüz;
 • Yumurtanın renginin belli bir gölgesi vardı;
 • yumurta çürümüş ya da bir şekilde özeldi;
 • yumurtalarla somut eylemler yaptın.

Görmek için yumurta bol iyi bir işarettir. Bu hayalperestin hayatının tüm alanlarında başarı ve yeni başlangıçlar getiriyor. Hayatta ne olabilir? Yeni proje ve planların doğuşu, güvenilir iş ortakları bulma, karlı insanlarla buluşma. Bazen bu hikaye sadece misafirlerin eve gelmeleri için bir hayaldir.

Sıradışı Yumurta, inanılmaz derecede büyük, hayalperestin hayatındaki olağanüstü olayların hayalleri: ya inanılmaz bir başarı ya da büyük şans ya da sıra dışı bir şey - ama olumlu bir değer bekliyor.

Gördün mü yumurta ile iç içe? Bu bir aile refahı veya bekar insanlar için bir aile bulmaktır. Bir yuva boş değilse, rüyalardaki en uygun simge olarak kabul edilir, ancak içindeki testisler tamamen ve temizdir.

Testisleri topla - Hayatta yeniyi aramak için. Yeni bir iş yeri arayışı, ikamet yeri değişikliği, aşka yeni duyum, yaşam mesleği veya ikinci yarı olabilir. Olumlu işaret: arama başarı ile taçlandırılmıştır.

Renk ne anlatıyor?

Bir rüyadaki yumurtaların rengi yorumlama için belirleyici olabilir. Görmek için sıradışı renkteki yumurtalar ve süprizler, beklenmedik olaylar ve öngörülemeyen durumlar oluşturur.

Paskalya veya yaldızlı yumurta uyuyan hayatında mutlu olayları ön plana çıkarır. Siyah Tonlu Yumurta üzücü, acı, ayrılık, bela ve hatta bela: iyi olan hiçbir şey, bir hayalperesti hayata geçiremez.

Ne yapar rüyada yumurta boyama? Bu hikaye, olumlu bir doğanın, şansın ve iyiliğin değişimlerini öngörür. Parlak renkler, parlak ve beklenmedik olayları heceleyerek, neşeli ve elverişli: parlak bir bant hayat buluyor.

Siyah boyamak - kendi elleriyle bir hayalperest hayatını mahveder. Konuşmalara ve eylemlere dikkat edin. Paskalya için yumurtaları boyamak ve süslemek iyi bir işarettir: kişisel yaşamda bir değişim bekliyor.

Kar beyaz yumurta başarıyı, özlemlerini yerine getirmeyi ve finansal başarısını ön plana çıkarır, kahverengi (koyu kırmızı) - Hedefe ulaşmak için çaba göstermelisin.

Kırık ve çürük yumurtalar

 • Her renkten çürük yumurtalar negatif sembolizmi uykuda ve gerçekte taşır. Kabuğun bütünlüğü ve çürük bir yumurta gösterisinin aldatıcı görünümü: Her şey ilk bakışta göründüğü kadar iyi değildir. Bir rüya, sahte bir arkadaş, zarar veren bir iş, sevgide hayal kırıklığı ve hatta hastalığa karşı uyarıda bulunabilir.
 • Kanlı Yumurta içeride hayalperestin içsel durumu gösterilir: kafalarının üzerinden gitmeye istekli olma, başkalarının emeğinin sonuçlarından faydalanma, kâr uğruna kandırma. Ruhunu düşün - her şeye cevap vermek zorunda kalacaksın.
 • Kırık kabukları görmek - işiniz tehlikede, uzun zamandır beklenen sonucu alamayacaksınız. Her şey toza gidecek. Uyku, makul olmayan risk konusunda uyarır: işlemlerde ve davranışlarınızda dikkatli olun. Ya hep ya hiç bir şey kötü bir slogandır. Bazen sağduyulu bir insan olmak daha iyidir.
 • Kırık yumurta - Hatalar veya yanlış seçilmiş yönlerden dolayı işte başarısızlık. Bununla birlikte, endişelenmemelisiniz: her şey tamir edilebilir ve sokağınızda bir tatil olacak. Bazen iş dünyasında başarısızlık yeni başlangıçların önünü açar, bu durumda talihsizlik kâra dönüşür.

Rüyadaki olaylar

Yumurtalara ne yaptığını hatırlıyor musun? Arsa farklı olabilir:

 • al / sat;
 • yemek pişirmek;
 • ara / bul;
 • temiz / yemek / içecek.

Testis satın al mağazada / pazarda - yaşamdaki değişiklikleri kabul etmeye istekli olmak, mutlu bir şekilde değişim beklemek.

satmak - biraz daha zengin olma fırsatını kaçırabilirsin: kader bir şans veriyor, ama dayatmıyor.

Yumurtaları bul beklenmedik bir yerde - finansal zenginleşme şansı olsun. Ayrıca, bu hikaye, hayalperestin kaderinin bir parçası olacak yeni bir kişiyle önemli bir toplantı sunabilir.

Haşlanmış yumurta - başarısızlık, boşluk sembolü. Dahası, başarısızlık hayalperesti kendi yanlış ya da ihmali ile kavrayacaktır. Bir başarısızlık ne olabilir? Hayatın herhangi bir alanında hayalperest.

Yumurtaları fırçala - iyi değil. Hayalperest, sahtekarların kurbanı olabilir ya da kendi suçuyla maddi kayıplar yaşayabilir. Aynı şekilde, bir rüya iyi bir gelir beklentisi olmadan sıkıcı, can sıkıcı işleri gösterebilir.

Bir rüya çiğ yumurta iç - önemli olaylara. Yorum, ürünün tadını hissetmenize bağlı olacaktır. Tadı hoş olsaydı, önemli olan güvenle son bulacak. Hayalperest içti ve hoş olmayan bir tat hissederse, sonuç olumsuz olacaktır.

Rüyanın diğer detayları

 • Kirli testislere bakınız - engellere ve sorunlara.
 • Bu mikropu görün - işleri acele etme, faydaları elde etme zamanı değil.
 • Kuluçka civciv - sadece bir davaya dikkat edin, aynı anda her şeyi almayın.
 • Tavuk yumurtladı - başarı garanti, aile mutluluğu güçlü olacak.
 • Sarısı etrafında - işinde gecikmeler.

Hayal etmek çikolata yumurtası - romantik bir tanıdık ve hoş bir eğlence için. Bir ilişki içinde olan çiftler için bu sembol yeni bir romantizm ve sevgi sayfasını, yeni duygular ve yeni duygular gösterir. Birbirinizi tekrar açtınız.

Videoyu izle: TAVUK YUMURTALARI HAKKINDA İLGİNÇ GERÇEKLER! (Ağustos 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send