Rüya yorumu

İşaret: kuş pencereye uçtu

Pin
Send
Share
Send
Send


Fauna ile aniden karşılaşmak atalarımız için çok şey ifade ediyordu. Bize doğanın insandan daha fazla tanıdığı ve bu bilgiyi işaretlerle paylaşmaya hazır olduğu inancını aktardılar. Kuş pencereden uçtu - bilinen bir işaret, evin sahibi için ne anlama geliyor?

En yaygın iki değer:

 1. Önemli haberler
 2. Ölüm.

Kuşlar, diğer dünya güçlerinin elçileri olarak kabul edilir, öbür dünyadan habercidir veya doğrudan - bedeni terk eden ruhların oluşumu ve bölge sakinleri; o taraf bizden daha çok şey biliyorlar, haberi paylaşmak istiyorlar.

Hemen korkmamalısınız: En genel durumda, bir eve giren bir kuş, diğer dünyadaki akraba ve arkadaşların bir şeyler iletmek istedikleri anlamına gelir. Mutlaka kötü değil. Aynı zamanda, evin içinde olduğu ortaya çıkan kuş, camla çarpışan kuştan daha iyi tanınacaktır.

Haberin doğası, insanın kuşla olan ilişkisine bağlı olarak değişmektedir. Bazıları kötü, bazıları ise tersi ile ilişkilidir. Çoğu hala kuşun davranışına bağlıdır - ve bu yüzden bu kadar farklı yorumların işareti, tam tersi.

Her kuşun mesajı vardır.

Çoğu zaman, insanlar, şehirler, parklar ve tarlalarda yaşayan insanlar, evin içine uçarlar. Şanslı olmaları durumunda, kuşların pencereden tırmanmaları ve besleyici çıkıntının üzerinde olması büyük olasılıktır. Sonsuza dek orada bir kuş sürüsünüz varsa, ara sıra konulan misafirlerin kabullenmeyle daha az ilgisi vardır - her yerde düşünmeleri gerekir.

Gerçek işaret rastgele elde edilir, nedense kuş pencereden uçtu.

 • Crow haberleri taşır ölüm talihsizliği. Birçok olumsuz dernek buna bağlı kaldı. Yabani kuzgunlar ölümü evcil olanlardan daha doğru gösterir. Bir komşunuz alışkanlığınıza giren bir ev kuzgununu tutar - büyük olasılıkla, hiçbir anlamı yoktur.
 • Magpies söz veriyorum dedikodu, hoş olmayan konuşmasahiplerinin veya sevdiklerinin ismini olumsuz yönde etkileyecek söylentiler. Belki de işletme itibarı ile ilgilidir.
 • Küçük karga da ipuçları sinirli fısıltılar arkandabu zaten devam ediyor ya da başlamak üzere. Biri sana kötülük diliyor mu, kötü davranış? Kirli kulağı lanetlemesi onun için yeterli olabilir ve bu kavgalar.
 • Guguklu yangın. Dikkatli ol! Bir insanı ziyaret eden orman kuşları, hiç iyi bir şey ifade etmemektedir.
 • Serçe - - hırsızlık, parasal kayıplar, yoksulluk. Veya - için ölüm. Kendine ne denirse onu seç.
 • Baştankara - aksine servet, servet, ani kar veya istikrarlı refah. Veya - sıkı bir kıyafet hazırlamanız gerektiğine, çünkü cenazeye katılmak. Bu gibi çelişkili omenlerin nasıl yorumlanacağı aşağıda açıklanmıştır.
 • Pencereden geçen hızlı bir nötr, hızlı bir şekilde umut veren bir işarettir. evlilik veya evlilik. Sonunda, gelinlerin beklediği genç erkeklerin işareti (genellikle düğünle ilgili batıl inançlar, kızlarla ilgilidir)! Evliliğin başarılı olup olmayacağı, omen söylemez.
 • Kırlangıçlar ipucu önemli haberler.
 • Kanatlılar (ördekler, tavuklar, kazlar) pencereden tırmanıyor yoksulluk.
 • Özellikle gagasında bir şey taşıyan bir güvercin, mutluluk veya aileye erken eklenmesi. Hiçbir şey olmadan görünmek - gözyaşı. Birinin düğünü ile beyaz güvercin, pencerenize uçtu - iyi şanslar (kültürdeki bir kuşun değeri ne kadar iyiyse, kinder işaretleri).
 • Bülbül - en hoş işaret. Bülbül hakkında konuşmak için pencereden uçar rahat yaşlılık, servet.

Yorumun etkisi ne olacak

Aynı kuş hem şans hem de talihsizlik demekse - size ne söylemeye çalıştığını nasıl anlarsınız? Ya sen

 • Muhtemelen, alâmet, kuşun odaya uçtuğu veya önce onu gören aile üyesini ifade eder. Ve belirli bir kişiye yaklaştıysa, içine düştü, haberler onun içindir.
 • Bir kuş gagasında bir şey tutuyor - bir işaret iyi şanslar. Sanki her şey olmadan uçtu, ama içindeki yerden bir şey kaptı.
 • Son zamanlarda düşünceleriniz neler? Bu işaret. Her şeyden önce ne düşündünüz: iş yerinde iş, akrabaların refahı, büyük bir kişisel proje hakkında?
 • Kişisel işaretler konvansiyonel ağır basar. Evinizde özellikle, bir kuşun hoş olaylar ya da haberlerden önce pencereden uçması durumunda, bu sefer büyük olasılıkla oldu.
 • Bir kuş görünce merhum sevdiklerinden biri hakkında düşündüğünüzde, sizi özlemesi muhtemeldir. Doğru şekilde işaretleyin.
 • Evcil hayvanların kuş hatıraları var mı? Etrafına sor.
 • Size ölmek üzere uçan hasta kuş, en hoş olay değil, ek sıkıntı vaat etmiyor.
 • Kuşun ölümüne söz verilirse, ailede mutlaka gerçekleşmesi gerekmeyecektir: belki de tanıdığınız bir arkadaşınızın vefat ettiğini ya da başkasının olduğunu duyacaksınız ve rastgele bir tanık olacaksınız.

Pencereden geçen bir kuşa eşlik eden bu tür korkularla, soru ortaya çıkar: beladan nasıl korunabiliriz?

 1. Kuşu öldürmeyin! Saldırmayın, özellikle yırtıcı olmayan kuşlar, insanların yaşamlarını ve sağlığını nadiren tehdit eder.
 2. Kuş korkutma ve çığlıkları ve keskin hareketleri dışarı atmayın. Tüylü senden daha az korktu. Bütün pencereleri açın - konuğun kendisi yolu bulacaktır.
 3. Kuş, çıkışın nerede olduğunu gerçekten anlamıyorsa, Bacaklara ve kanatlara zarar vermemek için elinizi tuttuğunuzda çok dikkatli olmanız ve salıvermeniz gerekir.. Bu durumda, eldiven giydiğinizden emin olun - kuşlar ne tür bir enfeksiyon taşır?
 4. Kuş sakince davranır (ve ölüm ve talihsizliği önemser) - besle onu. Bu onu gönderen güçleri yatıştırır. Tohumlar, buğday taneleri ve besleyicilerin diğer içerikleri - en iyi seçenek.
 5. Kuş gibi ritüel bir cümle ile serbest bırakın: "Huzurla, beladan uzaklaş"Ya da"Bir tedavi için uçun - ruhunuzu ele geçirmeyin". Kafiyede - mutlaka değil, ama kafiyeli kelimelerin daha büyük bir etkiye sahip olduğuna inanılıyor.
 6. Ziyaretten sonra, kuşlar evde bir kilise mumu yakarlar.. Kilise işaretleri takip etmeyi desteklemiyor, ancak sakinleşmesi harika bir ayin.
 7. Kişisel bir aldatma töreni yapın. İşaretlerde olduğu gibi, şahsen tam olarak sizin için çalışanlar yüksek olasılıkla yardımcı olacaktır. Yaşam için kişisel ritüellerle büyüyoruz.

Pin
Send
Share
Send
Send