Rüya yorumu

Canlı bir tavuk hayalleri nelerdir?

Pin
Send
Share
Send
Send


Canlı tavuk hayali hakkında ne yapabilir? Rüyanın meydana geldiği her türlü durumu göz önünde bulundurmak gerekir: hayvanın nasıl davrandığı, çevrenin nasıl olduğu, insanların Morpheus krallığında bulunup bulunmadığı. Arsadaki en küçük detayları hatırlayın - her şey kesinlikle önemlidir.

Farklı rüya kitaplarının yorumu büyük ölçüde farklılık gösterebilir, ancak en popüler olanlarını toplamaya çalıştık. Yani uyandın mı? Unutmayın, rüyayı en küçük detaylarda yazın ve yorumlamaya devam edin.

Rüya kitaplarının popüler yorumu

Yumurtlayan canlı bir tavuk hayal ettiyseniz, ailedeki kadınlardan biri tazminat bekliyor. Yumurta yeni bir yaşamın doğuşunun bir sembolüdür. Ancak değer dolaylı olabilir - yumurtalar neredeyse mükemmel fikirlerin yakın zamanda ortaya çıkışını gösterebilir. Onları gerçekleştirmeyi başarırsanız, hayatınız iyiye doğru değişecek.

Bir rüyanın içinde çok sayıda tavuk varsa ve bir tavuk yavruları kuşatırsa, bu bir işarettir - gerçek hayatta çocuklarınız için çok endişelisiniz. Onları sıkıca kontrol etmeye çalışıyorsun, sürekli kurtarmaya geliyorsun, yakın dur. Anne sevgisinin tutuşunu gevşetin - aşırı dikkatinizle çocukları daha da kötüleştirirsiniz. Onları sevginizle zorlamayı bırakmayın - bağımlı, çocukça, uygun olmayan kişilikler olarak büyüyecekler.

Tavuk horozla mıydı? Davranışları aileniz veya çiftinizle ilişkinizi sembolize eder. Tavuklar kuşların yanına koşarsa - çocuklarla ilişkilerin bir yansıması. İklim ne kadar elverişli olursa, güneş ne ​​kadar parlaksa o kadar yeşillik civarındadır, kalbin durumu o kadar iyidir.

Canlı bir tavuk hayal ettiği haftanın günü önemlidir:

  • Perşembe günü uyu talihsizliği önlüyor - bazı aldatmaca sanatçıları sizi aldatmaya çalışacak ve bu da ailenizin maddi refahını azaltacaktır.
  • Pazartesi uykusu Ayrıca elverişsiz - her şey ellerimden düşecek ve tek bir dava bile tamamlanamayacak.

Eğer yakaladığınız ve kızartıp yiyeceğiniz tavuk sizi bir çok ev işleri bekliyor. Ayrıca, en küçük işlemlerden bile kaçınılması gerekir - başarısızlıkla sonuçlanırlar. Önemli: markette ekmek almak bile bir alış-satış işlemidir.

Özel çeviri

Farklı rüya kitaplarında, tavuğun sizi hayal ettiği uykunun anlamları:

  • Kuş beslendi, parlak tüylerle, memnun ve kibar? Güzel bir işaret - ailenizde her şey yoluna girecek. Henüz bir tane almadıysanız, geleceğinizle seçilen veya seçili olanınızla kibar bir toplantı bekleyin
  • Bir rüyada canlı bir tavuk gördü, sonra biri pişirildive sen yemeğin tadına baktın? Bu, yakında birinin olumsuz etkisi altında olacağınıza dair bir işarettir. Belli bir kişilik sizin için son derece yetkili olacak ve inançlarınızı dayatacaktır.
  • Rüyada tavuk horozla çevrili olsaydıkişisel hayatında mutluluk bekle. Kız, böyle bir rüyanın bir çok yeni hayranını vaat ediyor (kaç tane horoz, bir çok erkek arkadaş ortaya çıkacak), erkeklerin karşı cinsle inanılmaz bir başarı kazanması ve çılgınca popüler olması
  • Tek horoz tavuk - hızlı karların bir işareti. Beklenmeyen bir bonus, maaş artışı veya piyango ödülü parlar, pahalı bir hediye
  • Bir rüyadaki horoz tavuğun peşinden koşarsa, değer nötrdür. Kötü bir şey olmayacak, yakın gelecekte birileriyle paylaşmak zorunda olduğunuz duygularla dolu olacaksınız. Sırrı gizli tutamazsınız, bu yüzden sadece güvenilir, dürüst ve samimi insanlara anlatmaya çalışın

Bir horoz ve bir rüyadaki bir tavuk, aile hayatının veya bilinçaltınızdaki gerçek ilişkilerin resimlerini tuhaf bir şekilde yorumlayan kişisel ilişkilerin bir görüntüsüdür. Bu nedenle, anlamını tahmin etmek zor değildir - kuşların kendi aralarında nasıl davrandıklarını, etraflarını saranları gözlemleyin:

  • eğer bir sürü tahıl varsaailen iyi durumda olacak;
  • tavuklar kaçarsa - çok çocuğunuz olacak;
  • horoz tavuktan kaçarsa - Senin suçun yüzünden bir koca ya da onunla kavga etmenin ihanetini bekle. Ve benzeri.

Eğer tavuk rüyada biriyse, zarar görmemesi arzu edilir. Bir rüyada öldürülen ve yenen bir hayvan kötü bir işarettir. Böyle bir rüya büyük maddi kayıplara, kişisel başarısızlıklara, hastalıklara ve sorunlara neden olur.

Ancak genel olarak, hayallere çok fazla önem vermeye çalışmayın. Uyku, beynin geri kalanıdır, bilincin deneyimli duygulardan, olaylardan, toplantılardan ve olaylardan arındırılmasıdır. Rüyada, bilinçaltı zihin tamamen saçma, yorumlanmaması gereken anlamsız fotoğraflar atabilir. Bu nedenle, rüyalar her zaman kehanet değildir ve her zaman bir şey ifade etmez. Rüya kitaplarının yorumlarına odaklanmayın - iyi tahminlere inanın ve kötü olanları unutun!

Videoyu izle: NESLİ TEHLİKEDE OLAN 5 TAVUK TÜRÜ! (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send