Rüya yorumu

Burcu: Kızın çenesini ne çizer?

Pin
Send
Share
Send
Send


İşaretler şüphe ile başa çıkmaya yardım ettiğinden beri, sorun uyarısı, kaderde sert değişiklikler meydana geldi ve düşünülemez bir mutluluk vaat ediyor. Ama bazen sadakatlerinden şüphe etmek zorunda kalıyorlardı. Ne de olsa, aynı alâmet farklı şekillerde yorumlanabilir. Kızın çenesinin neden çizildiğini açıklayan bir işaret istisna değildir. Hem iyi hem de kötü olacağını tahmin edebilir.

Romantik bir macera

Eğer bir kız çenesini kaşındırdıysa, önünde cesur bir şövalye ile tanışacaksınız. Yaklaşan aşka kulak ver. Bir yabancıyla görüşmeyi tahmin et. Bir yabancı ile geçirilen zamandan beri, hoş ve sıcak anılar hafızada kalacaktır. Evet, sadece hatıralar. Bu işarete göre ciddi bir ilişki yaratmak, başarılı olamayacak gibi görünmüyor. Hariç tutulmamasına rağmen. Ama bu adamla hayal kırıklığına uğradığın mutluluğu ümit etmeyecek mi?

Ve eğer kız zaten bir favori seçtiyse - bir koca, damat veya erkek arkadaş? İşaretler çiftin ilişkisinde yeni bir aşamaya girecek. Romantizm, ortak seyahat ve beklenmeyen sürprizler birbirlerine aşık olan insanların bağlarını güçlendirecektir.

Vatana ihanet kocası

Sanki aşk tanrısının okları, çenesini kaşındırdığı zaman bir kişiyle anlaşır gibi. Kadınlarda flört etmek kolay ve ciddi değildir - her şey açıktır. Ancak erkeklerde, omen ayrıca bir aşk ilişkisini de öngörür. Yan tarafta görünebilir. Demek kızlar, çenesini çizdiğinde, seçtiğiniz birine bakın. Israrcı ve acımasız aşk tanrısı çağrısından vazgeçebilir mi?

Akraba hastalığı

Hüzünlü olaylar omeni ön plana çıkarabilir. Akrabalardan hangisi özen ve dikkatle sarılmalı? Yüzyıllar boyunca biriken ve işarete yansıyan tecrübe ve bilgi sakallı bir adamı gösterir.

Çene kaşıntısı hastanın kendisinde oluşabilir. Çene çok kaşınıyor - acı ve kana. Sorunu çözmeyin ve bir doktora gidin.

Kaşıntı çenesi hangi tarafta?

Hangi tarafın çeneden kaşındığını düşünürseniz, tahminin tam gücünü ortaya çıkaracaksınız:

 • sol tarafta: yakın gelecekte (yarın ya da yarından sonraki gün) iyi haberler ya da uzun bir anlaşmazlığın lehine çözülmesini bekle;
 • sağ tarafta: grevi bekleyin - sağlık ve finans dahil ciddi sorunlar;
 • çenenin ortasında: yakında eşinizin haksız kıskançlığının sonucunu yaşamayacak, aynı zamanda kendiniz bu yanma hissini yaşayacaksınız. Kıskançlık yaparken mutlaka kocanız veya damadınız ve bir kız arkadaşınız veya iş arkadaşınız olmaz.

Omens tarafından öngörülen negatif nasıl kaldırılır? Seni çenenin içine atmanı isteyin. Hayır, hayır, bütün gücüyle değil, biraz. Bir darbenin böyle bir taklidi sizi gelecekteki sıkıntılardan koruyacak - sizi bypass edecekler.

Bilimsel arka plan

Çene kaşıntısı batıl inanç ve büyü ile ilişkili olmayabilir. Görünümünün nedenleri çoktur:

 1. Güneş, yiyecek, hayvanlar dahil alerjik reaksiyon.
 2. Dermatit (bu sedef hastalığı olabilir).
 3. Sivilce veya kaynamanın neden olduğu cilt iltihabı.
 4. Submandibuler lenf bezinin iltihabı.
 5. Derialtı akar demodeksi.

Sürekli taraklama, çenede cerahatli bir kabuk oluşumuna kadar sorun durumunu ağırlaştırabilir. Bu nedenle, ilk şüpheli belirtiler kremaya dayanmaz, bitkisel yağ ve diğer ev yapımı tarifler dermatoloğa gider.

Hiçbir hastalık onaylanmadıysa, yine de gerçek olacaksınız.

Başın diğer kısımları neden çiziliyor?

Popüler bilgeliğe dönüşerek, kafanın diğer kısımlarında neyin kaşındığını göreceksiniz:

 • boyun - uzun bir butik;
 • acı gözyaşlarına;
 • başın tacı - bilge bir adamla tanışmak;
 • sağ kaş - bir aşk toplantısı için;
 • sol kaş - düşmanla buluşmak;
 • burun ucu - arkadaşlar yükünde eğlenceli bir akşam için;
 • burnun sağ tarafı - iyi haberi;
 • burnunun altında - başkasının küfürüyle karşılaşacaksın;
 • kafanın arkası - üzüntü;
 • kulaklar - Birisi seni aldatmak istiyor;
 • dudaklar - öpücüklere.

İşaretler neden bu kadar iki yönlü? Omens'in anlamını deşifre etmekte ayrıntılı olarak açıklamak kolaydır. İnceliklerini bilmek, onun doğruluğundan asla şüphe edemezsiniz. Ve bunun hiç kuşkusuz avantajı. Çeneniz çizilirse, karlı olduğu gibi herhangi bir değeri okuyabilir, vakaların olumlu sonuçlarına göre ayarlayabilir ve sadece iyi haberler için bekleyebilirsiniz. Ve sonra omen yeni geldi.

Pin
Send
Share
Send
Send