Rüya yorumu

İşaret: yanakları, sağa veya sola yak

Pin
Send
Share
Send
Send


Yanaklar herhangi bir sebep olmadan parlamaya başladığında, her zaman dikkatli olmak için bir nedendir. Bu fenomenin nedeni soğuk, sıcak bir hava veya yüzündeki bir tokat değilse, ataların halk bilgeliğine dönmenin zamanı gelmiştir. Yanak yanıklarının işareti oldukça popülerdir ve bu materyaldeki yorumunu anlamaya çalışacağız.

İnsanlar, biri sizi hatırladığında, bu durumlarda yanakların parlamaya başladığını söyledi. Ama ne düşündüğümü belirlemek kolaydır. Bu amaçla, altın halkayı yanan yanağa kaydırın. Ondan sonra ciltte koyu bir çizgi varsa, düşünceler olumlu değildir, azarlanır ya da mahkum edilirsiniz. Ve eğer kırmızı bir iz varsa - alarm için sebep yok, sizi tarafsız veya iyi bir bağlamda düşünüyorum.

Batıl inançların ortaya çıkması, kişinin enerji akışını algılamaya ve hissetmeye meyilli olduğuna duyduğu güveni büyük ölçüde belirledi. Uzaktan bile olsa pozitif veya negatif enerji hissetmek mümkündür. Bu durumda, çirkin kaygı, kaygı, yanaklarda ısı ve diğer birçok tezahürü şeklinde bir tepki vardır.

Popüler inanışlara göre, kişi sabahın erken saatlerinde veya akşamları geç saatlerde dış etkiye özellikle duyarlıdır. Şu anda, başkalarına gönderilen sinyal özellikle keskin bir şekilde algılanıyor.

Aynı zamanda, yanakların aynı zamanda aynı zamanda birisiyle iyi ya da kötü şekilde yaptığınız parlamaya başladığına inanılmaktadır. Bu yöntemle size enerjisini gönderen birini yükleyebilirsiniz.

Haftanın günlerinde işaretler

Haftanın gününe göre yapılan yorumlarda da farklılıklar var.

  • Pazartesi - Hayatında yeni bir insanın ortaya çıkmasını vaat ediyor. Bu durumda, çıkma sonucu sadece kendinize bağlıdır. Hem yeni bir arkadaş hem de bir iş ortağı olabilir.
  • Salı - Muhtemelen fiziksel güç kullanımında bile büyük çatışmalar veya skandallar beklemektir. Fakat hala bir kavgayı önleme fırsatına sahipsiniz, çünkü bu söylediğiniz her şeyi dikkatlice izleyin.
  • Çarşamba - tasarlanan tüm planların yerine getirilmesi için söz verir. En cesur arzuların gerçekleşmesi için alınabilirsin. Girişimlerinizden herhangi biri başarı ile taçlandırılacak ve parasal bir kazanç getirecektir. Ayrıca provokasyonlara dikkat edin ve cesaretle hayalinize gidin.
  • Perşembe - bir sürpriz için hazır ol. Doğru, ilk başta biraz şaşırmış olacaksınız, ancak daha sonra durum kesinlikle olumlu bir şekilde çözülecektir. Zevk için hazır olun!
  • Cuma - Akrabalardan veya yakın insanlardan beklenmedik haberler alma sözü verir. Onlardan biriyle buluşacaksın. Konforlu konaklamalarına özen gösterin ve sizlere teşekkürlerini iletin.
  • Cumartesi - En iyi kıyafetlerinizi almaya ve eğlenmeye hazırlanın. Ancak asıl şey, tüm paranızı aynı anda harcamak değildir - açgözlülük ve sınırsız harcama arasındaki ince çizgiyi gözlemlemek için bu yönü dikkatlice izleyin.
  • Pazar - Yakın insanlardan biri ile şiddetle kavga edebilirsiniz. Zamanın bu noktasında biriyle bir takım anlaşmazlıklarınız varsa, bunları çözmeniz en iyisidir. Biraz çaba sarfederseniz kavgalardan kaçınılabilir.

Sol yanak parlarsa

Omenlerin yorumlanması aynı zamanda hangi yanağın yandığına bağlı olarak değişmektedir. Bu noktaya dikkat edin, çünkü son derece önemlidir.

Sol yanak yanmaya başlarsa, ne yazık ki, iyi bir şey için hazırlanmamalısınız. Bu, olası komploları, dedikoduları ve entrikaları gösteren kötü bir işarettir. Size yakın olan kişilerin ve hatta yakınlarınızın bile bu etkinliklere katılması çok hoş değil. Bu nedenle, çevrenizi daha yakından incelemeniz gerekir - etrafınızdaki herkese gerçekten güvenebilir misiniz?

Tabii ki, kırmızı bir yanağın varlığı hemen sökmeye ve ilişkilerin netleşmesine başlamak için bir neden değildir. Ayrıca, suçluyu hala böyle tahmin edemezsiniz. Sadece son derece uyanık olun ve gizli planlarınız hakkında birilerine daha az bilgi verin.

Ayrıca, kışkırtıcı durumlara karışmayın, zihinsel huzuru korurken akıllıca çatışmalarından kurtulun. En etkili olacak bekleme pozisyonudur. Daha sonra, komploların katılımcılarının yanı sıra tabiatlarının kimler olduğunu kesinlikle göreceksiniz, ancak her durumda doğru davranış gereksiz olmayacaktır.

Sağ yanak yanıyorsa

Bu durumda, durum çok daha olumlu. Sağ yanağı yakmak çok iyi bir işarettir. Hakkında olumlu bir şekilde düşünüyorum. Sen birinin gururu ve hayranlığı konusundasın. Birisi davranışınızı onaylar ve sizi övür.

Ayrıca, tabela yakında sevilen birinden hoş bir sürpriz alacağına söz veriyor. Ve mutluluğunuzu aşık bulmak için vaktiniz olmadıysa, sizi belli bir mesafeden hayran tutan gizli bir hayranınız olduğunu bilmelisiniz. Fakat çok yakında kendisi üzerinde çaba sarf edecek ve duygularını itiraf etme cesaretine sahip olacak.

Her iki yanak yanıyorsa

İki yanak aynı anda kırmızıya dönerse, bu gelecekteki sorunları gösterir. Gözyaşları ve problemlerle ilgili oldukça kötü bir işaret. Bu durumda ruh halinizi bozabilecek çatışma durumlarına izin vermemek için davranışınızı olabildiğince kontrol etmeye çalışmak önemlidir.

Basit bir yöntem, yanan yanaklarla başa çıkmanıza yardımcı olacaktır: Sırayla iyi niyetli veya suçluların adlarını sıralamanız gerekir. Adına geldiğinde Doğru insan, ısı yüz derisini terk etmelidir.

Eğer işaretlerin yorumlanması negatifse, kendinizden sorun çıkarmak için yanakları kutsal su ile ovmanız gerekir.

Alevli yanaklar olası zorlukları ve kaba düşünceleri gösterebilir ve tam tersine, yönünüzdeki pozitif enerjiyi gösterebilir. Yorum birçok faktöre bağlıdır. Her durumda, üzülmeyin, çünkü sadece kaderimizde daha iyisini yapmak için değişiklikler yapabiliriz.

Videoyu izle: Baş Omuz Diz Ayak. Sevimli Dostlar ile Çocuk Şarkıları 2016. AdisebabaTV (Ağustos 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send