Rüya yorumu

İşaret: kuş pencereye çarptı

Pin
Send
Share
Send
Send


Yaban hayatı, insanlardan farklı olarak, ince konularla olan temasını kaybetmedi. Bazen, iyi bir ruh hali içinde, flora ve fauna kişiye ipuçları verir. Örneğin, bir kuş pencereye çarptı - uzun süredir açık ve iyi bilinen bir işaret.

En yaygın bilinen anlam şudur: talihsizlik ve ölüm. Kuşa ne olursa olsun, atalarımız olayda iyi bir şey görmediler.

Ancak bakarsanız, kasvetli tahmin belirli koşullar altında çok korkutucu olmayacak. Doğa çok spesifik olabilir ve sorunları nerede bekleyeceğinizi, nasıl önleneceğini ve bazen hiçbir zararın olmadığını gösterecektir. Her şey bağlıdır:

 1. hangi kuş cama çarptı?
 2. ona ne oldu
 3. Bu nasıl bir vuruş?

Tüm detayları ezberledim - şanslı olanlar, işaretleri yorumlamanız en doğru olacaktır.

Evrenin işaretlerinin yarısından fazlasının doğal koşullara atfetmek için daha rasyonel olduğu unutulmamalıdır. Kuşlar zaman zaman pencerelere çarparlarsa, durum büyük olasılıkla evin yapıldığı yerde, hava akar ve ormanın yolun karşısında düştüğü ve sürülerin sürüldüğü yerdedir. Yüksek güçlerin ipucu açık bir açıklama olmadan ani bir olaydır.

Kuşlar, belirli inançlara bağlı olarak (bölgeden bölgeye çok fazla farklılık gösterir), Tanrı ve meleklerin elçileri, ölen akrabaların ve arkadaşların ruhları, diğer dünyanın habercisidir. Buna göre, bir kuş camı çaldığında akla gelen ilk şey - close evde ölüm.

Ancak diğer dünyadan (ya da cennet saraylarından - tercüman seçimi) gelen haberler, başkaları da var.

Kuşun hangi pencereye çarptığı da önemlidir.

 • Arabanın camını çalmak sürücünün ve yolcunun kaderini belirtir ve tahmin eder transit tehlikeleri. Bir kuşu arabaya atmak, özellikle üç kilometreyi iyi bir hızda ağırlayan bir leylek ise, kendi başına bir tehlikedir.
 • Kuş evin penceresine çarptı - bu konutun sakinlerinin kaderi hakkında söylenecek bir şey var. Ayrıca, bir işaret, bir vuruntu duyan ve bir kuş görmüş olan birisine ya da pencereyi hedef olarak seçtiği odanın sahibine atıfta bulunur.

Her kuş kendi değerine sahip

Bir şehir sakini bile bir şekilde bir kuzgunu kırlangıçtan ayırır ve daha fazlasına gerek yoktur.

 • Kargalardan ve başla. Kuş ölümle benzersiz bir şekilde ilişkilendirildiğinde, kuş iyi bir şey söylemez, sadece talihsizlik, hastalık ve ölüm.
 • Ölülerin ruhlarının sık sık döndüğü güvercin, ayrıca bilgi vermek için uçtu: ölü akrabaları gelmeyi bekliyor. Ya da sıkıldıklarını. Onları hatırlamanın zamanı geldi, aksi takdirde ölüler kırılacak ve gönderilecek hastalık.
 • Kuşlar arasında en ünlü "hırsız" olarak serçe para kaybı, hırsızlık, aldatma. Cüzdanınızı vücudunuza yakın tutun ve "% 200 tasarruf sağlayan özel tekliflere" güvenmeyin.
 • Leylek çocuk taşıyıcısı olarak rolünü onaylıyor ve öngörüyor gebelik. Neşeli bir haber veya korkunç, sahiplerinin sıkıntılarına ve eklemeye hazır olmalarına bağlıdır.
 • Yutmak - için haber.
 • Beyaz kuyruksallayan pencereye isabet etti - bir işaret gözyaşısarı işaret eğlence. Onları gözle ayırt etmek çok basittir: soluk yoldaşın aksine sarı - parlak, limon gibi.
 • Baştankara cama çarptı - iyi bir işaret, söz mutluluk ve gelir.
 • Vitesler camlara çarptı - aileye ekbir leylek olarak.
 • Baykuşlar, baykuşlar, ağaçkakanlar, guguklular, diğer orman kuşları çok mutsuz habercilerdir, tahmin ediyorlar salgınlar, felaketler büyük fedakarlıklarla. Belirtinin, hastalığın durmadan yürüdüğü ve salgının üç yıl sonra üçüncüsü olduğu o günlerde yaratıldığını hatırlamakta fayda var.

Kuş bozuldu

Talih kesilmiş tüylü yaratık ve evin sahipleri, iyi bir şey söylemiyor: pencereye çarpmış olan kuş ağır hastalık. Bu sık sık gerçekleşirse, düşünmeye değer: kim size zarar vermek istiyor? Kime zarar verebilir veya küfredebilir?

Kuş uçup gitti

Evde bir kimsenin korkmadığı bir kerelik yumuşak bir vuruş, Omens anlamını yumuşatır. Bu yüzden, sessizce camı kıran ve hemen uçup giden bir güvercin daha muhtemel bir işarettir yakın (yaşayan ve ölü) hatırlaölüm vaadi yerine.

Kuş, cama o kadar çarptıysa, bu - maalesef. Ondan sonra uçsa bile. "Suç mahallinde" kan ve tüyler - iyi değil.

Kuş kaldı ve çalmaya devam ediyor

Olur ve bu. Kuşun ne tür bir haber getirdiğini anlamanın iyi bir yolu çocuğu pencereye götürmektir. Nasıl tepki veriyor? Yetişkinlerden daha ince olan çocukların doğaüstü hissettiği ve bir sonraki dünyayla bağlantısı olduğu düşünülmektedir.

Çocuk korkmuştu - kuş raporları mutsuzluk. Çocuk sakin veya mutlu - kuş seninle iyi haber

Ayrıca, pencereye tekrar tekrar basılması, evin evlenmemiş sakinlerinin hızlı bir şekilde çıkması anlamına gelir. evlenmek. İyi bir alâmet ya da kötü olup olmadığı bilinmemektedir. Genç erkeklerle çalışmaz: ısrarla onlara karşı kazı yapan kuş karıda ipucu olmaz, ama sadece sinir bozucu.

Bir insanın kaderi ne olursa olsun, davranışını ve dolayısıyla sonuçlarını kontrol eder. Pencereye çarpan bir kuş hakkında kötü bir alâmet huzur içinde yaşamanıza izin vermiyorsa ne yapmalı?

 • İyice deterjanla camı temizleyin. İz kalmasın!
 • Olayların tekrar etmesini önlemek için, tüm yiyecekleri pencere eşiğinden çıkarın - kuşlar yiyecek aramak için pencerelerden atıyor. Ve saçaklardan besleyici geçici olarak daha iyi gizlenir.
 • Hasar görmüş camı mümkün olan en kısa sürede değiştirin.
 • Ölü bir kuş, evden olabildiğince uzağa gömülmelidir. Çıplak ellerle almayın! Eldivenler gereklidir, kuşlar hastalıkları sıçanlardan daha kötü yaymazlar.
 • Çerçeveye kırmızı kurdele asın - kötülükleri iter.
 • Talihsizlikten kurtulmak için, kavşaklara gidin ve yere birkaç para dökün: para enerjiyi emer ve kötülüklerden kurtulursunuz.
 • İnananlar için: tapınağa gidin, evin üzerine kutsal su serpin, dua edin ve böyle devam edin. Kilise kabul etmeyecek (ve itirazdan sorumlu olmayacak), ama bu endişe ile başa çıkmanın iyi bir yolu.
 • Kuşları besleyin - gönderildikleri kuvvetleri "cajole".

Ayrıca, omene söz verdiği gerçeğine hazırlanmak da fena olmayacak. İlaçlar alın ve sağlığı koruyun, çocuklara ve yaşlılara bakın, yolda dikkatli olun. Sorumlu insanlar kötü yönelimlerden korkmaz, ama harekete geçer.

Pin
Send
Share
Send
Send