Rüya yorumu

İşareti: bir ayna kırmak

Pin
Send
Share
Send
Send


Kediler gibi, aynalar da atalarımıza göre diğer dünya hakkındaki batıl inançlarla ilişkilidir. Görünüşe göre, bir dünyanın gizlendiği, sırlarla dolu ve gerçekliğimizden tamamen farklı bir yaşamın olduğu başka bir boyuta giriş. İşaretlere göre gündelik hayatın bu konusu, şeytanların ve diğer kötü ruhların dünyamıza girmesini engelliyor. Aynayı her zaman kırma işaretinin her türlü sorunla ilişkili olduğu açıktır. Ancak tercümanlar bazı durumlarda çatlakların ve parçaların çok da kötü olmadığını düşüneceklerdir.

Asla kırık bir aynaya bakma

Kendi içinde, günlük yaşamdaki bir ayna etrafımızdaki diğer nesnelerden farklı değildir. Ancak dünya tarihi, aynaların sıkıntı çektiği ve daha sonra yaşamların çöküşüne neden olan birçok durumu bilir. Küçük boyutlu olsa bile, dikkatsizce davranırsanız büyük tehlike ile doludur.

Bütün bunlar, sihirbazların ve tercümanların kabul edeceği gibi, kabul edeceği gibi, bu cam parçasının, koşullara bağlı olarak pozitif veya negatif olabilen enerjiyi emmesi ve biriktirmesidir. Ayrıca, medyumlar kırık bir aynaya bakmamalarını şiddetle tavsiye eder - bu, bir insanı iç enerjisinin yetersizliğine mahkum eder. Ve eğer kırılırsa, çok dikkatli kullanılmalıdır:

 • kırık bir aynaya bakmazlar, böylece camın yan tarafındaki kötülüğün karanlık güçleriyle yanlışlıkla temas etmezler;
 • uzun akarsular özellikle sinsidir, ki bu yüzyıllardır bütün nesiller boyunca insanların baktıkları - iyi ve kötü, bu tür aynalarda çok farklı enerjilerin yoğun tonları vardır ve bunlara bakmak insan yaşamını anında yok edebilir;
 • Kırılmış camın tahrip edici enerjisini etkisiz hale getirmenin en iyi yolu parçaları akan suya koymaktır - bu kaynak suyu veya en normal musluk suyu olabilir;
 • Sonunda, kırılmış bir ev eşyasına bakmak kendi biyo-alanını yıkıyor.

Yine de hoş bir olay meydana geldiğinde, zeminde çatlak ya da kıymık olup olmadığından tereddüt etmemelisiniz - onları atmak ve eski aynanın yerine yeni bir tane yerleştirmek acildir.

Kırık ayna bütün aileyi mutsuzluğa mahkum ediyor

Ayna, geniş bir ailenin yaşadığı bir evde, sonra da kırılmış bir evde asılı kalırsa, bu olayın suçlusu olanı değil, aynı zamanda kırılmış parçalara bakanı, ailenin her üyesini de mahvetti:

 • lanet tahminlere göre yedi yıl boyunca yürürlükte kaldı;
 • Bir kaza sonucu doğası gereği dost olmayan maddi olmayan yaratıkların dünyamızdaki delikten ince kabuğundan kırıldığına inanılıyor;
 • Birçok psişik, kaderi özendirmemek için eski eşyaları kullanmamanızı önerir.

Yolunda bir kurban bulmadan kırılan negatif enerjinin - ve bu sadece negatif, öfke veya ciddi küfürler olabilir - herhangi bir iz bırakmadan atılabileceğine inanılıyor.

Bu konu ile sadece üzücü işaretler değil, aynı zamanda iyimserliği de teşvik ediyoruz:

 • Bir ayna kırıldı - alarma geçmeyin, parça sayısını sayın ve eğer bunlardan çok sayıda varsa, yakında bir düğün evlenecek;
 • Uzun süre sürekli aynaya bakan bir aile üyesi hasta değildir - tembel olmayın, kırmayın ve geliştirin, böylece orada uzun süredir var olan acı ve işkence maskesinin görüntüsü, hasta mucizevi bir şekilde iyileşir;

Tercümanlar, iyileşmenin etkisinin ne kadar erken olacağını, ne kadar erken ve sık sık yeni bir aynaya gülümsemeyle bakmaya başlayacağını söyleyecekler.

Parçalardan kurtulmak, yeni belaya yol açmamak için nasıl

Cam kırıldığı için şakalar kötüdür. Çifte olumsuz etkiye yol açmamak için özel bir işlem prosedürüne kesinlikle uymak gerekir:

 • parçalar derhal toplanmalı, karanlık ve geçirgen olmayan bir şeye sarılmalı ve daha sonra evden uzakta bir yere atılmalıdır;
 • Küçük parçaların süpürüldüğü süpürgeye özel gereksinimler de eklenmiştir - genellikle Palm Sunday, Baptism, Easter veya diğer büyük kilise tatillerinden evdeki depoda saklanan özel su ile ıslatılmalıdır;
 • fragmanlar kesinlikle beyaz kağıda toplanıyor, hiç konuşma yapılmamalı;
 • Kırık camı evden olabildiğince uzağa çıkarmak en iyisidir, durun, 9 kez fısıldayarak özel bir komplo kesin ve mümkün olan derinliğe gömün.

Olayların nasıl evrimleştiğine bakılmaksızın, parçalara dağılmış olan hane halkına teşekkür etmek tavsiye edilir - sonra negatif hemen dağılır.

Vahşi güçlere saldıran şeytani güçlerin etkisinden nasıl kurtulurum

On yıllardır asırlarca askıya alınmış olan, eski psişik aynaları, iyi ve kötü geçmiş deneyimlerin enerjisini içeren, tarihin aptal kronikçisi olarak kabul edilir. Uygun bakım aynayı kirletir. Ve aniden hastalanırsanız - içine bakmak önerilmez. Ancak ruh hali harika olduğunda - ayna görüntüsünde kendinize baktığınızdan emin olun. En kötü çerçeve dikdörtgen, en uygun çerçeve yuvarlaktır. Bununla birlikte, hane halkı gözden kaçırmazsa ve sevilen nesne düştü, panik göstermiyorsa. O zaman her şey sonuçsuz geçer:

 • çıplak elle parçaları toplamayın;
 • trajedinin yeri ıslak bir bezle silinmişse (önerilir), atılmalı;
 • aşağıdaki prosedür bir süpürge ve faraşla gerçekleştirilir - süpürgenin her seferinde yerde durması gerektiğinde üç defa fırlatılırlar;
 • folyo, bazılarının sarma parçalarını tavsiye ettiği, iyi bir negatif enerji deposu olabilir;
 • nodülü gömmek, parçaların aşağıya bakması için öyle olmalı, çok önemlidir;
 • "mezar" için bir daha asla gelmeyeceğin bir yer seç.

Anlaşılan, negatifin aynadan akan su ile akıtılması ihtiyacına bağlı olarak, bazı tercümanlar demeti bir nehirde veya derin bir akıntıda parçalarla boğmalarını tavsiye eder.

Videoyu izle: Ayna kırılması neden uğursuzluk getirir? (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send