Rüya yorumu

Neden kara karga hayali?

Pin
Send
Share
Send
Send


Mistik bir kuşun görüntüsü birçok kişiyi ele geçirir. Bununla birlikte, kuzgunların arasında oldukça gelişmiş bir zekası olan kuşlar bile konuşuyor. Kargalar büyücülerin ve sihirbazların kuşlarıdır, baykuşlarla birlikte mistik heyecana ve bazen de korkuya neden olurlar. Karga ölüm habercisi mi? Kara karga neyi hayal ediyor? Rüya kitabının bütün yorum versiyonlarını düşünün.

Karga hakkında düşlerin popüler yorumu

Rüyadaki karga görüntüsü bir uyarıdır - dikkatli olun, yabancı insanlara güvenmeyin. Bir rüyadaki kuşun pençesi, bir hayalperest hakkında söylentilerin yayılması, düşmanca bir ortam hakkında uyarır. Kötü bir yorumlama, bir karga sürüsü vizyonuna sahiptir - üzüntü, hastalık ve bela uyarısı.

Bir kuzgunun talihsizliğin habercisi olduğu düşünülür, ancak bir rüyasında tehlikeye karşı uyardığı - kehanet etmez. Rüyada karga görüyorsanız, yaşamınıza ve çevrenize bakmalısınız - gül renkli camları çıkarın. Crow hayalperestin hayattaki sıkıntılardan kaçınmasına yardım eder, ona karşı hazırlanan kötülük hakkında uyarı.

Rüyanın yorumlanması aynı zamanda kuşun görünümüne ve davranışına da bağlı olacaktır:

 • karga ne kadar büyüktü;
 • tüylerin rengi neydi;
 • karga rüyada ne yaptı;
 • hayalperestin ne kadar kuzgun gördüğü;
 • hayalperest ne yaptı.

Doğal olmayan büyük boyutlarda kargalar hayalperestin hayatında feci sonuçlara yol açabilecek kurnazca aldatma konusunda uyardı. Bu aldatmacanın zamanla tanınması önemlidir. Eğer karga aşık bir kız tarafından görülmüşse, ne demek istediğini, ne anlama geldiğini çok sevdiği biri tarafından aldatması beklenir.

Kömür siyah tüyleri Kuşlar, depresyona kadar üzüntü bırakıyor. Ancak, üzüntü mutlaka bir tür kederle ilişkilendirilmez: Hayalperestliğin ve umutsuzluğun hayalperesti taşabileceği durumdur.

Kötü işaret kara tırmık hayalperest: Bu, hastalığın başlangıcı hakkında bir uyarıdır. Kanserli bir tümör tam olarak kuzgunun gagalandığı yerde mümkündür.

Tanıdık bir hayalperestin şirketi rüyasında siyah bir kuzgun ortaya çıktıysa, bu kişinin karanlık ruhunu gösterir. Ona güvenme: Bu, herhangi bir anlam ifade edebilen dürüst olmayan bir kişidir.

eğer karga kargalar Bir finansal işlem veya büyük bir satın alımın gerçekleşmesi arifesinde, bir girişimin ertelenmesi daha iyidir. Bu adım iyi bir şey olmayacak - kayıp, kayıp, hasar ve hırsızlık.

karga camı çalıyor? Bu yaklaşmakta olan bir tehlike uyarısıdır. Gördüklerinizden sonra yapmamalı:

 • eve geç dön;
 • arabanın direksiyonuna geçin;
 • bir yer gezileri planlamak;
 • büyük vakalara başlamayın.

Ancak, bu yalnızca siyah tüylü kargalar için geçerlidir. Beyaz bir kuşun gagasını vurmak, olumlu haberlerin alınmasını önler.

Bu demektir pencereden uçan bir kuş? Karga karanlık bir tüyleri olsaydı, hoş olmayan misafirler için bekleyin. Kuş tüyü başka bir renkte olsaydı - misafirler bir sevinç olacak.

Bir karga sürüsüHayalperestin üzerine çember yapmak kötülüğü engeller. Bu hayalperestin ciddi bir hastalığı olabilir, hatta bir akrabanın ölümünün haberi bile olabilir. Ayrıca, bir karga sürüsü, düşmanlar tarafından hazırlanan tuzak hakkında uyarabilir.

Açık gökyüzünde uçan bir karga kötü söz vermez: bu rüya hayalperestin hayatındaki iyi değişiklikleri önler. Dahası hayalperest, saf şans ve muazzam başarı beklemektedir.

Denemek için ellerinle karga kapmak - başkalarıyla anlaşmazlıklarda bulunmak. Hayalperest silahla (aynı sapan) bir kuzgun avlarsa, bu planlanan işlerde başarıyı ön plana çıkarır.

Kuşu elden besle - Hayalperest için arkadaş ve danışman olacak güvenilir bir kişiyle görüşmek. Bu çok hayırlı bir rüya.

eğer kuzgun omzuna oturdu - düşmanlara saldırmaya hazır olun. Hayalperest düşmanın entrikalarını önlemek ve onları durdurmak için çaba sarf etmek zorunda kalacaktır. Belki de yasadışı bir şeyler hazırlanmaktadır.

eğer karga hayalperest saldırılarıGerçekte, hayatı alt üst edecek beklenmedik haberler alacak. Kuzgunun bir rüyaya zarar vermesi halinde, iyi bir insan olarak kabul edilen birinden kibarlık bekleyin.

Ölü kuş kuşu İyi haberi peygamber ediyor: tüm sıkıntılar bitti, tüm düşmanlar yenildi, hayalperestin hayatına parlak bir grup geldi.

Rüyada karga öldür - düşmanlara karşı zafer kazanmak için. Hayalperest, düşmanın kötü planını hesaplayabilecek ve planlarını imha edebilecektir.

Karga piliç kişisel yaşamda iyi değişiklikler habercisidir. Bekar insanlar kendi yarısını karşılayacak, aile ilişkileri güçlendirecek.

eğer karga bir rüyada konuşuyordune duyulduğunu hatırlamaya çalışmalısınız - bu hayalperest için yaşamda yardımcı olacak çok değerli bir bilgidir.

Rüya yorumu

 • Hayallerin ABC yorumu Kara karga görüntüsünde üzüntü ve mutsuzluğun habercisidir. Bir karga sürüsü sıkıntı ya da birinin ölümünü öngörüyor. Rüyada karga öldür - sorunlardan ve ıstıraptan kurtulmak için.
 • Eski Farsça rüya kitap Taflisi karga kuşunun rengine önem veriyor: yeşil bir kuş iyi haberler getiriyor, beyaz veya sarı bir kuş hastalığa yol açıyor, siyah bir kuş baş belada.
 • En yeni rüya kitabı Kargaya talihsizlik veya hastalık habercisi olduğunu düşünüyor. Karga öksürürse - hastalık uzun süren bir form alır, ancak iyileşme görülür.
 • Rusça rüya kitabı karga yalan söyler diye inanıyor. Karga, düşmanların üstesinden gelmek için karga'yı öldürmek için sevilen birinin ölümünü önler.
 • Aile rüyası üzücü olaylar habercisidir. İşitme duyusu kötü haber ve insanlardan kötü etki yaratıyor. Genç erkekler karga aldatma sevgilisi hakkında uyardı.
 • Rüya yorumu 2012 Kargaya diğer dünya güçlerinin habercisi olduğunu düşünüyor: kendi içinde güç ve bilgelik arayışı. Crow ruhların dünyasının elçisidir: diğer varlık alanlarını ve diğer gerçeklikleri bilmek için bilincinizi genişletin. Sınırlı algı, ruhsal gelişiminize engel olur.
 • 21. yüzyılın rüya yorumu Alaycı karga görüntüsünü kötü bir alâmet olarak yorumlar. Bir kuşu öldürmek - tehlikeli bir rakibi yenmek, bir sürüyü görmek - bir sahtekarla buluşmak, uçan bir karga - kötü habere, kümes hayvanı eti yemek - üzüntüye. Bir karga gagasında bir nesne ile iyi bir işaret olarak kabul edilir - hayalperest, öngörülemeyen bir kaynaktan para alacak veya piyangoyu kazanacaktır.

Videoyu izle: Bir Karga Oldugunde Neler Olur ? Kargalar ve Korkunc Zekaları (Ağustos 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send