Rüya yorumu

Neden üzüm kadını hayal ediyorsun?

Pin
Send
Share
Send
Send


Olgun meyvelerin kümeleri yalnızca pozitif ilişkilere neden olur ve zevkten bahseder. Neden üzüm kadını hayal ediyorsun? Ancak, hangi üzümlerin rüyada ve hangi şartlarda ortaya çıktığını hatırlamalıyız. Detaylı olarak anlayacağız.

Genel yorum

Tercümanların çoğu şöyle demiştir: Bir rüyadaki üzümlerin görüntüsü, bir erkekle iyi bir tanışma sözü verir, hayalperestin bolluğunu ve iyiliğini ön plana çıkarır. Yorumlama, bir kadının yaşam durumuna doğrudan bağlı olacaktır: bu görüntü evli bir hayata refah bir yaşam vaat ediyor ve genç kızlar bir damat vaat ediyor. Bununla birlikte, üzümlerin evlilik haberlerini getirmesi için asmanın üzerinde olması gerekir.

Bir avuç üzüm başka neyi öngörebilir? Görünümüne ve zevkine bağlıdır:

  • olgun kümeler;
  • kuru meyveler;
  • olgunlaşmamış meyveler;
  • bir rüyada aksiyon.

Olgunlaşmış üzümleri ye - çok sayıda taraftarın ortaya çıkmasına. İyiye ya da kötüye, hayalperest kendine kalmış. Birine üzüm muamelesi yap - sevgili biriyle hızlı ayrılma. Hissetmek meyvelerin ekşi tadı - Yaşamdaki hayal kırıklığına ve aşırı harcamalara. Tatlı tatma üzüm hızlı kar ve zevk vaat ediyorum.

Büyük meyveler - neşeli haber ve etkinliklere. Üzüm ağacına bakın bir sürü olgunlaşmış meyvelerle - aşktaki büyük şehvetli keyfe. eğer etrafında bir asma tamamladı - dedikodu sorununu simgeliyor. Kötü haber vaatler bağ vizyonu Çok fazla ağaçlı - bu aşk ilişkilerini ve püsküllü habercisidir.

Bağları arasında görmek için düşman - Dikkatli olmak için bir uyarı. Gerçek hayatta, bu kişi hayalciyi sinirlendirmek için herhangi bir anlama gelecektir. Bağdan geç ve halindeyken olgun demetleri seçin - akrabalar, çatışmalar ve kavgalar arasındaki karışıklığı.

Üzüm çalmak garip bir bahçede - kişisel hayatınızdan memnun olmamak. Belki de dikkat ve dikkat göstermek için durduran bir erkekle ayrılmalıyız? Ayrılma zamanı geldi, yeni bir mutlu toplantı var.

Üzüm almak - yeni bir faydalı tanıdık için. Bahçenize veya başka bir kara parçasına ağaç dikmek - kaçınılmaz olarak bir düğüne götürecek yeni ve mutlu bir romantizme. Evli bir kadın için bir rüya, yeni bir başarılı olayın veya işin başlangıcını anlatıyor.

Meyvelerin rengi

Olgun düşlerse yeşil üzümHayatı değiştirme ve gösterimlerdeki yeni duygularla doldurma zamanı. Alışılmış yaşam seyri ıssızlığa yol açacaktır. Olgunlaşmamış meyveler yeşil renk, hayalperestin kendi içinde hayalini kurduğu değişiklikler için henüz hazır olmadığını söylüyor. Zaman gelmedi.

Siyah meyveler olası kayıpları, sevgiyi ve sevgili ile olası bir kavgayı uyar. Siyah meyveler, hayalperest bir rüyada endişeli veya üzülmüşse, bir sağlık bozukluğunu da uyarabilir.

Rüya kitaplarının yorumlanması

Rüya Miller kızların değerli hayallerini gerçekleştirmelerini - sevgili bir eş bulmalarını öngörür. Ata binmek ve bir sürü olgun meyveyi koparmak - toplumda yüksek bir pozisyon kazanmak için. Kız kaçak bir başarı bekliyor.

Rüya yorumu Tsvetkova kırmızı meyvelerin güçlü bir korku öngördüğüne inanıyor. Hayalperest bir rüyada tatlı meyve yerse, gerçekte, gözyaşları onu bekliyor. Ancak bir salkım üzüm bağışlanmışsa, hayalperest hoş bir tanıdık, karşılıklı sevgi ve uzun mutluluk bekler.

Bütün aile için rüya Bu rüyada olumlu bir anlam görüyor: Bir kadın onu mutlu edecek en inanılmaz hayalleri gerçekleştirebilecek. Genç bir kızın hayali, iyi ve zengin bir erkekle mutlu bir evlilik geçirir. Öğrenciler rüyalar için çok iyi bir oturum öngörür. Tatsız meyveler vardır - yakında engellerin üstesinden gelmek için.

Rüya Vanga Olgun meyvelerin toplanmasının, emeklerinin sonuçlarıyla hayal kırıklığı yarattığına inanıyor. İşler zahmetli ve zahmetli olacak ve karlar küçük olacaktır. Bahçedeki olgunlaşmış meyvelerin vizyonu, endişe ve kaygı duymadan huzurlu ve müreffeh bir yaşam vaat ediyor.

Kadın rüya kitap meyve yemeyi ciddi yaşam denemeleri ve cazibelerinin öncüsü olarak yorumlar. Meyvelerin ekşi tadı, hayalperestin karar vermedeki güvensizliğine işaret eder, ancak zengin hasat, yüksek bir sosyal pozisyona ve hatta hayalperestin tanıdıklarına ve arkadaşlarına korunmasına işaret eder. Genç kızlar için, rüya iyi şanslar habercisidir.

Rüya yorumu Hasse olgun meyvelerden yapılan şarabın, harcanan zaman ve çaba için değerli bir ödül vaat ettiğine inanır. Olgun tatlı meyveleri yemek, bir kadının hayatında yeni hayranların ortaya çıkmasını vaat ediyor. Yeşilliklerin arasında olgunlaşmış üzüm demetlerinin tefekkürü - en içteki hayallerin gerçekleşmesini sağlamak. Üzüm yırtarak - refah Yemek yemek - neşe.

Rüya rüya Meneghetti Bir hayali kadınlar için mutlu bir alâmet olarak görür. Güzelliğin ve çekiciliğin, karşı konulmaz ve ışıltının sembolüdür.

Pin
Send
Share
Send
Send