Rüya yorumu

İşaret: kuş pencereye çarptı ve uçtu

Pin
Send
Share
Send
Send


İnsanlar ormana ve tarlaya daha yakın yaşadıklarında, fauna ile çatışmalar daha sık meydana geldi. Şehir sakinleri için, pencereye çarpan ve uçup giden bir kuşun işareti, biraz daha az alakalı olmakla birlikte yine de gerekli. Ne demek istiyor?

En yaygın transkript: pencereyi çaldıran kuş sefalet, hastalık ve hatta ölüm Evde Kuşlar, diğer dünyadan elçiler, felaket hakkında uyarmak isteyen vefat etmiş akrabaların ruhları ve bazı durumlarda - haberleri olan meleklerin elçileri olarak kabul edilir.

Asıl mesele aynı anda korkmamak ve kafamda korkunç senaryolar oynamaya başlamak değil, hatırlamak:

 1. Bu kuş neydi?
 2. Nasıl davrandı?

Belki de o kadar kötü değil.

Kuşlarla ilgili işaretlerin nüansları

Kuş pencereye çarptı ve uçtu - kesinlikle sanki kırılmış gibi kötü bir işaret değil. Yani zaten biraz rahatlayabilirsin.

Kuşun davranışına bağlı olarak, bir işaret (orijinal kötünün tersine kadar) belirli bir anlam kazanabilir:

 • Evlenmemiş bir kızın penceresine vuran bir kuş habercisi hızlı evlilik Evlilik mutlaka mutluluk değil, her halükarda, garantili beladan daha iyidir.
 • Kuş ayakta duran bir arabanın penceresine çarptığında - çünkü yolda daha dikkatli olmanız gerekiyor, çünkü ileride tehlikeli yolculuk. Araba sürmek yavaşlamak daha iyidir (ve kuşlar daha az savaşacaklardır).
 • Kolay, korkusuz bir kerelik vuruş - to misafirlerin gelişi.
 • Kuş birkaç kez pencereye çarptı (ama biraz kalmadı, ancak uçup gitti) - tekrar, evlenmek hala evli olmayan ev sakinleri. Ne yazık ki, kuşlar evlenmemiş gençlere iyi gelmiyor.
 • Kuş cama çarptı talihsizlik tarafından. Özellikle kan ve tüy kaldığında.
 • Pencerelerde kuşlar düzenli olarak savaşıyor - büyük soruntek bir evi değil, bütün mahalleyi etkileyecektir.

Kuşlar sebepsiz yere böyle davranırsa en doğru işaret işe yarar. Yanlarında bir orman kesilirse, yerlerinden mahrum bırakılırsa, ya da çocuklar sürü sürüyorsa ya da ev yakın zamanda inşa edildi ve kuşların buna alışmak için zamanı yoktu - büyük olasılıkla, özel bir önemi olmayan pencereleri çaldılar.

Farklı kuşlar farklı mesajlar taşır.

Aramızda az sayıda ornitolog var, ancak bir şekilde güvercin baştankaradan farklı. Ne tür bir kuş huzuru bozdu? Omenlerin yorumlanması için önemlidir.

 • Yutmak sözleri iyi haberözellikle nehirlerden ve kırlangıçlardan uzak yaşayanlara nadiren rastlar.
 • Leylek foreshadows gebelik. Ayrı bir iyi işaret - eğer leylek bardağı kırmazsa, kuş ağır ve ağırdır. Çoğu zaman arabalara biner.
 • Swifts ayrıca söz veriyor aileye ek, özellikle ısrarcı, günden güne gelen.
 • Baştankara söz veriyor başarı ve para kazancı. Bir kuş alma açısından en neşeli ve zararsızdır.
 • Pencereye vuran serçe para kaybı, soygun, aldatma. Ayrıca, makul ve akıllıca yaklaşılması gereken önemli kararları da gösterebilir, kandırılmayacak ve hiçbir şey bırakmayacaksınız.
 • Dove, öbür dünyanın ünlü elçisidir, pencereyi tıka basa vurur. evde ölüm. Ya da biraz daha rahatlatıcı, aynı zamanda tatsız olsa da: ölen akraba sıkılmış ve olası hakkında uyarmak istiyor hastalık.
 • Karga ayrıca başka bir dünya kuşudur ve görünüşü ile ilişkilidir. ölümle.
 • Pencereye çarpan orman kuşları (guguklular, baykuşlu baykuşlar, ağaçkakanlar) afet, enfeksiyonun yayılması, kitle felaketleri. Özellikle de ormandan uzak yaşıyorsanız.

Sonuçları azaltmak, işaretin vaat ettiklerini önlemek için, aşağıdakileri yapmanız gerekir:

 1. İyice parlamak için kuşun çarptığı pencereyi yıkayın. Özellikle de kanı orada kaldıysa.
 2. Çatlak camı gecikmeden değiştirin.
 3. Kuşları besle. Kimin beklenmedik bir ziyarette bulunduğunu fark ederseniz, bu kuşlardan oluşan bir küme bulun ve onları besleyin. Serçeler ve güvercinler şehir dışında, şehir dışında her zaman çoktur. Bunun, kuşları pencerelerden bir uyarı olarak gönderen ruhları yatıştırdığına inanılıyor.

Buna ek olarak, aşikar katılmak için gerekli olan:

 • Omen bir hastalık vaat ediyor - sağlığa dikkat edin ve ilaçlar üzerinde stok. Kronik hastalıkları olan insanlar ilk yardım çantasında ne olması gerektiğini çok iyi biliyorlar.
 • Kuş maddi zararları önceden tahmin etti - kredi alma, ödenmemiş çalışmalar veya ipotek gibi kararlar vermek, ödünç vermemek, ödünç vermemek, finansal piramitlere ve şüpheli projelere katılmamak. Arkadaş davet etse ve kişisel bir garanti verse bile. “Garantili” baştan çıkarıcı karla bile.
 • Omen gebelik sözü verdi - gerekir Kendinizi güvenilir yollarla koruyunBebek planlarında değilse. Ve eğer uzun zamandır beklenen - o zaman başla sağlıklı bir yaşam tarzı sürmek ve kendine iyi bak.
 • Toplu felaket kehaneti tarafından korkulan kaza orman kuşu - en azından genel anlamda yüksek zamanı ailenin yangın, sel, salgın durumunda ne yapacağını düşünün. Hazır olmak sorun çıkması anlamına gelmez, bu şansınızı arttırmak anlamına gelir. Ve felaketler kuş uyarısı olmadan olur.

En önemli şey panik yapmak değil, gelecek hakkında biraz düşünmektir. Sakinleşecek, düşünceleri yönlendirecek ve kuşun vaat ettiği dehşet ve kederi büyük olasılıkla gerçekleşmeyecek. Sorumlu insanlar zaten her şeyi hazır ve işaretsiz olmalıdır.

Kuşlar bunu neden yapıyor?

Kuşların insanlara karşı hiçbir şeyleri yoktur (insanların yaşamasını engellediği durumlar hariç), onları bilinçli olarak korkutmayı planlamazlar. Ve bir pencereye çarpan her kuş yukarıdan gelen bir işaret değildir.

Dallarda fermente edilmiş meyveler pratikte alkoldür ve kuşlar açgözlülükle onları yer. Sarhoş bir kuş, sarhoş bir şoför gibidir, nereye gittiğini görmez ve dönecek zamanı yoktur. Ve yolda senin penceren.

Beklenmeyen bir rüzgâr dalgası kanatlı yaratığa normal bir manevra vermeyebilir. Rüzgarlı sonbahar? Garip kuşları bekle. Bu, insanlar için bir işaretten ziyade onlar için bir başarısızlıktır.

Kuşların daha önce serbestçe uçtukları yerlerde inşa edilen yüksek binalar özellikle pencerelerde kuşların vurulmasından etkilenmiştir. Er ya da geç fauna kullanılacak.

Şehir güvercinleri, en nahoş seçenek işaretlerinin "taşıyıcıları", genel olarak, zeka farklı değildir. Ayrıca indirim yapmaya değer.

Pin
Send
Share
Send
Send