Rüya yorumu

İşareti: arabada kedi çaldı

Pin
Send
Share
Send
Send


Eski Mısırlıların zamanından beri, kedi kabilesi, neredeyse diğer dünya güçlerinin bir temsilcisi olarak insan tarafından algılanıyordu. Tasavvuf ve her türlü omense bu zarif hayvanları kuşattı, insan vücudu ve ruhunun sadece “terapi” yardımı ile uygun şekilde iyileştirilebileceğine inanılıyordu. Bu memelilerin her iki dünyada da paralel olarak yaşayabildiklerini iddia eden eski metinler vardı.

Rus halk masallarında bile, efsanevi Baba Yaga'nın kulübesinde tavuk ayakları üzerinde kara bir kedi vardı. Bu kadar ciddi inanışlara dayanarak, arabadaki bir kediyi devirmenin başlığının şanssız şoföre iyi bir şey vaat etmediği, her şeyin tesadüfen gerçekleştiğinden şüphe duymadığı bile açıktır.

Kutsal hayvana zarar vermeyin

Eğer bir kedi herhangi bir evin negatif enerjisini bastırmak için muazzam bir güce sahipse, doğrudan veya dolaylı olarak hayatını elinden almak isteyenler için cennetsel cezadan ne söz edilirse:

 • ölmekte olan bir kedinin ölmeden önce birkaç dakikaya ihtiyacı olduğuna dair bir işaret var. şoföre kötü kuvvetler göndermekkim ya da şans eseri onun hayatını aldı;
 • bize gelen çeşitli belgelere göre böyle bir ceza 3 ila 7 yıl süreyle geçerliydiBu süre zarfında, sürücünün ciddi sorunları vardı, hayatında siyah bir çizgi ilerliyordu;
 • sürücüler arasında çok ısrarcı bir işaret var, herkes onu en az bir kez arabanın direksiyonuna oturan bir kişi biliyor - eğer bir kediyi yere indirirseniz, o zaman köpek sizin tarafınızdan indirilir ve sonra kişi döner;
 • Hayvanlarla yapılan bir kazanın suçlusu için bu kadar kötü sonuçların boşuna olmayacağı açıktır, bu nedenle sürücüler sadece kedileri değil köpekleri de atlamayı denemek için her zaman yolu yakından izliyorlar.

Böyle bir işaret bir gerekçeye sahiptir, tekerleğe dikkat etmeyen, telefonda sohbet eden, kaldırımda reklam veren reklam panolarına bakan veya "zebra" dan önce özellikle mobilize edilmeyen sürücüyü harekete geçirir.

Hayvanın cinsiyeti itibaren - talihsizlik için hangi taraftan bekleyeceğinizi

Talihsiz bir hayvanı taciz edilen bir sürücüyle yıkma sürecinde en farklı nüansların sonuçlarını kesinlikle paylaşan çok çeşitli işaretler vardır:

 • ezilmişse kedi - sürücünün sevgili kadından ya da sadece adil cinsiyetten ciddi hayal kırıklıkları beklediği anlamına gelir;
 • asfalt olduğu zaman bir kedi - Sonuçların ortaya çıkmasıyla birlikte bozukluklar, iç çemberinizden bir erkekten beklenmelidir.

Genel olarak, yolda bir memeliyi devirmek, en azından sürücüyü uyarmalıdır, çünkü şimdi çevrenizdeki olayları yakından izlemek gerekir.

Diğer işaretler bizi bir kadının ya da düğün alayı kazasının sebebi olduğu durumlarına işaret ediyor:

 • güzel avtoledi Direksiyonda, ama işte sinir bozucu, masum bir hayvan tekerleklerin altında ölüyor - bir sürücünün yolda sinsi ve kötü niyetli bir rakip olduğu ve başarılı bir iş kadınıysa işgal ettiği pozisyon için bir aday olduğu anlamına geliyor. Böyle bir karakteristik kazadan sonra, sevgili adama daha fazla dikkat etmek gerekir - cehennem şaka değil;
 • Kazada gelinle damadın bulunduğu araba - İşareti daha da kötü, çünkü bu durumda genç ailenin sadece birkaç günü kaldı.

Tabii ki, tercümanlar bunu hatırlatmaktan yorulmazlar, bir işaret hava tahmini gibidir: gerçek olabilir veya olmayabilir. Eğer genç bir aile birbirlerine karşı dikkatli ve dikkatli olacaksa, huzur içinde ve anlayış içinde yaşayacaklarsa, o zaman herhangi bir siyah işaretten korkmayacaklar!

Kedinin rengi ne renk - işte bekleyen işaret

Kural olarak, tercümanlar ve çoğunluk, hayvanın sayısız renginde özellikle seçici olmayıp, sadece beyaz veya siyahın geçerli olduğunu kabul eder - aşağıdaki tüm öngörüleri içerir:

 • siyah yolda bir kediyi yere düşürdü, hayvanın vücudunda lekeler kalmadı ve "bronzlaşmak" yok - en yakın çevrenizden biri bir kadını çekti ve bu şekilde sizi yönlendirmeye çalıştı;
 • beyaz Hayvan çok tehlikeli değil, burada bazı özel işaretler öngörülmüyor, ancak kazanın ne kadar önemsiz göründüğü önemli değil, kiliseye gidip kaleciye bir mum koymak gerekli, bundan sonra sakin olabilirsiniz;
 • kedi ile ilgili başka bir işaret, suçlu hissetmiyorsa sürücüye "tavsiye", sadece durdurmak ve hayatını düşün;
 • asfalt üzerine hayvan yaymak - Destiny'nin belirtisi, yaşamınızda bir şeyin pek doğru olmadığıdır.Yüce, istediği gibi bir işaret gönderir ve eğer bir arkadaşınızla buluşacaksanız - bir satın alma yapacaksanız toplantıyı iptal edin - bekleyin, hatta bu girişimi bırakın;
 • Birçok tercüman kaderin işaretinin bir kaza olmadığı konusunda hemfikir, her zaman bir sebep yaşam hakkındaki görüşlerini, yakın gelecek için planlarını gözden geçirir;
 • Her türlü sihirli kitap tarafından sunulan en radikal yollardan biri bir arabanın erken satışı, ehliyetini yakma ve kalan günleri namazda geçirmeBu senaryonun yeterli bir insan için olası olmadığı açıktır.

Hak edilmeyen bir hayvanın önünde “günahların kefaretini” almanın en ilginç yolu, sürücülerin kendileri tarafından düşünülmüş. Ne de olsa, özellikle taksi şoförü veya kamyoncu gibi profesyoneller, üzücü deneyimlerinde bir veya iki harap hayvan ruhuna sahip değillerdir.

Onların önerileri zaman zaman büyük bir iyi sosis çubuğu satın almak (en sevilen kedi muamelesi) ve etrafta dolaşan evsiz dört bacaklı insanlara beslemek.

Oldukça ciddi "kaynaklar" iddialarına bakılırsa, bu yöntem kusursuz çalışıyor.

Daha pratik tavsiyeler de var. Hıristiyanlar, daha önceden bildirmeden, hemen hemen her türlü ikon ve muska çeşidinin hemen hemen her aracının kabindeki bolluğa bağlı olarak önemli olan, arabanın ardışıklık törenini gerçekleştirmeyi teklif ediyorlar. Sürücüler bir kazadan sonra derhal durmaları, talihsiz kedilere gidip dinlenmelerini tavsiye ediyor - belki de şanssız hayvan nefes alıyor.

Pin
Send
Share
Send
Send