Rüya yorumu

İşareti: Küpeyi kaybetmek

Pin
Send
Share
Send
Send


Kulağa her zaman kulağın takması gözleri çekti. Bu tür mücevherleri takmadan önce adil cinsiyetin münhasır ayrıcalığıydı. Bu konuda erkek gelenekleri çok sınırlıydı ve onlar hakkında biraz daha düşüktü. Unisex modasının hüküm sürdüğü çağın başlamasıyla birlikte, insanlığın erkek yarısının temsilcileri küpeler takmaktan hoşlanmaz.

Ve her şey yolunda, ama sorun şu ki - bazen böyle süslemeler kayboluyor. Tercümanlar alın kırışıklık, neden işaretler için küpe kaybedersiniz? Ve hepimiz bu garip gerçeğin aslında ne anlama geldiğini zevkle okuduk - bu sadece bizim anlamsızlığımız ve dikkatsizliğimiz ya da Destiny'nin gizli bir işareti mi, yoksa belki başka bir şey mi?

Bir erkek ve bir kadın için küpeler kaybetmek aynı şey değildir.

Yüzyıllar boyunca, kıymetli mücevherler elbette her türlü efsane, destan ve tabii ki işaretlerle büyümüş. Ve şimdi tam olarak belirli bir gerçeğin ne anlama geldiğini söyleyebiliriz. Tabii ki, aynı zamanda, işaretin yalnızca bir tahmin olduğunu anlamak da, anlaşılabilir sonuçlara rağmen:

 • Küpe kulakta ise erkeklero zaman sahibinin sağlığının korunması:
 • kadın küpe sadece bir dekorasyon değil, aynı zamanda nazardan koruyan bir tılsımdır, aynı zamanda kıskanç insanların zarar görmesini önler;
 • her zaman deniz soyguncusu yaşlılıklarında korsan geleneklerine göre bir küpe ve tercihen değerli bir tane almaya çalıştılar, ölümden sonra mücevher efendisini gömmeye razı olmuş biri tarafından alındı;
 • asil savaşçı kulağına bir “mühür” taktı, servetine, bir denizciye - bir muskaya şahitlik etti, talihsizlik okyanusta onu sollamazdı ve Kazak'nın tek bir çocuğun sembolü vardı.

Küpe kaybı, tüm erkekler tarafından onu cennetten korunmaktan mahrum bırakan bir tür Kader işareti olarak anlaşıldı. Şimdi, refahın bozulmasını ve güç kaybını beklemek zorundayız.

Oldukça farklı bir şekilde, tercümanlar mücevher kaybını kadın kulağından yorumlarlar, burada hem olumsuz hem de pozitif bileşenleri ayırt ederler:

 • kendi içinde kayıp - kesinlikle bir kayıptır, bu nedenle, herhangi bir kız ya da kadın yalnızca bu durumda üzgün olabilir, birisi için önemli bir hediyedir ve biri için büyükannesinin hatırasıdır;
 • kadın kaybı, sevilen bir kişi dahil olmak üzere olabilirBu ne yazık ki iki katına çıkar, ancak küpe genç bir kızın kulağından kaybedilirse, o zaman mutlu bir gün olamaz - bu kısa sürede ikinci yarısını alabileceği anlamına gelir;
 • kayıp mücevherlerin doğasını açıklayabilir: Gümüş küpe kayboldu - ilişki uzun ve bulutsuz olacak, ucuz mücevher kaybedilecek - bir erkek buluşacak, sevgilisi olacak ve evliliğin evliliğe ulaşıp ulaşmayacağı belli değil;
 • durumunda Bir kızın kulağının kaybolan bir kulağı yakında bulunursatercümanlar, erkeklerle ilişkisinin, eğer öyleyse, uzun ömürlülüğünün “parlamadığını” düşüneceklerdir.

Özellikle, her iki kulağınızdan iki küpün aynı anda kaybedilmesi durumunda, iyi bir işaret - mutluluk çift boyutta gelecek.

Angry Kader tavsiye edilmiyor - mutluluk eve dönüş yolunu unutacak

Tercümanlar, Kader ile flört etmenin hiçbir şekilde tavsiye edilmediğine karar vereceklerdir:

 • örneğin kız şaka yapıyorsa gerçekte olmayan mücevher kaybını çevreleyen - kendisini utandırdı ve ailesini utandırdı;
 • aynı "sıfır" etki meydana gelirse elde edilir kasıtlı bir kayıp değil, kasıtlı bir şekilde küpeyi fırlatan bir temel.

Oldukça başka bir şey sonsuza dek kaybedilen küpe aniden bulunduğunda. Bu durumda, şans hala işe yarayacak! İlginç bir şekilde, yeni zamanlar ve yeni eğilimler eski işaretlere uyarlamalarını yaptı: küpeler kulaktan çıkmadıysa ve bu burun veya göbek deliğindeki delme için bir süsse, yine de genç (veya çok genç) biriyle buluşmayı vaat ediyor.

Boşanma, ayrılma ve diğer kayıp küpelerin belirtileri

Doğrudan konuşmamızın konusu ile ilgili olmayan diğer işaretler, ancak metni metnimize dahil etmek için sebep verir. Örneğin: Eşinizin mücevherlerini küpelerden alamazsınız, çünkü onları birlikte veya ayrı olarak kaybederse, o zaman:

 • evli kadın küpe kaybetti - kesin olarak, bir boşanma, her ikisi de kaybedilirse, çiftin karşılıklı bir kararla ayrıldığı düşünülür;
 • Aynı zamanda, küpelerin kaybedilmesinin bir kadını yalnızca şu anda ilişkide olduğu kocasından ayrılmaması için değil aynı zamanda aynı zamanda ilişki içinde olduğu da ilginçtir. yeni bir toplantının ... önsezi olmalı - Zaten yeni seçilmiş olanla!

Şimdi mücevherlerin ve diğer benzer durumların kaybı gerçeğine eşlik etmesi gereken (veya eşlik etmeyen) negatif veya pozitif enerjiye:

 • kendi içinde mücevher kaybetti olumsuz bir kaynak değil adil seks tarafından satın alınmışsa veya başka bir (koca olmayan) adam tarafından bağışlanmışsa, enerji;
 • Küpeler Kız Giymeyindaha yetişkin bir mücevher aşığı olduğu gibi, aynı zamanda mümkün değildir - tüm yaşam için dulun etiketi sarılır;
 • kayıp rüyalar onlar da birbirinden farklıdır: bir kadın küpe olmadan bırakıldığını hayal etti - sadıkla ayrıldı, değerli bir küpe buldu - sevgilisiyle yolda buluşacaktı;
 • tercümanlar alacak küpeler ve diğer takıları almak için tavsiye edilmezBunu açıklamakla, yaşamında bir tılsım olarak hizmet ettiğini, yani kendi içinde her türlü olumsuz (biriken formdaki doğal taşlarla tipik altın ya da mücevher) topladığı anlamına gelir.

Bir tılsım olarak hizmet ederek ve ev sahibinin (mal sahibinin) yanı sıra etrafındakilerin de (mücevherin sahibine gönderirse) herhangi bir küpenin mantıksal sebeplerle kaybedilmesi gerektiği söylenir. Bu da, zaman zaman mücevher ve mücevher cephaneliğini güncellemek için bir çeşit teşvik edici olması gerektiğini söylüyorlar.

Eğer yerde yatan bir küpe bulursanız ve almaya başlıyorsanız, dikkatlice düşünün: mücevherle birlikte alacağınıza ve eski sahibinden bir sürü sorun alacağınıza inanılıyor.

Pin
Send
Share
Send
Send