Rüya yorumu

Nazar ve hasardan Ortodoks dualar

Pin
Send
Share
Send
Send


Hayatta genellikle siyah bir çizginin aniden başladığı bir şey olur: başarısızlıklar ve sorunlar birbirini takip eder, sağlık sorunları ortaya çıkar (genellikle ciddi), finansal durum kötüleşir - genel olarak her şey raydan çıkar.

Ayrıca, olumsuz bir nitelikte bu kadar keskin bir değişimin sebebi bir kişi tarafından açıklanamaz. Cevap basit: tüm talihsizliklerin nedeni hasar veya nazar şeklinde olumsuz bir sihirli etki. Hayatın bu kadar zor olduğu anlarında mağdurlar çoğu zaman sihirbazların hizmetlerine yönelir. Ancak, gerçek bir Hristiyan, her şeyden önce, Yüksek Kuvvetlerden yardım isteyecek ve Ortodoks duasını nazardan ve zarardan kullanarak yapacak.

Nazar ve hasar arasındaki fark

Nazar ve hasar, negatif bir sihir etkisi yaptıkları için birbirlerine benzerler. Kurban üzerindeki etkilerinin gücünde farklılıklar gösterirler.

Nazar, daha zayıf ve hafif bir etki ile karakterizedir. Yanlışlıkla, istemeden meydana gelir. “Bakıcı” olarak adlandırılan belli bir grup insan var (aynı zamanda “gözlerinin” olduğu söylenir). Bu tür insanlar kendi içlerinde negatif enerji, olumsuz duyguların büyük bir yükünü biriktirme eğilimindedirler. Bu olumsuz, genellikle mağdurun hayatında istikrarlı bir şanssızlık döneminin kurulduğu kıskançlıktan başka bir kişiye (mağdur) bulaşır ve başarısızlıklar kelimenin tam anlamıyla topuklarında yürümeye başlar. Enerjik olarak zayıf insanlar nazardan etkilenme riski altındadır.

Hasar, büyücülükten şüphelenilen insanları bile korkutarak çok daha güçlü ve korkunç bir olumsuz sihir etkisi yaratır. En yaygın türleri:

 • Sağlığa zarar - Mağdurun dokunulmazlığının zayıflamasına yol açması, bunun uzun süre hastalanmaya başlaması ve sıklıkla Kronik hastalıklar kötüleşebilir veya geleneksel tıbbi tedavi için zor olan yeniler ortaya çıkabilir.
 • Şımarık para - Yaşamın maddi alanını etkiler ve genellikle iş rakiplerine, daha başarılı iş ortaklarına, dedektörlere hitap eder. Bu hasar mağdur için her türlü maddi sorunlara yol açmaktadır.
 • Şans için Bozulma - genellikle şansı olmayan, başarı ve şans ile barışçıl bir yaşam sürmeyen kıskanç insanlar tarafından yapılır.
 • Ölüme hasar - yukarıdaki tüm hasar tipleri arasında en güçlüsü. Ölüme yol açar. Çıkarılması genellikle muazzam miktarda çaba ve zaman gerektirir ve genellikle yalnızca deneyimli bir kişiye tabidir.

Nazar veya bozulma - geleneksel olmayan "hastalıklar", bu yüzden onları geleneksel olmayan yöntemlerle "iyileştirir". Bazıları büyü ve büyüyü hecelemeye yardım eder, ancak çok daha etkili olan Ortodoks duaları okumaktır.

Nazar ve hasarı gidermek için hangi Ortodoks duaları okuyabilir?

Kilise, kötü güçlerin düşünceleri safsa ve yüreği komşularına olan inanç ve sevgi ile doluysa inancının zarar veremeyeceğini iddia ediyor. Bir Hristiyan namazlara yalnızca açık bir zihinle dönmelidir. “Gereksiz”, bir kişinin düşüncelerine nüfuz edip orada oyalanmak için tüm olumsuz anlamına gelir.

Bir Ortodoks insan, nazar veya hasarın kurbanı ise, yalnızca “suçlularının” intikamını düşünmemelidir - bunun yerine, cennetteki patronlarınızla dua ederek temasa geçmek, sağlık ve düşmanlardan korunmalarını istemek daha iyidir. Olumsuz büyülü etkisinden kurtulma isteğinde bulunan duaları ele alınabilir:

 • kişisel Koruyucu Meleğinize;
 • Kıbrıslı Rum;
 • Moskova'nın Matronu;
 • Nicholas Wonderworker;
 • Tanrı'nın Oğlu - İsa Mesih.

Hasar veya nazardan kurtulmak için ayrıca “Babamız” ve “Yardımda Yaşa” (“Mezmur 90)” duasını da okuyabilirsiniz - her iki metin de çok güçlü bir savunma enerjisine sahiptir ve ortodoksinin en güçlüleri arasında sayılır.

Ortodoks duaların hasara ve nazardan gelen metinleri

Koruyucu Meleğe Başvuru

Koruyucu Melek, insanın en yakın koruyucusudur. Hayatı boyunca koğuşunu korur, Yaradan'a onun için dua eder. İnancının kötülüklerden, başarısızlıklardan, hastalıklardan (kara büyünün neden olduğular da dahil olmak üzere) korunma gereğini hissettiği anlarda, cennetteki muhafızlarına dua ederek dönebilir:

Parantez yerine inanan vaftizde kendisine verilen ismi vermelidir. Bu duayı söylemek, özel bir ayin gerektirmez. Metnin tamamını ezbere öğrenmek ve zor bir zamanda okumak tavsiye edilir.

Yolsuzluk ve Aziz Kıbrıs'ın nazarlığı için dua

Nazar veya hasarın getirdiği laneti kaldırmak, her an ve hatta günde birkaç kez okunabilen Saint Cyprian namazına yardımcı olacaktır. Ebeveynlerinden biri, eğer bir çocuğun kötü bir heceleme etkisinden muzdarip olursa, bunun bebeğin başına yapılması gerektiğini söyleyebilir. Kelimelerin daha sonra mağduru yıkaması gereken su üzerinde de okunmasına izin verilir.

Duanın metni:

Buna ek olarak, başka bir dua metni de söyleyebilirsiniz:

Bu iki Ortodoks namazının etkinliği, önce Kıbrıslı'nın kendisinin bir büyücü olması gerçeğinden kaynaklanıyordu, fakat daha sonra kendisini karanlık güçlerin etkisinden uzaklaştırabildi ve Hıristiyan inancını benimsedi. Kıskançlıktan kurtulma isteği ile kendisine hitap eden nazar ve zarar, inananlar arasında bir nevi gelenek haline geldi.

Moskova Namazı Matrona

Kara büyü etkisinden uzak durun ve kutsanmış olan Hanımefendi Matrona'ya dua edilebilir. Zihinsel veya fiziksel rahatsızlık hissettiğinizde, Matronushka ile şu sözlerle iletişime geçin:

Bu dua metnini üç defa açıkladıktan sonra, haç işareti koyması ve kilisede toplanan kutsal suyu yudumlaması için üç kez kullanılması tavsiye edilir.

Ayrıca Matron'dan tapınağın duvarlarındaki kötü büyülerden kurtulmasını ve ikonunun önüne birkaç mum yerleştirmesini isteyebilirsiniz.

Namazın ritüel zarar görmesinden ve nazardan, Wonderworker Nicholas'a hitaben

Nicholas'a yönlendirilen dualar, Yararlanıcı zarardan ve nazardan kurtaracaktır. Çok zor durumlarda bile yardımcı oluyorlar - büyücülük etkisi çok güçlü olduğunda ve onu ortadan kaldırmak için başka yollar işe yaramaz. Kara büyüden etkilenen hem kendiniz hem de sevdikleriniz için St. Nicholas'a dua edebilirsiniz.

Dua töreni birkaç aşamada gerçekleşir:

 1. Tapınağa gitmek, acı çekenlerin sağlık hizmetlerini olumsuz etkilemekten emretmek.
 2. Kilisede, Wonderworker Aziz Nikolaos'un imajına boyun eğin, önüne 3 mum koyun ve şöyle söyleyin: “Wonderworker Nikolay, ailenin verdiği zararı ortadan kaldır, bizi düşman işlerinden koru”. Çapraz
 3. Tapınakta aziz simgesi, 12 mum ve ardışık su satın almak için.
 4. Eve gelir, emekli olun, masanın üzerine yaşlı bir adam simgesi koyun, kutsal suya sahip bir gemi ve 12 mumun hepsini yak. Dua metnini okuyun:

Nicholas'a dua ettikten sonra, azizin geçmesi, kutsal suyu yutması gerekir. Bu ardışık su, ailenizin tüm üyelerine yiyecek ve içeceklerin içine dökülmelidir. Önemli sonuçlar hemen ortaya çıkmazsa, bir dua ritüeli 2 hafta sonra tekrar edilebilir.

Dua İsa Mesih ve tüm azizlere ayin

Hasar veya nazar varsa, bir kerede Tanrı'nın Evlatını ve tüm azizleri iyileştirmeyi isteyebilirsiniz. Onlara verilen dua çok güçlü ve zararlı sihirli etkilerden kurtulmanıza yardımcı olacak. Ayrıca düşmanlara karşı koruyacak, insan nefretine, öfke ve kıskançlığa karşı koruyacak.

Metni aşağıda sunulan dua, kara büyünün olumsuz etkilerini önlemek için okunan bir engel olarak da kullanılabilir.

Hasarı veya nazarlığı gidermek için bir dua ritüeli yapmak için önce kiliseden 7 mum almalısın. Tören süresi bir haftadır.

Ritüel açıklaması.Sabahları masaya 7 mum da yerleştirin, bir tanesini aydınlatın, namaz metnini 7 kez söyleyin (tercihen hafızada, metni önceden ezbere öğrendim):

Yanan muma sonuna kadar yanmasına izin verin, masadan cüruf toplayın ve atın. Ertesi sabah, ayini ikinci mum ile tekrarlayın. Tüm mumlar kullanılana kadar devam edin.

Kilise, "Babamız" duasıyla tahribattan ve nazardan kaçar

Kötü güçlerin etkisini ortadan kaldırmak için gereken tek şey “Babamız” duasını ezbere bilmek. Pazar günü, inananın tapınağa gitmesi, bir mum alması, yakması ve sol elinde tutması, simgelerden 9 kez önce Rab'bin Duasını okuması gerekir:

Her seferinden sonra kendinizi haç işareti ile geçmeniz gerekir. Ritüel, sonuç olarak, aşağıdaki kelimelerin 12 katı telaffuz ile sabitlenmelidir:

“Sağlık, mutluluk, saflık, refah, sevgi, şans. Amin! ”

Bu tören güçlü ve hızlı bir şekilde istenen sonuca yol açıyor, ancak gerekirse iki Pazar günü için tekrar edilebilir.

Dua "Yardımda Yaşa" - tüm kötülüklerden korunma

“Yardımda Yaşamak” duası olarak da bilinen Mezmur 90, muazzam koruyucu güce sahiptir. Ayrıca, kötülerin etkisinden, kötü niyetli kişilerin işlenmesinden ve kıskançlığından olumsuz etkilere karşı bir tılsım olarak kullanılabilir. Eğer bir inanan bu duanın metnini bir kağıda yazar ve yanına taşırsa, yüksek kuvvetlerden güçlü bir destek alır. “Yardımda Yaşamak” namazının metni:

İçinde yaşadığımız dünya ne yazık ki güvenli bir yer değil. İçinde çok fazla kötülük var - istediğimizden çok daha fazla. Bu nedenle, kişinin, akrabalarının ve arkadaşlarının korunması, herhangi bir inananın temel görevidir. Ve Rab Tanrı'ya hitap eden Ortodoks duaları ve Kutsal azizleri bu konuda çok büyük yardımlar sunabiliyor - asıl mesele, daha yüksek bir güce olan güçlü inancınız kalbinizde asla solmaz.

Videoyu izle: จบชาวตางชาตจนมมนงผาเหลองคลายพระ ตบตาเจาหนาท. ขาวชอง 8 (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send