Rüya yorumu

Hangi kirli su rüyalar?

Pin
Send
Share
Send
Send


Hangi kirli su rüyalar? Suyun amacı hücreleri temizlemek ve nemle doldurmaktır. Su olmadan dünyadaki yaşam imkansızdır, ölüm yiyecek eksikliğinden ziyade susuz kalmadan kaynaklanır. Su Ezoterik sembolü - duygular ve duygular. Kirli su ile bir hayali nasıl yorumlayabilir, bunun anlamı nedir?

Genel yorum

Ne yazık ki, kirli su veya doğal bir kaynak iyi bir şekilde işaret etmiyor: hayalperest sorun yaşamaya hazırlanmalı. Nasıl? Bu rüya hikayesinin gelişimine bağlıdır.

Bir rüyada görülen çamurlu sıvı, yaklaşmakta olan tehlikeye karşı uyardı. Görülenin yorumlanması suyun doğasına bağlıdır:

  • sakin derin sular “yüzebileceğiniz” hoş olmayan olayları ön plana çıkarın;
  • kargaşa akışları kirli su, zarar vermeden “yüzmenin” mümkün olmadığı kontrol edilemez bir yaşam durumu vaat ediyor;
  • batmak kirli akışlarda - bir şekilde akışa gitmek olan, içinden çıkılmaz bir duruma girmek için;
  • su birikintisine düşmek kirli suyla - yaşamda ölümcül bir hata yapmak, istenmeyen sonuçlara yol açacaktır.

Bulanık sıvı - ciddi bir hastalığa. Bir doktora danışın, bilmediğiniz yiyecekleri dikkatlice yiyin, taze olmayan ürünleri hariç tutun. Bu hazımsızlığı önler.

Musluktan akan su acı veren deneyimlerden veya omuzlara baskı uygulayan koşullardan kurtulma sözü veriyor. Ancak, kurtuluş kolay geçemez - acı çekmek için epeyce zor anlardan geçmek zorunda kalacaksınız.

Akan kirli sıvı doğrudan bir yorumunuz olabilir: sırtınıza çamur atarsınız. Bu eylemin korkunç sonuçları olacak ve eski otoriteyi eski haline getirmek mümkün olmayacak.

Kirli pislik görmek kuyuda - işyerinde ve kişisel yaşamda sorun yaşamak için. Kuyudan bir kova kirli su alın - hoş olmayan bir skandal, dedikodu ve dedikoduya hazır olun.

Rüya kitaplarının yorumlanması

Rüya Rüyası Kayıplara, sıkıntılara ve kayıplara gördüğü komployu yorumlar. Sessiz kirli su akışını görmek - hoş olmayan haberlere, kirli suya düşmek - onarılamaz bir hata yapmak. Rüya yorumu, yakın bir zamanda herhangi bir durumda nihai kararları vermekten kaçınmayı önerir: elverişsiz zamanı bekleyin.

Modern rüya kitabı Bir bardaktaki kirli suyu problemin sembolü olarak yorumlar. Bununla birlikte, sorunlar partiyi atlayacak ve hem hayalperest hem de maddi açıdan düş görecek hasara yol açmayacak. Ayrıca uyku zina eşine de yol açabilir.

Kadın rüya kitap uyardı: hile yapmaya çalışıyorsun. Çamurlu su gölünü görmek için - sıkıntılardan kaçınılabilir, nehrin çamurlu çalkantılı akışı - başlatılan durumda engellerin ortaya çıkması, bir su birikintisine atılır - dikkatsiz hareketlere dikkat edin.

Rüya Miller Hayalperestin kendi hatası nedeniyle hayali olumsuz olayların habercisi olarak yorumluyor. Ayrıca bulanık sıvı, yaşamda beklenmeyen ve beklenmedik değişiklikleri önler. Ayakların suda ıslak mı? Soğuktan sakının.

Rüya Vanga uyarıyor: Hayalperest insanlar, hastalıklar ve finansal kargaşa ile ilişkilerinde sorunlarla karşı karşıya. Ciddi sonuçlardan kaçınmak için, diğerlerine karşı daha toleranslı ve yardımsever olmaya çalışın. Bir insanın hatalarını affetmek, onunla uzun süren bir savaşa girmekten daha iyidir.

Rüya yorumu Tsvetkova diğer tercümanların önemini onaylar: uyku iyi değildir. Çamurlu akıntıda yüzmek - hayattaki hayal kırıklığına, çamurlu su içmek - hastalığa.

Rüya yorumu Hasse Hayalperestin iradesini ezecek ve planlarını tamamlamasına izin vermeyecek sıkıntı ve engelleri heceleyecek. Çamurlu sulardaki düşler, hayalperestin sağlık ve sağlık durumundaki bozulmaya da yol açar.

Psikolog Minegetti'nin rüya yorumu açıklar: kirli bir sıvı düşünürken korku ve rahatsızlık hissi hayalperestin izolasyon ve yalnızlık uyandıran iç komplekslerini gösterir. Zor olanı düzeltmek için kendin üzerinde çalışmak gerekir.

Modern rüya kitabı Bu rüyada yaşamda siyah bir çizgi oluşumu hakkında bir uyarı görüyor. Bulutlu bir sıvı içmek - hastalığa, rüşvet içine düşmek - döküntü hareketine, evdeki seli görmek - tehlikeye. Bununla birlikte, su bir rüya planında gerilemeye başlarsa, önemli kayıplar olmadan koşullar karşısında zafer kazanmasını sağlar.

Pin
Send
Share
Send
Send