Rüya yorumu

Bir rüyada hangi sigara içme rüyalar?

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir rüyada hangi sigara içme rüyalar? Rüya detaylarını unutma: akıntı yönünü belirleyecek olan onlar. Gördüklerini unutmamak için ezoterik, uyandıktan hemen sonra detayları not defterine yazmanızı önerir. Bu önemli.

Genel yorum

Duman tanrılar için bir fedakarlık sembolüdür, Amerikan yerlileri, koruyucu tanrıları memnun etmek için bütün yapraklardan ritüel sigaralar içmiştir. Modern dünyada sigara içmek farklı bir anlam kazanmıştır - olumsuz. Herkes, içtiğiniz sigaraların birisinin hayatını kısalttığını bilir. Sigara habercisi olan bir rüya ne işe yarayabilir?

Rüya yorumu, bir şey üzerinde hemfikirdir: bir rüyadan sigara içmek, hayalperestin hareketsizliğini, yaşam sürecine aktif olarak müdahale etmek yerine kaderin mağduriyetlerini yansıtma eğilimini sembolize eder. Bir erkek bir rüya görürse hemen tatile çıkmalı ve dinlenmeli, aksi halde biriken stres hastalığa yol açacaktır.

 • Rüyada sigara izmaritleri topla - Kötü haberleşme: utanma, kayıp ve planların çöküşünü vaat ediyor.
 • Duman ve dumandan öksürük - Düşmanlar uykuda değil ve kötülük komplo kuruyorlar.
 • Eğer rüyada bir ışık verdi - Yakında tatsız olaylar bekliyoruz.
 • Sigara yakmak Sigara içerken - sevdiklerinize ihanet etmek için.
 • eğer kadın uykusunda sigara içiyor.Bu onun hayatındaki zevk eksikliğini ve bağımsızlık arzusunu simgeler.

Sigara içmeyen bir kişi kendini sigara rüyasında görmüşse, bu beklenmeyen bir zor durum anlamına gelir. Olaylar hayalperesti şaşırtacak ve şaşırtacak.

Bu ne anlama geliyor uyuşturucu ve bitki sigara içmek? Bu, zor yaşam problemlerini çözmekten geri dönme, ağır düşüncelerin akışından kopma arzusunu sembolize eder.

Pipo, puro, nargile

 • Duman borusu - uzun bir kavgadan sonra uzlaşma veya eski bir arkadaşla görüşme. Ayrıca pipo içmek toplumdaki statüde bir değişiklik vaat ediyor, sağlam bir üne.
 • Nargile sigara anlamlı ve neşeli haberlerin alınmasını önemser. Ayrıca, rüya ikiyüzlü insanlardan sakınmaya uyar: gerçek görünüşleri iyi niyetli bir maskenin altına gizlenmiş durumda.
 • Şişman bir puro içmek - Lüks bir yaşam için çaba harcayamazsınız. Ancak, her şey sizin elinizde, sadece hayallerden eyleme geçmeniz yeterli.

Duman ve kül

Dumanlı bir sigaradan kaynaklanan puslu pus, diğerleriyle ilişkilerde zorlukları simgelemektedir. Daha fazla duman, durum daha zor.

 • Eğer hayalperest bir adamın yüzüne duman yayarYakında kendisiyle ya da başkalarıyla bir kavga beklemeliyiz. İnsanlarla başa çıkmada daha dikkatli olmalı, skandal sökülmesine neden olmamanız ve görüşlerine devam etmemeniz gerekir.
 • Eğer duman bulutları oluşursa eş merkezli daireler bileİşletmelerde başarı bekler. Şanslı olacaksınız ve hatta daha yüksek güçlerin himayesi olacaksınız.
 • Kendini gör duman dolu odada ve rahatsızlık hissetmek - başkalarının yanlış anlaşılmasından. Sevdiklerinizin yardımına güvenmeyin, sorunlarla kendiniz başa çıkmak zorundasınız.
 • Dumandan gasp - Yakın arkadaşlara, koyun kılığına girmiş kurtlara ihanet etmek. Hayallerinizi kimseye güvenmeyin, böylece düşmanlar sizi alay etmeyeceklerdir.
 • Kül görmeksigara içerken veya bir küllükte yatarken, yabancılarla ticari işbirliğine girmemek ve tartışmalı ortaklara güvenmemek daha iyidir.
 • Rüzgarda uçmak kül - geçmişin atıcı düşüncelerini atmanız gerekir. Geçmişi kolayca ve doğal olarak bırakın: Önümüzde yeni ufuklar var.

Hayal kitaplarında sigara içme ile ilgili rüyaların yorumlanması

 • Psikolojik rüya kitabı arsada iyi bir işaret görüyor. Bir sigara yakmak - planların başarılı şekilde tamamlanması, sigara içmek - seçilen alanda başarı.
 • Modern rüya kitabı inanıyor: amaçlanan durumda sonuç almak için azami çaba göstermeniz gerekiyor. Bir sigara içme konusundaki ezici arzu, üzerine yığılmış sorunlardan korkmak için hayaller kurar.
 • Rüya Miller uyarıyor: saçma şeyleri duyacaksınız, saçma entrikaya katılımcı olacaksınız. Kalbe söylenenleri almayın, kendinizle ilgili hikayeleri dağıtmaya çalışın. Şaşırtıcı sigara içenlere bakın - işteki durumu daha da kötüleştirmek için. Ancak, hayalperest her şeyi düzeltmeyi başarır.

konsey

Eğer verilen arsa sigarayı bırakan kişiyi takip ederse, sigara içme hayali boş olarak kabul edilir. Bilinçaltınız sigara içme arzunuz bir rüyada gerçekleşir. Bunun çifte anlamı olabilir: Sigara içen kişi alışkanlığını tamamen terk etmedi veya uyku, sigarayı bırakma kararından sonra stresten kurtulmaya yardımcı oluyor.

Takıntılı bir sigara rüyası, sigara içmeyenleri etkileyebilir. Bu, hayatınızı büyük ölçüde değiştirmek ve izin verilenlerin ötesine geçmek için bilinçaltı arzusu anlamına gelir. Ayrıca, bir sigara hayalperestin hayatına girmeye çalıştığı, yasak hazzın bir sembolüdür.

Pin
Send
Share
Send
Send