Rüya yorumu

Neden bir ağaçta elmaları hayal ediyorsun?

Pin
Send
Share
Send
Send


Neden bir ağaçta elmaları hayal ediyorsun? Başlamak, hatırlamak, sadece meyveleri izledin ya da topladın. Yakında herhangi bir insan var mıydı. Hava yılın hangi saatinde sizi kuşattı? Bir rüyada hangi duyguları yaşadın? Unutmayın, ama uyandığınız anda rüyanın planını en küçük detaya yazın. Bu, rüyayı mümkün olduğunca doğru açıklamaya yardımcı olacaktır.

Bir rüyada bilinçaltınızın, gerçek hayatta meydana gelen olayların resimlerini “yüklediğini” unutmayın. Belki de yakın zamanda elmayı yediniz veya topladınız, bu yüzden sizi hayal ettiler. Böyle bir rüyayı yorumlamak gerekli değildir - bu hiçbir şey ifade etmez.

Elma ile ilgili rüya kitaplarının yorumlanması

Hayal görmüş elmalar - alegorik baştan çıkarma, zevk görüntüsü, özlem aşk. Tüm popüler yorumlar bu gerçeğe dayanmaktadır. Değerleri bilmeden bile, kendiniz, böyle bir hayalin ne anlama geldiğini anlayabilirsiniz. Örneğin, eğer sulu, olgunlaşmış meyve aldıve sonra onları zevkle tattılar - aydınlık ve hoş bir aşk ilişkisi sizi bekliyor. Ancak, meyveler olgunlaşmamış, acı, Çekilmiş parça - eşiniz sizi cinsel olarak hayal kırıklığına uğratır. Ancak bunlar sadece değerler değil.

Hayallerin kısa yorumu:

  • Meyve yırtılma Bir rüyamda - karşı cinsle muazzam bir başarı için bekleyin, yakında dikkatinizle sarılacaksınız, pek çok hayran / hayran olacak
  • Çok elma var, ağırlar, yere düşmek - duygularını ve arzularını kontrol edemezsin, yavaşla
  • yakalamak bir ağaçtan düşen meyveve sonra iştahla onları ye - tüm çabalarınızda başarı için bekleyin, herhangi bir iş kolayca ve zahmetsizce yapılacak
  • Ağaçtan topla olgunlaşmamış, hala yeşil ve elma yemek için uygun değil - cinsel nitelikteki başarısızlıkları bekleyin. Erkek iseniz - yeni bir partnerle birlikte havaya uçurun. Eğer bir kadın - seçtiğiniz birini istemekten vazgeç. Libido ile neyin sorun yarattığını anlamak gerekir.
  • meyve böcekler tarafından yemiş ya da çürümüş - yakında eşiniz ihanete karar verecek. Uyanık olun ve bir rakip görünümünü kaçırmayın

Bunlar genelleştirilmiş değerlerdir; neredeyse her elmalı hayali bağımsız olarak açıklayabileceğinizi bilerek.

Miller'in Rüya Kitabından Değerler

Miller rüya kitabının yazarı şöyle düşünür: bir rüyada elma - eşinizle uyumlu bir cinsel yaşam sembolü. Sevgiyle doluyorsunuz ve cinsel olarak tatmin olduysanız, olağandışı derecede güzel bir birliğiniz var, bu da yaşam sıkıntısından korkmuyor.

Ve eğer bir rüyadaki elmalar, siz de kopar ve ye - bu bir işaret. İşe katılmanın ve hedefleri uygulamaya başlamanın zamanı geldi. Henüz bir plan yoksa, onları formüle etme ve etiketleme zamanı.

Eğer meyve çok küçük, büyük bir meyvenin büyüklüğünde, aşırı saygılı bir özgüveniniz var. Kendini diğer insanlara karşı yüceltme eğilimindesin.

Meyve rengi

Uyku yorumlanması, hayal ettiğiniz meyvenin rengine bağlı olarak farklı olabilir:

  • kırmızı elmalar tutku ve sevgi dolu mutlu bir aile hayatını ön plana çıkarır. Eğer elmalar küçükse (ranethes, Antonovka) - rüya kitabının yazarlarına göre mükemmel bir sağlığa sahipsin
  • sarı elmalar manevi bir yükseliş ve fiziksel güç dalgalanması vaat ediyor. Hayatında yorulmaya yer yok.
  • altın meyveler halkın kabul görmesini öngörüyor. Birçok insan için otorite olacaksın, düşüncelerini dinleyecekler ve yeteneklerinden önce ibadet edecekler.
  • yeşil hayal edemediğim olgunlaşmamış elmalar - hareketlerinizi düşünmeye başlayın, kendiliğinden hareket etmeyi bırakın, kızarıklık kararları alın

Elmaların rengi ne kadar parlaksa, rüyanın anlamı o kadar olumludur.

hasat

Toplarsan kendi bahçende meyvey, kalbin konularında size iyi şanslar garanti eder. Sevgiliniz sizi içtenlikle sevecek ve ilişki tutku, olumlu duygular ile doludur. Meyve ne kadar büyük olursa, çiftinizde o kadar fazla mutluluk olacaktır. Ancak meyveler olgunlaşmışsa, düşünmenin vakti geldi - eşiniz üzerinde çok fazla zaman harcıyorsanız, tokluk tehlikesi altındasınız. Bazen birbirinden rahatlayın, özlemek için zaman verin.

Eğer elmalar ağaçtan toplamak mümkün değil, namluyu sallamaya veya merdiveni tırmanmaya başlarsınız, bu eşinizin cinsel yaşamdan sıkıldığını gösterir. İlişkideki tutkuyu geri döndürmek için ustalık harikalarını göstermek zorunda kalacağız. Meyveleri ne kadar çok toplamaya çalışırsanız, o kadar fazla çaba göstermeniz gerekir.

Elmaların aşk ilişkilerinin bir sembolü, cinsel yaşamın bir yansıması, şu andaki veya gelecekteki ortağınızla ilişkilerin alegorik bir görüntüsü olduğunu kabul edin. Bunu aklınızda tutun, bir rüyayı yorumlamak kolay olacak!

Pin
Send
Share
Send
Send