Rüya yorumu

İşareti: hediye vermek

Pin
Send
Share
Send
Send


Birçok insan, alınan hediyeleri başka bir kişiye devretmenin imkansız olduğunu bilir. Çoğumuzun bilinçaltına kök salmış bir hediye vermek için bir işaret. Ancak çok az kişi, neyin neden olduğunu ve başka birine kişisel bir şeyler bağışlamaya karar verirseniz ne olacağını düşünür.

Bazıları, hediyelerini başkalarına bağışladıkları gerçeğini bile gizlemiyor. Çoğu durumda, bu hediyeler bir kişinin kendileri için kullanamayacağı tamamen işe yaramaz eşyalardır. Örneğin, doğum gününüz için size kesinlikle iki özdeş elektrikli süpürge verildiğini ve akrabanızın bir hafta içinde ciddi bir olayı olacağını hayal edin.

Tabii ki böyle bir durumda, herkes gereksiz bir şey verme fikriyle gelecek. Bunu yapmak mümkün mü ve bununla sonuçlanabilecek sonuçlar - bunu daha sonra tartışacağız.

Yakın ve sevgili biri için bir sürpriz hazırlarken, ona ruhumuzun bir parçası olarak kendimiz yatırım yaparız. Hediyelerin satın alınması çok hoş bir ritüeldir; bu sırada olumlu niteliklerinizi ortaya çıkarırsınız. Sunumun yanı sıra, iyi hislerinizi ve pozitif enerjinizi bir insana hediye olarak sunarsınız.

Birine hediye vererek, her şeyden önce, vericiye saygısızlık edersinve şeytan-mayıs bakımı tutumunuzu da gösterin. Bilinçaltında, aynı zamanda, bu kişiyle olan enerji bağlantısını da yok edersin. Çok yakında onunla kavga edip iletişim kurmayı tamamen bırakmanız muhtemeldir.

Ayrıca, popüler işaretlere göre, yeniden sunulan bir hediye yeni sahibine herhangi bir olumlu duygu getirmeyecek ve onun için tamamen işe yaramaz bir şey olma riski altında. Böylesine sinir bozucu hatalardan kaçınmak için, hediyeler seçerken çok dikkatli olmalısınız.

Bu prosedür üzerinde daha fazla zaman harcamak, tüm seçenekleri dikkatlice çözmek, en çok seveceği olayın kahramanından bir şeyler bulmak ve daha sonra bu bilgilere dayanarak bir satın alım yapmak daha iyidir.

Perevarivanii armağanlarında kaçınılmaz olan kaçınılmaz olan enerji konusuna ek olarak, yakın insanların size çok kırgın olabileceği çok olumsuz bir durumda olma riskini de taşıyorsunuz.

Örneğin, birisi rasgele bir hediye göstermesini ister ve o zamana kadar birisini tekrar vermek için zamanınız olur. Ya da bağışçı, kötü kayaların tesadüf eseri olarak, üçüncü şahıstaki hediyesini görecek, şu anda sizin için olumlu duyguları olması pek mümkün değil.

Batı ülkelerinin sakinleri, kendilerini gereksiz hediyelerden korumak için uzun bir yol bulmuşlardır - çünkü bu hediye bir çekle sunulur ve eğer bir şeyi beğenmezseniz, parayı alırken her zaman mağazaya iade edebilirsiniz.

Bu harika gelenek çok mantıklı ve sizi rahatsız edici durumlara sokmaktan kurtaracak. Yani hediyeyi sevdiyseniz - kendiniz için saklarsınız, aksi takdirde bunun için bir finansal ödül alırsınız. Sonunda dedikleri gibi, tat ve renk yoldaş bulmak zor. Bir geyik saatinin başı olan saatten memnun kalacak ve birisi böyle bir şeyi vericinin kötü bir tadı için bariz bir işaret olarak görecektir.

Yukarıdakilerin hepsine dayanarak, peredarivanie hediyeler - yaşam ve başarıda iyi şanslar elde etmek istiyorsanız, tamamen uygun olmayan bir iş olduğu sonucuna varılabilir. Şahsen satın aldığınız hediyeleri vermek ve onların akrabalarını, arkadaşlarını ve sevdiklerini memnun etmek en iyisidir.

Bununla birlikte, eski Feng Shui sanatının rehberliğinde, diğer bazı postülatlar da onaylanır. Soruya: "Hangi nedenle perevarivaniya şeylerini reddetmelisiniz?" Feng Shui şu cevabı veriyor: "Bağışlanan eşya bağımsız olarak sahibini seçmeli. Gerçekten hak eden kişiye verilecek."

Peredarivanie hediyeler izin verilen ve hatta hoşgeldin bazı durumlar vardır. Bu, özellikle bir şey bir nesilden diğerine geçtiğinde doğrudur. Bu tür öğeler genellikle:

  • resimlerin asılları;
  • antik dekorasyonlar;
  • antikalar.

Bu tür yadigârlar dikkatle nazardan korunur ve genellikle kutsal bir anlam taşır - süslemeler genellikle sahiplerini dışardan olumsuz etkilerden koruyan tılsımlar gibi davranır.

Aile kalıntılarını bir araya getirmek, kuşakların bilgeliğinden geçmek anlamına gelir, ancak olumsuz bir anlamı yoktur. Böyle bir hediye, iyi şans, mutluluk, sağlık getirme ve ailede huzurlu bir atmosfer yaratma özelliklerine sahiptir. Bu tür hediyeler kesinlikle bağışçı veya veren kişi için tehlikeli değildir.

Böyle iyi hediyelerden bahsedersek, genellikle yazılı bıçaklar veya hançerler ortaya çıkar.

Ancak hediye aktarma işleminin başarılı olması için, geri vermemek, vermeniz önemlidir. Bu durumda, sunulan hediye negatif bir enerji alanı gerektirmeyecek, aksine tam olarak onu güçlendirecektir.

Hediye vermek gerçekten çok iyi ve uygun değil. Mesele sadece konunun kendisinde değil, aynı zamanda sorunun etik tarafında da - her şeyden önce, hediyeyi reddederek, hiç sahip olmadığınızı ve gerekli olmadığını gösteriyorsunuz. Bir başkasının da bağışladığınız şeyi hediye olarak değerlendirmesinin ne kadar tatsız olacağını düşünün.

Bu kişiye karşı olumlu duygular yaşamış olmanız pek mümkün değildir. Bu nedenle, her zaman kalpten hediyeler seç ve onları al, dikkatle sakla ve asla reddetme!

Videoyu izle: DÜŞMAN BANA İŞARET FİŞEĞİ VERDİ ŞİMDİ ONLAR DÜŞÜNSÜN PUBG MOBİLE #TPP (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send