Rüya yorumu

Burundan hangi kanama rüyalar?

Pin
Send
Share
Send
Send


Yaralar, kanamaya eşlik eden bir rüyadaki yaralanmalar genellikle uzak akrabaları ziyaret etmeyi hayal eder. Ancak bu sadece genel bir anlamdır. Burundan kan - diğer olayları yansıtabilecek özel bir vaka. Acı hissettiğinizi, kanamanın ne kadar ağır olduğunu ve neden başladığını hatırlamak önemlidir. Mümkün olduğunca doğru yorumlamak için her şeyi, en küçük uyku ayrıntılarını bile hatırlamaya çalışın. Neden burnundan kan rüyası?

Yaygın yorumlar

Burundan kan aktığını hayal ettiyseniz, üzülmeyin. Böyle bir rüya her zaman sorun vaat etmez. Olumlu yorumlar var. Rüya kitaplarının en yaygın tahminlerini paylaşıyoruz:

 • Kan o burnundan dökülen, deyimsel rüya kitabının yazarları açısından - gerçek hayatta tüm gücünle bir hedefe ulaşmak için çabaladığının bir işareti. Git bir çok zorlukla yüzleşecek, uzun zaman alacak. Çok fazla gerilmemelisiniz - tüm gücünüzü kaybetme riskiniz vardır, ancak sonunda hiçbir şey elde edemezsiniz
 • burun kanaması Beynin bilinçaltından gönderdiği bir vücut sinyali de olabilir. Sağlık konusunda daha dikkatli olmalısınız - tedavi gerektiren gizli, ancak çok ciddi bir hastalık yoktur.
 • Küçük Veles Rüya Kitabı'nda burun kanamalarının bir uyarı olduğunu belirtti. Davranışlarınızı dikkatlice düşünün, hızlı kararlar vermeyin, duygular üzerinde hareket etmeyin. Spontan eylemler ciddi para kayıplarına neden olabilir.
 • Burundan kan gelirse, ama acı hissetmiyorsunBu iyi bir işaret. Yakında, kader sizin için önemli bir iş başarmak için bir şans sağlayacaktır. Yakın gelecekte kendinizi gerçekten mutlu bir insan gibi hissedeceksiniz. Ancak işaretleri dikkatlice izleyin ve şansınızı kaybetmeyin.
 • Burundan kan varsa su gibi akanve kanamayı durduramazsın, yakında bir hastalığın olacak. Sızdırması zor olacak, uzun süre dayanacak. Ama sonunda tamamen iyileştirileceksiniz.
 • Burun kanı senin değilse, bir yabancıdanBu yakın akrabalarınız yakında yardımınıza ihtiyaç duyacakları anlamına gelir. Reddetme - çok fazla çaba harcamanıza gerek kalmayacak, tüm sorunları kolayca çözebilecek ve nezaketiniz için ödüllendirileceksiniz.
 • Bir rüyada burun kanı giderse düşmanına Bir düşman bile, yakında onun üzerine zafer kazanacağın anlamına gelir. Rekabet sona erecek ve asla devam etmeyecek
 • Eğer rüyada kavga varKanama başladıktan sonra çok dikkatli olmalısınız. Birisi hayatınızı veya sağlığınızı ele geçirir. Karanlıkta yürümeyin, önümüzdeki aylarda akşamları evde kalın.

Rüya kitaplarının çoğu kanamanın uyanık olma ihtiyacını işaret ettiğini gösterir. Tehlikeyi hissedersiniz ve beyin bir uyarı sinyali gönderir. Belki şüpheler boşunadır, ancak riske atmamak daha iyidir.

Daha fazla yorum

Kanın burundan geldiği rüyanın başka yorumları da var:

 • eğer damlayan kan lekeleriGiysiler ve etrafındaki her şey kötü bir işarettir. Kendi işiniz varsa, üstesinden gelinmesi zor olan bazı engeller bekleyin. Kendinizi aktif bir mücadeleye uyarlamanın ve zorluklarla baş etmenin zamanı geldi. Özellikle pazarda nişinizi işgal etmek isteyen rakiplerin ayarlayacağı tuzaklara dikkat edin.
 • Eğer sen burun kanaması rüyası ve sen liderlik pozisyonunu işgal ediyorsun, başkalarına karşı dikkatli ol. Kararma, leke yerine geçmeye çalışacaksınız. Pozisyonunuzu kaybetmemek için provokasyonlarda bulunmayın.
 • Azar'ın rüya kitabı burun kanamalarının, uzun süredir görmediğiniz arkadaşlarınızla yakın bir buluşma yapıldığını gösterir. Yoksa yardım edecek kimsesi olmayan hasta bir akrabaya bakman gerekecek.
 • Dikkat et hava ve mevsimbu bir rüyaydı. Yaz etrafında hüküm sürüyorsa - olumsuz bir işaret, zorlayıcı depresyon, şiddetli sinir yorgunluğu veya psikolojik bozulma. Kış - hoş bir sürpriz, ikinci yarıda beklenmedik bir hediye veya romantik maceralar için bekleyin. Sonbahar - organize etmeniz gereken önemli bir etkinlik. Bahar - kaderinde önemli bir rol oynayacak hayatında önemli bir kişi görünecek

Hayal kitaplarının yazarları bazen radikal biçimde farklı yorumlara yol açar. Bu nedenle, rüyanın tam anlamını derlemek zordur. Her durumda, tahminlere çok önem vermeyin, hayatınızı kendiniz inşa edin.

Pin
Send
Share
Send
Send