Rüya yorumu

İşareti: alyansını kaybetmek

Pin
Send
Share
Send
Send


Herhangi bir kayıp tatsız bir olaydır. Bu şeyi seçtiniz, satın aldınız, alıştınız - ve aniden yoktu. Şok! Ve üzgün Ancak bir alyans kaybetmek - bir işaret ve kaçınılmaz olarak yorumlamak gerekliliği ortaya çıkar.

Neden kaybı?

Akla gelen ilk şey: evlilik problemleri. Burada, kaybolma ortaya çıktığında kalbin atlayacağını bile bilmenize gerek yok. Bu, yüzüğün maliyeti ile ilgili değil (genellikle değerli olmasına rağmen) ve derneklerdeki.

Bir ilişkiyi sembolize eden her şey özel bir aura ile çevrilidir. İnsanlık ritüelleri icat ettiğinde, derhal onlara katılan nesnelerin büyülü özelliklerine sahipti. Düğün ritüeli modern bir özgür adam için bile önemlidir. Düğünde bir şey ters gittiğinde ya da ondan sonra elbise kırıldı, yüzüğü kayboldu - bu evliliğin bir sorun olduğunun işareti midir?

Çeşitli yorumlara dalmadan önce kendimize, diğer düğün aksesuarları gibi, evliliği sembolize etmesine rağmen, yüzükle eşit olmadığını hatırlatmalıyız. Halka çizilirse, çatlarsa - bu çoğu durumda mücevher ömrünün normal aşamasıdır (her şey kötüleşir) ve gelecekteki aile felaketlerinin projeksiyonu değildir.

Bu akılda ve biraz sakinleştirici ile, kendini dinlemelisin. Yine de kemiren bir şey var mı? O zaman çözmelisin.

Bir alyans aynı zamanda yeni bir aile hayatının sembolü ve yeni evliler arasında bir iletişim işareti ve sevilen bir ya da yaşlı akrabaların hediyesidir. Bu nedenle, insanlar hızla ona bağlanırlar, sembolik bir anlam taşırlar ve bu nedenle başına gelen her şey sadece bir olay değil aynı zamanda Evrenin bir ipucudur.

Kuşakların deneyimlerine göre, alyansın kaybı ne anlama geliyor?

Mutsuz şans

Kayıp, gökkuşağı hariç her türlü düşünceye yol açar. Doğal olarak, kayıp halka sıklıkla bir ambulansın işareti olarak algılanır. eşlerin ayrılması. Seçenekler kasvetliğin derecesine göre değişir:

 • boşanma. Bu umutlarla girilen bir evliliğin yakında çökeceğini düşünmek hoş olmaz.
 • vatan hainliği. Ve büyük olasılıkla, yüzüğü parmağında bırakmış olan ve yüzüğü kaybedilen eş, aldatma kurbanı olarak değişiyor.
 • Hızlı dul. Senaryoların en karanlık olanı: canlı bir şeyi düzeltebilirsin, ölü bir şey yapamazsın.
 • Ayrıca kayıp bir nişan yüzüğü anlamına gelebilir ciddi anlaşmazlık Eşler arasında Mülkiyetin fiziksel bölünmesi kadar ruhsal bir ayrılığa dayanmak zordur.
 • ayırma Harika bir ilişki olabilir: Koşullar farklı şehirlerde veya evlerde eşleri boşadı. Taşınma, seyahat etme, barınma zorlukları - tatsız, ancak çözülebilir.
 • Bir zamanlar eşlerinden birinin ebeveyni veya büyükannesine (büyükbabasına) ait olan yüzük kaybedilmişse, bu eski mal sahibi evliliği onaylamıyor. Fikrini dikkate almak ya da almamak, genç fakat olumsuz düşünen akrabalara bağlıdır - kesinlikle balina avcıları sinirleri bozmaktadır.

İyi işareti

Halka kaybının daha az yaygın bir yorumlanması olumludur. Onun hakkında periyodik olarak duydum ve sıfırdan değil doğdu. Belki de senin durumun budur?

 • Kayıp evlilik yüzüğü ile birlikte her şey ters gidiyor Evlilikten Kıskançlık, kötü düşünceler, şüpheler - unutulmaya yüz tuttu. Bu yüzden bulunan halkaları evinizde tutmamanız tavsiye edilir, sahibine iade etmek veya bir şekilde başka bir şekilde kurtulmak daha iyidir: neden diğer insanların talihsizliklerine ihtiyaç duyuyorsunuz?
 • Aile yeni bir aşamaya giriyor. Evliliğin, uzun sürerken, birkaç ölüm ve doğum yaşadığı, insanların büyüdüğü ve değiştiği, ilişkilerin de yaşandığı bilinmektedir. Yüzüğü kaybettim - yakında yeni bir tane giyecek ve aşk yenilenecek izledi.
 • Küçük bir sorun daha fazla sorunu giderir. Yüzüğün kaybı, özellikle de düğünden hemen sonra, o zaman her şey iyi olacak. Aslında, böyle bir önemsemeyi bırakın (tartışan üzücü olmasına rağmen) aile hayatını gölgeleyecek tek şey olacak.

Ve hatta öğütücü olmayan yorumların bile başarılı olduğu düşünülebilir. Boşanma niçin kötü bir şey? İlk evliliklerinde kaç kişi derhal mutluluk bulur? Eşinden memnun olmayanlar için (bu hayat, bazen olur), evrenin ipucu olarak hızlı bir boşanma için bir halka olarak kaybetmek oldukça iyi bir haber.

Kendini dinle Eğer yüzüğü kaybettiyseniz, ihaneti hemen düşündünüz mü - belki zaten bir eşinizden şüpheleniyorsunuz? Bir işaret size hızlı bir boşanmadan bahsederse, hayal edersiniz ve ruhunuzun derinliklerinde bir rahatlama hissederseniz - aniden kayıp bir halka size iyi tavsiyeler verdi mi?

Bu tür kayıpların çoğu hızlı bir şekilde bulunur: spor salonu soyunma odasında, drenaj, yatağın altındaki yerde (daha sonra elektrikli süpürge torbasında), cebinde, çalışma sırasında alınmış. Veya sokakta - eldiven çıkarılmış olarak düştü. Birisi geri dönmek için kek ile müzakere yapmayı başarır, ya da kaybının duyuruları sonucu verir.

Diğer durumlarda buna değer:

 1. İkinci eş - "artık" halkasını çıkarın ve her ikisi de yeni bir çift sipariş edin. Belki de eskisi kötü düşüncelerle ya da gençlerin mutluluğunu istemeyen insanlarla satın alınmıştır.
 2. Kalan halka tapınağa bağış yapacak. Dini olmayan insanlar için - bir yere saklanın. Takmamak daha iyidir, ancak gerçekten istiyorsanız, elinizde değil, boynunuzdaki bir kolye şeklinde ya da sadece cebinizde. Bu nihayet zararın negatif değerini geçersiz kılar.
 3. Parmağınızda yüzük yok iken, başka bir mutlu mücevher parçası giyin. ya da seninle iyi şanslar. Nikâh yüzüğü güçlü bir muskadır, gönül rahatlığı için geçici olarak bir şeyle değiştirmek daha iyidir.
 4. Güvenmediğiniz biri tarafından bulundu, halkayı hemen takmayınız, ancak evde tutunuz. Tamam - giyebilirsin. Hayır - kullanmaya alıştığınız temizlik ayinini yapın: birisi tuzlu şüpheli bir nesneyi yıkar, biri kutsal su serpir, biri yağmur ikame eder

Bir evlilik yüzüğünün kaybı ve yeni bir çift edinilmesi evlilik yeminini yenilemek için mükemmel bir fırsattır. Neden eşini seviyorsun, neden onunla hayatı birleştirmeyi kabul ettin? Bazı ülkelerde, bunu periyodik olarak hatırlamak, düğün partisini bir kez daha, yüksek sesle tekrar aşk demek için çalmak gelenekseldir.

Videoyu izle: Rüyada Alyans Görmek Önemli Bir İkaz ve Mesaj Demektir! (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send