Rüya yorumu

Hangi arkadaşın hamile olduğunu hayal eder?

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir rüyada hamilelik, yeni bir yaşamın sembolü, yeni fikirlerin doğuşunun kişileşmesidir. Bu rüya tam anlamıyla anlaşılmadı. Gelecekteki bebek ve yıkımdaki kadın alegorik olarak rüyanın anlamını belirtir. Hangi arkadaşın hamile olduğunu hayal eder? Rüya kitaplarının, ezoterikçilerin, astrologların ve psikologların popüler yorumunu düşünün.

Hamileliğin rüyada anlamı nedir?

Bebek bekleyen bir kız gerçek hayatta size tanıdık geliyorsa, uyku aşağıdaki anlamlara gelebilir:

 • Hamile arkadaş, kız arkadaş, kız kardeşi, anne veya kızı. Belki de rüya peygamberdir - kız çok yakında hamile kalır ya da çoktan bir bebek bekliyordur, ama şu ana kadar hiçbir fikri yok.
 • eğer hamile tanıdık değil ve sizanne olma bilinçaltı arzusundan bahsediyor. Bebek sahibi olmaya çalışıyorsun ama işe yaramıyor. Ya da eşiniz henüz yarışa devam etmeye hazır değil. Bu arzu üzerinde durmaya çalışmayın, kendinize, hayatınıza iyi bakın. Yakında hamile kalacaksın. Ama sadece onu bırakıp rahatlarsan.
 • rüyamda hamile tanıdık? Uğurlu işareti - yakında şans gülecek. eğer gelecek bebekBütçenin aniden yenilenmesini bekleyin. eğer bir kız - stres bekliyoruz ama zevkli. Mutlu bir şok geçireceğiniz beklenmedik, ama çok önemli ve eğlenceli bir olay olacak.
 • Rüyada hamile arkadaş? Konuşmalarınızda sıklıkla bebek istediğini tekrar edip etmediğini hatırlamaya çalışın. Bir arkadaş sürekli gerçek hayatta anne olma arzusu konusunda ısrar ederse, uyku bir şey ifade etmez. Bu beyin bilinçaltında bu konunun neden olduğu stres ve tahrişi giderir
 • rüyamda ikmal bekliyor hamile kız? Yaşam yolunda, hedeflere ulaşılmasına engel olacak bir dizi küçük engel bekleyin. Bununla birlikte, sıkıntılarla başa çıkacak ve tüm zorlukların üstesinden geleceksiniz, ardından hoş işler sizi bekliyor olacak

Önemli olan, düşün kahramanlarının yaşadığı duyguları ve olayların hangi durumda geliştiğini. Rüya kurgusunu daha ayrıntılı olarak hatırlamaya çalışın, ancak uyandıktan hemen sonra onu yazın. Bu daha doğru bir yorum yapmak için yardımcı olacaktır.

Duyguların yorumlanması

Bir rüyanın içindeki tanımanın onun ilginç pozisyonunu bildirdiği duyguları hatırlayın:

 • Gülümsedi ve sevindi. Hayırlı işareti, ama sizin için değil, ama "hamile" bir arkadaş için. Hayatı yakında yaşamını daha iyi hale getirmek için radikal bir şekilde değiştiren olaylar olacak. Kız ya işini daha değerli bir işle değiştirecek ya da eşi olacak ve kaderinde büyük bir rol oynayacak bir erkekle tanışacak. Onunla olan ilişkiler uzun süreli olacak, evlilik ve doğum yapacak
 • öyleydi mutsuz, üzgün, endişelipişmanlık ile gebelik bildirdi. Bu sizin için kötü bir işaret - kalbin meselelerinde problem bekleyin. Hiçbiri ciddi bir ilişkiye yol açmayacak kadar uzun bir yalnızlığa veya bir dizi geçici romanı vardır. Düşün - belki de çok anlamsızsın? Ya da tam tersine, kimsenin kalbinize girmesine izin vermemeye mi çalışıyorsunuz?
 • Çok kötü, hamile bir rüyada eğer tanıdık kürtaj olacaktı. Böyle bir rüya kişisel hayatınızda çok ciddi zorluklar ve olumsuz, önemli değişiklikler vaat ediyor. Belki de sevdiklerinizin ihanetini veya aldatmasını öğreneceksiniz, sizi terk edecek, ihanet edecek, zor durumda desteklemeyecektir. Korumanızda olun - bu tür davranışların nedeni sizsiniz. Davranışlarınızı değiştirmeye, daha şefkatli ve anlayışlı olmaya, skandal yaratma olasılığınızın düşük olmasına değer olabilir.

Diğer durumları dikkate alarak "hamile" bir rüyayı yorumlamak mümkündür.

Diğer yorumlar

Uykunun ayrıntılarını hatırla. Bundan bir şey onlarda olurdu:

 • Birini değil, bir anı hayal ettin birkaç hamile. Mükemmel! Tüm çabalarda şanslısınız. Kadın ne kadar çok pozisyonda olursa, şans o kadar büyük olur.
 • Saçma rüya hamile adamdedikodu ve dedikodu vaat ediyor. Hakaret tartışmasına tabi olacaksınız. Bilmediğin düşmanının söylentilerini kullan.
 • eğer uzak akraba hamileNeredeyse iletişim kuramadığınız, yakında bir araya geleceksiniz. Birden ortak çıkarlarınız oldu, arkadaşlık büyük zevk getirecektir.
 • Gördün mü hamile yaşlı bayan? Güzel bir işaret - emin olduğunuz en kıymetli arzularınızın hızlı bir şekilde yerine getirilmesini bekleyin
 • Eğer gerçekte arkadaşın hamileyse, ama bunu düşlüyorsun aynı terimdesin, - kıza yaklaşmak için. Yakında arkadaş olacaksın ve yaşam boyunca yakın arkadaşlıklar taşıyacaksın

Çoğu durumda, hamileliğe sahip bir rüya, yalnızca elverişli olaylar, iyi şanslar ve dileklerin gerçekleşmesini vaat eder!

Videoyu izle: 15 Yaşımda Hamile Kaldım ve Erkek Arkadaşım Şoke Ol (Haziran 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send