Rüya yorumu

Neden saç kesimini düşlüyorsun?

Pin
Send
Share
Send
Send


Rüyada kitaplar farklı değerler. Temel olarak, kuaförlük manipülasyonları - yeni bir şeyin sembolü veya yaklaşmakta olan hoş olmayan haberlerle ilgili bir uyarı. Neden saç kesimini düşlüyorsun? Hayal kitapları, psikologlar ve astrologların yazarlarının bu rüyaları nasıl yorumladıklarını düşünelim.

Neden saç kesimini düşlüyorsun?

Bir rüyayı doğru yorumlamak için onu ayrıntılı olarak ezberlemelisin. Unutmayın, arsa uyandıktan hemen sonra komployu en küçük detayda yazın. Morpheus alemindeki saç kesimi için hangi koşullar mevcut? Kırpılmış saçlardan kurtulurken ne gibi duygulara sahipsiniz? Bütün bunlar önemli.

Uyku yorumlanması aşağıdaki gibi olabilir:

 • Saçlarını düşle kes? Bu bir işaret - her şeyi bırak ve evde kal. Toplu taşıma araçlarında seyahat etmekten kaçınmak, arabaya binmemek daha iyidir.
 • Kuaför - arkadaşın? Hızlı bir hastalık veya önemli bir kişinin kaybını vaat eden olumsuz bir işaret - bilinmeyen bir nedenden dolayı hayatınızdan kaybolacaktır.
 • Kendini kesmek? Hızlı bir ihanet bekleyin. Bu, ikinci yarıya ihanet etmek ya da yakın bir arkadaştaki hayal kırıklığı olabilir. Ciddi bir hayal kırıklığı içindesiniz.
 • Kendi kendine saç kesimi maddi kayıplara neden olabilir. Böyle bir rüya boşanma sırasında mülkün bölünmesiyle ilgili mahkeme işlemlerinde iş kaybını ve kaybını önler
 • eğer genç bir adamın saç kesimi rüyalar, askeri ofisten bir gündem bekleyebiliriz. Ordudan "Otmazatsya" işe yaramayacak - servise hazırlanmak
 • eğer bir kuaför ziyaret adam rüyalarde, hiçbir şey iyi değil. Yakında bir kızla tanışacak, çünkü onun şöhretine zarar verecek skandal bir hikayeye düşecek.
 • Miller’in rüya kitabı diyor ki rüyada saç kesmek - meslektaşlarınızla veya iş ortaklarınızla hoş olmayan bir sohbet beklediğinizin bir işareti. Aldatmadan şüphelenilecek ve sizinle ilişki içinde olmak istemeyeceksiniz. Ve düşman, bunun için sahtekârlık hakkında sahte bir söylenti yayacak olan için suçlanacak.
 • Eğer rüyada kız arkadaşını kestin - gerçek hayatta o güvenilmemelidir. Onun tavsiyesiyle, sizi seçtiğiniz kişiyle olan ilişkiye zarar verecek, uygunsuz davranışlara yönlendirebilir. Onun sözlerine kanmayın - kalbin meselelerine kendiniz karar verin
 • Rüyada kuaförde saçını kestirmeye hazırlan? Dikkatli olun - itibarınıza ciddi zarar verecek tarafsız bir hikayenin içine gömülmüş olabilirsiniz. Şüpheli yeni arkadaşlarla temastan kaçının, onlarla ortak ilişkiler kurmayın.
 • Ama Freud - buna inanan birkaç kişiden biri bir rüyada saç kesimi - işte veya işte hızlı bir başarı işareti. İyi bir kar veya hızlı bir prim bekliyorsunuz.
 • eğer saç kesme makineleri kırıldı - kötü işaret. Yakında sadık dostunu kaybedeceksin, ya da toplumdaki konumun sarsılacak. Dikkatli olun, sakin olun ve eksantrik hareketler yapmayın.

Çoğu zaman, rüyadaki saç kesiminin değeri elverişsizdir. Fakat bu üzülmek için bir sebep değil, daha ziyade dikkatsiz davranmanız, kızarıklık yapmamanız ve tanıdık olmayan insanlara çok fazla güvenmemeniz gerektiğinin bir işareti. Eğer onurlu davranır ve dürüst olursan, kötü bir şey olmaz.

Daha fazla yorum

Yukarıdakiler en popüler tahminlerdir. Daha az yaygın yorumlar var:

 • Bir rüyada görmek ellerinde makas? İyi bir işaret - aziz arzuların hızlı bir şekilde yerine getirilmesini beklersiniz. Kader, daha önce imkansız görünen eski rüyanın gerçekleşmesi için bir fırsat sağlayacaktır. Şansı kaçırmamak önemlidir - Evrenin size gönderdiği işaretlere dikkat edin.
 • İçin bir rüyada izliyorum hayvan saç kesimi? Mükemmel! Doğru yoldasınız - gün geçtikçe iyiliğiniz artacak ve kişisel ilişkilerde her şey sizin için en iyisi olacaktır. Yere ne kadar çok yün uçarsa o kadar şanslı kader gönderir
 • Seninle ilgili rüyadaçok kısa kesmek? Kötü işaret Finansal problemleri bekleyin. Harcamalarınızı dikkatlice kontrol ediyorsanız ve kendiliğinden pahalı alımlara izin vermiyorsanız, bunlardan kaçınılabilir.
 • Eğer bir rüyada Bir arkadaşını kırpuzak akrabaların ziyaretini bekleyin. Uyarmadan ziyarete gelmeye karar verecekler, ancak bu etkinlik sadece sizi memnun edecek
 • Saç kesimi sırasında eğer kuaför ile sohbet etBüyük! Yakında herkes senin hakkında konuşmaya başlayacak - seni yüceltecek bir şey yapacaksın. Tapu neredeyse kahramanca olacak
 • Eğer bir rüyada zorla kes Gerçek hayatta iyi adın tehlikede. Düşmanınız kirli söylentiler yayıyor ve ününü kirletmeye çalışıyor. Dedikoduya tepki vermezseniz, yakında beraat edeceksiniz ve itici kamuya açık palavraları sollayacak

Uyku değeri negatifse, kendinizi başarısızlık için programlamayın. Kendinizi ve hayatınızı meşgul etmek daha iyidir - o zaman kötü tahminler asla gerçekleşmeyecek.

Pin
Send
Share
Send
Send