Rüya yorumu

İşaret: burun üzerinde sivilce

Pin
Send
Share
Send
Send


Antik çağda, modern insanlar için oldukça yaygın olan birçok şey Yüksek Kuvvetlerin etkisiyle ilişkilendirilmiştir. Bugün, kendiniz için birçok değerli bilgiyi öğrenebileceğiniz çok sayıda batıl inanç da bilinmektedir. Burun ve burun köprüsündeki sivilce hakkında halk haberleri, bu nahoş olayın çeşitli yorumlarını sunar.

Bu meraklılığın temelinde ne olduğunu bulmaya çalışacağız. Ergenlerde vücutta belirli değişikliklerin meydana geldiği ve hormonal sistemin de yeniden inşa edildiği bir sır değildir. Bu faktörler ciltte, özellikle de burun üzerinde enflamatuar lezyonların ortaya çıkmasına neden olur.

Ancak bir yetişkinin derisinde sivilce oluşabilir. Bu yazıda, aknenin burun üzerinde ne anlama geldiğini, hangi olayları gösterebileceğini bulmaya çalışacağız.

Burun üzerindeki bir sivilce işareti, sivilce göründüğü yere göre yorumlanır - ve bu hem kanatların üzerinde hem de burnun ucunda ve burun köprüsü bölgesinde oluşabilir.

Sivilce renk parlaklığı da dikkate alınmıştır. En yaygın olan, özellikle genç kızlar arasında, aşağıdaki kod çözmedir - “burun üzerinde görünen bir sivilce, birinin bir kişiye aşık olduğunu gösterir”. Ancak bu yorum doğru olmasa da ruh haliniz kesinlikle gelişecektir.

Ayrıca atalarımız iltihaplı bir şişliğin yoğunluğunun arttığına, bir kişinin size karşı hissettiği daha ateşli hislere inanıyordu. Ve fanın maddi durumu hakkında bilgi edinmek mümkündü - ikincisi sivilce büyüklüğü ile artar. Aynı zamanda çok fazla sivilce varsa, bu kızdan sonra çok sayıda erkek arkadaş koşması anlamına gelir.

Ancak başka bir versiyon daha var, eğer burun üzerindeki lezyonların varlığının sizin tarafınızdaki sempatinin ortaya çıkışını gösterdiğine inanıyorsanız.

Burun kanadında sivilce görünümüyle ilgili oldukça popüler olan bir işarete göre, birkaç kişinin onu sevdiğiniz kişiyi fethetme sürecinde abarttığını gösterir. Bu durumda sivilce, bir tür öneri gibi davranabilir, bu da artanızı yumuşatmak ve daha fazla kısıtlamak için yapışmayı iyi yapar.

Sivilce burun ucunda görünmüyorsa, ancak yakındaki bir yerde, yakında şanslı olmayı bekleyebilirsiniz. Eski zamanlarda insanlar onu sıkmamanız gerektiğine inanıyorlardı, aksi halde mutluluğunu korkutabilirsin.

Sivilce burun ucunun hemen üstünde ise, iş hayatını ve kişisel yaşamı ilgilendiren iyi haberler almaya hazırlanın. Birkaç sivilce aynı anda burun üzerinde göründüğünde ve düz bir çizgi oluşturduğunda - yakın gelecekte uzun bir yolculuğa güvenebilirsiniz. Kural olarak, bu tahmin 30 takvim gününden sonra gerçekleşme eğilimindedir.

Diğer bir seçenek de burun içindeki veya altındaki sivilce belirtileri olabilir, ancak seçeneklerinin en kötüsü bu. Veri yorumunun rehberliğinde, bu durumda, gerçek kişinin ihanetini hissedebilirsiniz.

Ayrı olarak, burun üzerinde iltihabın sık görülmesi durumunda, işaretler için değil doktora başvurmak için yardım aramak daha iyi olur. Sonuçta, döküntüler vücutta çeşitli patolojik süreçleri gösterebilir.

Kızlarda, sivilce genellikle çeşitli hormonal değişiklikler eşlik eder. Ancak sivilce kazayla tamamen atladıysa, yardım için güvenle başvurabilirsiniz.

Sivilce burun köprüsü üzerinde, göze en yakın bölgede bulunması, yakın zamanda iyi haberi gösterir. Şimdilik ne olacağı gizlilik perdesinin gerisinde kalıyor. Birisinin size duygularını itiraf etmesi muhtemeldir, hakikaten tutkuyla iltihaplanır.

Sinsi sivilce burnunun altında göründüğünü fark ettiyseniz - seçtiğiniz birine daha yakından bakmalısınız. Bu durumda, aynı zamanda sevgi hakkında da söylenir, ancak sizinle ilişki içinde değildir. Daha kesin olmak gerekirse, böyle bir işaret ihaneti gösterir.

Burun üzerinde veya yüzün herhangi bir kısmında sivilce belirirse, bu sorunu çözmenin birkaç yolu vardır:

  • hiçbir şey yapmayın ki her şey olduğu gibi kalsın;
  • sivilce kurtulmak yardımcı olacak bir uzmandan yardım almak;
  • kendi başınıza çıkarmaya çalışın.

Fakat eğer anneannelerimizin tavsiyelerini dinlerseniz, mutluluğunuzu sıkmamak için sivilce ile temas etmemek daha iyidir. Uzmanlar da inatla aynı şeyi söylüyor, çünkü sivilce sıkmaya başlarsanız, tahriş riskiyle karşı karşıya kalırsınız.

Bu nedenle, iltihabı gidermeye karar verirseniz, güzellik uzmanınıza başvurmanız daha iyi olur, bu işlemi mümkün olduğunca ağrısız ve sağlığınız için tamamen güvenli hale getirir.

Ek olarak, doktor kesinlikle vücudunuzun iyi durumda olup olmadığını ve içinde herhangi bir arıza olup olmadığını belirlemeye yardımcı olacak testleri verecektir. Gerekirse, özel bir vitamin ve mineral kompleksi tanımlanabilir.

Ulusal işaretlere inanıyorsanız, burun üzerindeki sivilcelerin ortaya çıkması genellikle tam olarak aşk küresi ile ilgili olayları gösterir. Ancak, mollerin aksine, büyük çaplı değişiklikleri gösteren, yalnızca kısa vadeli olayları gösterir. Tabelalara inanmak ya da inanmamak elbette, sadece kendi işinizdir ve kimsenin size fikrini verme hakkı yoktur. Kendinizi olası sürprizlerden kurtarmak için popüler bilgeliği dinlemek gereksiz olmazdı.

Pin
Send
Share
Send
Send