Rüya yorumu

İşaretler: Evde Sheflera

Pin
Send
Share
Send
Send


Sheflera - parlak yaprakları ile güzel bir ağaç. Evler kapalı alan çeşitliliğini koruyor - aynı güzel yaprakları için bir şemsiye ile. Ama sadece değil. Evde Shefleroy ile ilişkili işaretler nelerdir ve nasıl yardımcı olur (veya engeller?) Mutluluk?

Sheflera bir enerji vampiri olarak kabul edilir. Bütün çiçekler ve canlılar evin enerjisini emer ve bir şekilde ona tepki verir, ancak Sheflera bunu daha aktif olarak yapar. İyi görünüyorsa, tahmin eder. başarı ve refah. Kötü bir his bitkisi bir ambulansa işaret ediyor başarısızlık.

Şeffaf hiçbir yerde. Ancak, her zamanki gibi, iç mekan çiçeğini gerçekten dinlemeye karar verirseniz, göz önünde bulundurulması gereken nüanslar vardır.

Daha önce de bahsettiğim gibi şefin temel özellikleri iki: enerjiyi emer ve geleceği tahmin eder. Belki de birbirleriyle bağlantılıdırlar, çünkü evdeki negatif enerji ailede güçlüklere neden olur ve beslenen cheflea, tıpkı insanlar gibi, yorgun olduklarında, kavga ettiklerinde ve her şey ellerinden düştüğünde, tıpkı insanlar gibi tükenir.

Gelecek tahmini

Aşçı tarafından ileride neler olacağını nasıl belirleyebilirim? Ve bununla ne yapmalı?

 • Bitki katlanmış yaprakları - yaklaşmakta olan bir işareti kavgalar, anlaşmazlıklar. Kulaklarımız çığlıklardan ve hakaretlerden kıvrıldığı için aşçı bunu dinlemek istemez. Öte yandan, omen olabilir
  taşımak ve olumlu bir çağrışım: yavaş bir çatışma, bir ağlamadan ve evdeki dünyadan bile çözülür
 • iyileşir.
 • Genç cheflera büyümeye durdu işlerde durgunluk. Daha önce kendi başına çözülen, oyalanan, gerekli cevapların bir yerlere sıkışıp kalacağı, emeğin sonuçları hemen tezahür etmeyeceği. Bu felaketin tedavisi açıktır: elinizden geleni yapmak için endişe uyandırın. En azından tıkanmış lavabosu temizleyin - gerisi gider.
 • Sheflera, aksine, aniden yeni yapraklar serbest - iyi bir alâmet anlamına gelir hızlı kar, işte başarı. Okul çocukları ve öğrenciler için - başarılı çalışma. Elbette, makul sınırlar içerisinde: kaybeden otomatik olarak mükemmel bir öğrenci olmayacak, ancak gelişmeler açık olacaktır.
 • Havaya fırlayan havaya fırlanma büyüsü çocuk doğum veya başka türlü aileye ek. Belki de yetişkin çocuklar yarılarını eve götürür veya büyükannesi tatil için uzun zamandır beklenen bir köpek yavrusu sunar mı? Çocukların çiftlerini planlamak için - kesinlikle iyi bir işaret.
 • Yapraklar düşmeye başladı - hastalıklar. Sağlık zamanı, yaşam tarzını yeniden gözden geçirme zamanı. En aşırı durumlarda ölüm. Önceden korkmak gerekli değildir: Omens her zaman işe yaramaz ve ölüm, şefin yaşadığı evde ve mutlaka insan olmak zorunda değildir.
 • Karanlık yapraklar demek finansal başarısızlıklar. Borç almanın ve fazla alımlar için para atmanın tam zamanı değil. Dikkat ve ekonomi, zor bir dönemde hayatta kalmaya yardımcı olacaktır.
 • Sheflera aniden kötüleşmeye ya da kötüleşmeye başladı ciddi hayal kırıklığı, aileye veya takıma bölün. Çatışmaları ciddi ve uzun şikayetlere maruz bırakmamaya çalışın. Akrabalar ve tanıdıklar ne kadar hızlı ve içten bir şekilde uzlaştırılırsa, bağlar ne kadar güçlüyse, hassas aşçı da o kadar iyi hisseder.
 • Bitkiler olarak hamile kadınlar fetüsün sağlığını öğrenebilir. Eğer şef harika hissediyorsa, o zaman gelecekteki çocukla her şey iyidir. Aşçı çürüyor, soluyor, renk kaybediyorsa, uyanık olmak ve doktora danışıp kendinize iyi bakın.

Enerjik temizlik

Enerjik vampirizmden korkanlar endişelenmek zorunda kalmazlar: Aşçı çoğunlukla negatif enerjiyi emer. Odanın bir tür havalandırması veya isterseniz kuvars işlemi. Yanındaki olumsuzluklara tahammül edemeyen insanlar için mükemmel - ve olumsuz duyguları olanlar için canlılık ve üretkenliğe biraz daha az faydalı.

Sheflera nadiren çiçek açar, ancak yine de olağandışı bir gösteriden memnun kalırsa, bu evin tam bir uyum içinde olduğunun kesin bir göstergesidir.

Şef yavaş çalışıyor, bu yüzden enerji oluşuyor, evde en az birkaç ay yaşamak zorunda. Önceki sahiplerin zararlı izlerini ortadan kaldıracak şekilde yeni bir yere götürmek ideal olacaktır.

Birçok bitki gibi, bir şef de insanların düşüncelerini “duyabiliyor, zihinlerini okuyor” olarak kabul ediliyor.

Enerji Sheflera nasıl kullanılır

Uygulanan şef, zihniyle, sorunların önlenmesine ve evdeki ve iş yerindeki atmosferi iyileştirmeye yardımcı olacaktır. Sadece pencere pervazında güzel durmakla kalmayıp kendi sihrini yapması için ne yapılması gerekiyor?

 1. Uygun bakım. Bir shefler sadece kötü yasaklardan değil, aynı zamanda dikkatsiz çekilmekten de kurtulabilir. Unutmayın: doğrudan musluktan suyu sevmiyor, sulamadan önce en az iki gün beklemesine izin vermelisiniz. Dökme, aşırı kurutma kadar tehlikelidir.
 2. Onu öfkenizin işe yarayacağı yerden çıkarın.. Negatifin faydalı şeylere nasıl atılacağını biliyorsunuz (tavadan çentiği öfkeyle kazıyın, onarım sırasında duvar kağıdını şiddetli bir şekilde çıkarın) - tamam, aşçıya gerek yok, sadece canlılığı etkileyecektir. İstismarcı ile saldırgan bir şekilde yüzleşmek zorundasınız - bir süre şeflerden uzak durun (ya da ona bir pot verin ve onunla iletişim kurmayı bırakın).
 3. Aklın yerine oturun ve çalışın. Sheflera zeki dalgaları emer ve öğrenmeye yardımcı olur. Ancak TV'nin yanında veya mutfakta, orada derin konuşmalar yapmak alışılmış değilse, bundan faydalanamayacaktır.
 4. Onu işe al. Sheflera, nakit akışına ve aile meselelerine göre daha hassastır. Çifte kullanım için, müzakere veya anlaşmaların yapıldığı yerlere koyun; ısrarlı olmanız gerektiğinde size sağlıklı bir görünüm verecektir ve karşılığını verir.
 5. Şeflere yeni insanlara "tanıt". Kızın nişanlısıyla veya oğlunun nişanlısıyla tanışmak, şefin olduğu odada (iş ortaklarıyla da çalışır) bir odada tutulsun. Daha sonra olumsuz düşünceleri ve yaklaşan suiistimali yakalamadıysa tesisi gözlemleyin.
 6. Yatak odasına koy. Ancak yatağın yakınında değil, yatmadan önce birkaç saat geçirdiğiniz yer. Olumsuz duygularla uyuyakalın - dinlenmeyeceksiniz, gözlerinizi kapatmadan önce şefin atmosferi sakinleştirmesine izin verin.

Sorumlu evinde, iç mekan bitkilerine (ve birbiri ardına) bakım yapmayı unutmayan verimli insanlar ve atmosfer sakin ve sheflera memnun oldu.

Videoyu izle: 7 First Date Signs A Guy Could Be The One (Mayıs Ayı 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send