Rüya yorumu

İşaret: Sol göz kaşınan için ne?

Pin
Send
Share
Send
Send


Vücut parçalarının sembolizmi karmaşık, kafa karıştırıcıdır, ancak pek çok kültürde beklenmedik bir şekilde yankılanır. Omenlerin evrensel bir yorumu var mı, sol gözle ilgili ne var?

Şaşırtıcı bir şekilde evet. Yüzlerce yıldır dünyanın farklı bölgelerinden insanlar, sol gözdeki kaşıntıların (sol kaş) vaat ettiklerini düşünüyorlar. hayal kırıklığı. Sevdiklerinizle veya tanıdıklarınızla ilgili fikrinizi değiştirecek, çirkin, iğrenç, nahoş bir şey göreceksiniz. Ne yapmalı, tüm başarı belirtileri değil.

Ve en tatsız: Vücudun sol tarafı ilişkiler, kişisel yaşam, evdeki olaylar, yakın ve sevilen her şeyden "sorumlu" olarak kabul edilir ve taranmış sol göz, hayal kırıklığını, ayrık olmayan, entelektüel, uzak, ama duygusal, kişisel, pahalı olanlarda tahmin eder insanlar ve nesneler.

Bu korkutucu geliyor, ama aslında tamamen unutulacak olan tamamen ev içi bir durum olabilir. Ondan beklediğiniz gibi yakın davranmadı. Sevgili futbol takımı beklenmedik bir şekilde patladı, bir arkadaşım zamanında gelmeye söz verdi ve yarım saat gecikti. Dünyanın sonu değil mi?

Her işarette olduğu gibi, olumlu ve düşünceli insanların korkacak hiçbir şeyleri yok: kaba olmayan kazalar her zaman nezaket, sebat ve neşeli bir ruh hali için geçerli. Size hayat veren yeni şeyleri kolayca kabul edin, önceden rahatlayın - ve işaretin gerçekleşip gerçekleşmediğini bile farketmeyeceksiniz.

En temkinli için bir muhalefet var: çizik (fanatizm olmadan, mikrotravmalara yol açmayacak şekilde!) sol elinizi sağ elinizle, bu, omens etkisini etkisiz hale getirir.

 • Hindistan'da, sol gözüne tam olarak kaşıntı yapan kişi önemli kabul edilir. Adam - için başarısızlık, bir kadın, aksine - başarıya. Vücudun sol tarafı Hindu (hem de eski Slavlar) kadın olarak kabul edilir. Gözün alt kısmı ve alt göz kapağı çizilirse, hızlı harcama. Üst göz kapağı ve kaş çocuk doğum veya iyi haber (tekrar - sadece kadınlar için).
 • Birçok Afrika ülkesi sol gözün kaşındığını düşünüyor gözyaşı, başarısızlık. Ama kaşıntılı üst göz kapağı ise - bekle yakın ziyaret. Ve yine, kadınlar korkmamalı, sol gözleri kötüden daha iyiye rahatsız ediyor.
 • Hawaius'un alâmeti çoğu uğursuz. Sol göz sürekli çizilir aile ölümü. Başka daha az korkutucu bir seçenek: Sol gözde kaşıntı (kaşlar) vaat ediyor yabancının gelişi Evde
 • Atalarımız arasında Slavlar: Sol göz kaşınıyordu yakında ağlayacaksın. Bu erkekler için. Kadınlara daha fazla söz veriyor haber.

İnsanların her yerde aynı olduğu ve dünyayı benzer şekillerde öğrendiği gerçeğinin bir başka örneği.

Önemli olan sadece seks olduğun şey değil, sol gözün de tam olarak ortaya çıktığı zamandır. Haftanın her günü kendi enerjisini ve günün her saatini taşır. Çizik gözler - saate bir takvimle bakın.

Haftanın günleri

Sol göz tarandı ve camın dışında duruyor:

 1. Pazartesi. Geliyor akrabalarla ilişkilerin komplikasyonları. Pazartesi genellikle zor bir gün. Bu gün, özellikle sevdiklerinizle dikkatli ve sabırlı olun ve her şey yoluna girecek (gözünüzün taranmasını beklemeden dönebilirsiniz).
 2. Salı. Bu günde bir işaret vaat eden haberler olumlu renklendiriyor. Yeni başlangıçlar başarılı olacakyeni bir gelir kaynağına sahip olabilir. En önemli şey aptalca risk almak değil.
 3. Çarşamba. Ortalama, kararsız bir gün, omen geri dönebilir ve gözyaşıve haberve bir tarih sevgili adamım. Ortam ayarlanmadıysa, umutsuzluğa düşmeyin, sol gözdeki kaşıntı her şeyin hızlı bir şekilde değişeceğini gösterir.
 4. Perşembe. Burada her şey basit: gözyaşı, üzüntü, hayal kırıklığı. Hatırlatıyoruz: Bir işaret - mutlak bir garanti değil. Öyle olsa bile, hayal kırıklığı önemsiz olabilir.
 5. Cuma. Hafta sonu geliyor, onlarla geliyor misafir ziyaretleri (ve onları ziyaretleriniz). Çizik sol göz, görüşünüzden uzun süre önce kaybolanları göreceğinizi kabul eder ve tahmin eder.
 6. Cumartesi. Haftasonu - Sol gözde kaşıntı için en başarılı günler. Bugün söz veriyor aşk deneyimleri hoş bir his. Kadınlar için daha muhtemel işaretler var. Yazık, erkekler de aşkı arıyorlar.
 7. Pazar. Başarılı bir haftasonunun devamı. Sol gözünü kaşın - beklenmedik bekliyor nakit kazanç.

Gün cinsinden saatler

Günün her saati kendi gölgesi vardır. Sol gözünüz kaşıntı yapıyorsa:

 1. 23:00 ve 1:00 - hazırlanın ziyaret kıdemli akraba, patron veya saygın arkadaş. Tam olarak şimdi değil, geceleri;
 2. 1:00 ve 3:00 - bir şeyler olacak heyecanlandıracak sen veya ailen. Heyecan neşeli olabilir! Geceleri, bu arada, çoğu çocuk doğar;
 3. 3:00 ve 5:00 - iş için çıkışiş gezisi. Eğer uzun zamandır beklenen - peki, eğer ayrılmış bir koltukta Tmutarakan'da ise - uyuduysanız ve gözün kaşıntılı olduğunu farketmemeniz daha iyi olurdu;
 4. 5:00 ve 7:00 - siz sevgili adam ziyaret edecek. Doğru, sabah altıda uyarı olmadan ziyarete gelen herhangi biri, sevgili olmaktan çıkar;
 5. 7:00 ve 9:00 - gelecek arkadaşlardan haberler. Belki bazıları zaten size SMS yazıyor;
 6. 9:00 ve 11:00 - bugün siz lezzetli yemek evde veya tatilde. Kaşıntı sol göz yorumlaması için karakteristik olmayan, ancak en hoş olanı;
 7. 11:00 ve 13:00 - içme. Dikkat: sabah saat on birde içmeye başlarsanız, kolayca kötüye çevirirsiniz;
 8. 13:00 ve 15:00 - fikirleriniz başarılı olacak, başarı uzakta değil. Yeni bir işe başlayabilir ve sonuçlarından korkmazsınız;
 9. 15:00 ve 17:00 - tam tersi, nahoş haberler ve mümkün para kaybı. Omen dikkatli olmanızı tavsiye eder;
 10. 17:00 ve 21:00 - art arda dört saat taranan sol gözün anlamı yakında görüşürüz. Mutlaka bir arkadaşla değil, mutlaka hoş değil. Neden olmasın? Omen çok doğru değil;
 11. 21: 0 ve 023: 00 - ve tekrar bir arkadaştan kurşun. Belki de ışığa bakar.

Vücudun sol tarafı, geleneksel olarak (ve kadınlarda erkeklerden daha fazla) geleneksel, kişisel ve duygusal sezgilerden, imgelerden sorumlu olarak kabul edilen sağ yarım küre ile ilişkilidir. Gözler bizden önce gördüklerimizdir. Vücut bize gördüğümüz şeyin doğru olmadığını söyleyebilir (hayal kırıklığıYakında tanıdık nesnelere bakacağız ve insanları yeni bir bakışla kapatacağız (haber).

Pin
Send
Share
Send
Send