Rüya yorumu

Ladybirds hakkındaki işaretler ne diyor?

Pin
Send
Share
Send
Send


Halk efsanelerinde, eskiden gelen uğur böceği, bir dizi batıl inançla tezahür ettiği ve kabul edeceği saygın ve dikkatli bir tavrı hak ettiği için Tanrı'nın Annesinin hizmetkarı olarak kabul edilir. Bugün, bu böceğin insan konuşmasını anlama yeteneğine sahip olduğunu ve insanların isteklerini ve isteklerini iletmek için Yüce'ye uçtuğunu gösteren iyi bilinen bir işaret var. Efsaneye göre, böcek cennette yaşıyor ve insanlara Tanrı'nın iradesini iletmek için çok nadiren iniyor.

Şimdi, bu küçük sevimli böcek hakkındaki omenlerin doğrudan yorumlanması hakkında daha ayrıntılı olarak konuşalım. Uğur böceği tarafından özellikle de versiyonlardan birinde yorumlamanın rengine göre gerçekleştiği birkaç çeşit kehanet vardır.

Neye hazırlanmakta olduğunuzu anlamak için, gördüğünüz rengin böceğine dikkat edin:

 • sarı - mutluluğu sembolize eder, hayırlı değişikliklere hazırlanmalısınız.
 • beyaz lekeler ile - iyi haberler bekliyorum
 • kırmızı noktalı siyah - hayatta başaracaksın
 • leke yok - önünüzde doğmuş bir uğur böceği, bu sayede bebeğinizin yakın doğumunu tahmin ediyor
 • iki nokta ile - yakında daha mantıklı olacak ve doğru kararları almaya başlayacaksın

Aynı zamanda sokakta görmek için çok sayıda parlak kırmızı böcek, dost canlısı ve geniş bir ailenin oluşumunu öngörür. Toprak sahipleri için bu, zengin bir hasatın görünümünü gösterir.

Antik çağda, bir uğur böceğinin arkasındaki lekelerin sayısına göre kehanet vardı. Sayılarını saymak gerekliydi ve bu, yılın başarılı aylarının sayısını gösteriyordu. Böcek en mutlu olarak kabul edildi, sırtında yedi siyah nokta vardı. Böyle bir uğur böceği görerek, “Vücudunda kaç nokta var, böylelikle önümüzdeki yıl aynı mutlu aylar olacak” dedi.

Korkutucu ve tehlikeli bir işaretin, pencerenin dışına sabırla kayan ve daha sonra ağa düşen bir uğur böceği gördüğü kabul edilir. Bu olay dönüşümü, mutluluğun sana çok yakın olduğunu gösterir, ama bir şey veya birileri onu korkutabilir. Bundan kaçınmak için, böceği kurtardığınızdan emin olun ve iyi şanslar kesinlikle evinize dönecektir. Bunu yapmak için zamanınız yoksa, iş dünyasında mutluluk ve başarıya ulaşmak için çok çaba sarf etmeniz gerekecektir.

Ayrıca, böceğin yerleştiği yer de önemlidir. Omenlerin yorumu doğrudan buna bağlı olacaktır:

 • Elde: sağda - senin sevinçli dileğin yerine getirilecek, solda - sağlığın iyileşecek. Ayrıca, elinizde bir uğur böceği varlığı gelecekteki olayları tahmin etmek için mükemmel bir nedendir. Bunu yapmak için, küçük böceğe sorun ve dikkatlice kanatların altına üfleyin: Böcek bağlanırsa, plan kesinlikle yerine getirilecektir ve eğer kolda dolaşmaya devam ederse, arzu gerçekleşecek ve uzun bir gecikmeyle gerçekleşecektir. Uğur böceği bir yandan oturduğunda, faturanın bitiminden önce uçup gitmezse 22'ye kadar saymak gerekir, kişi yakında mutlu aşkla karşılaştığı için şanslı olacaktır.
 • Kafasında iş için çok iyi bir alâmet var. Kariyerinizdeki hızlı yükselişin yanı sıra otoritedeki artışla "tehdit edilirsiniz", ancak rahatsız edici bir durum varsa, yakında iyileşir. Ana şey omuzdaki uğur böceği kafadan kovalamak ve fırçalamak değil, aksi halde onunla taşınan böceğin sizi kolayca atlatabildiği başarı ve şans.
 • Yüzünde - aşık mutluluğu tahmin eder.
 • Saçta - finanse etmek, kariyer basamaklarını arttırmak, onur ve saygı duymak. Aynı zamanda böcek buklelerle dolanırsa, kişi yeni, çok daha müreffeh ve neşeli bir yaşam standardına hızlı bir geçiş için hazırlık yapabilir.
 • Omzunda - bu durumda, büyük bir değişiklik beklenmez.
 • Arkasında - zor bir durumun hızlı bir şekilde çözülmesi gerçekleşecek.
 • Göğsünde - mutlu bir hayata hazırlanın.
 • Yürüyerek - yaşamınıza mutluluğun gelmesini beklemelisiniz.
 • Kıyafetlerde - favori size hoş bir sürpriz yapacak.

Ladybirds de genellikle nadiren kullanılsa da, çeneleri vardır. Kural olarak, böcekler sadece yaprak bitlerini avlarlar. Ama uğur böceği sizi ısırdıysa, buna dikkat edin. Bir işaret, çevrenizde arkanıza sallanan ve sizi öldürmeye çalışan bir düşman veya düşman olabileceği konusunda uyarır.

Ayrıca, bir uğur böceği bir kişinin kokusunu sevmiyorsa ısırır ve bu şekilde gösterir.

Videoyu izle: Uğur Böceği Nedir ve Neden Uğurlu Olduğuna İnanılır (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send