Rüya yorumu

Yorumlama: Dudaklarından bir adamı öperken

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir adamı dudaklarından öptüğün rüyayı ne anlatır? Bu makalede ele aldığımız farklı rüya kitapları yorumlanır. Rüyadaki arsanın en ufak detaylarını hatırlamaya çalış. Rüya kitaplarının yorumlanması, kime öpücük verdiğiniz kime ve ortamın size göre olduğuna bağlıdır.

Bir rüyadaki öpücüğün anlamı nedir?

Popüler rüya kitaplarında şu değerler bulunur:

 • İle öpüşmek bir yabancı? Hoş bir sürpriz bekleyin
 • İzliyorlar başkasının öpücüğü yandan mı? Dikkatli olun - yakında riskli bir maceraya karışacaksınız. Yabancılardan gelen cazip teklifleri teslim etmeyin
 • Öp ve öforik hissetmek? Uykunda mutlu ve rahat mısın? Yakında hayat daha iyi olacak - değişecek hoş bir sürpriz yapacak bir kişi.
 • Öpücük hoş değildive eş - itici? Yakın sıkıntılar ve kötü haberler bekleyin.
 • Rüyada sevilen birini öpmek? İyi bir işaret - ilişkiniz uyumludur, iletişim sadece olumlu duygular getirir, birlikte kolay ve rahatsınız. Büyük olasılıkla, eşiniz sonsuza dek hayatınızı bağlayacağınız kişidir.
 • Gerçek hayatta yakın zamanda ikinci yarısından ayrıldın, kavga ya da bir yanlış anlaşılma oldu? O zaman seçtiğinle öptüğün bir rüya, hızlı uzlaşma vaat ediyor. İlişkiler yeni bir seviyeye gelir, birbirinizi anlamayı ve kabul etmeyi öğrenirsiniz
 • Düşmanın rüyasında öpüşmek? Ya da sadece hoş olmayan bir kişi, rakip, rakip? Böyle bir rüya, bilinçaltında anlaşmazlığı uzlaştırmak ve çözmek için hazır olduğunuz anlamına gelir. Bilinçaltı düşmanlık çoktan geldi, sadece konuşmak ve ilişkiyi bulmak için kalır
 • Arkadaş öpHayatta kime romantik bir sevginiz yok? Böyle bir rüya, canlı duyguların, gerçek hayatta izlenimlerin eksikliğinin bir işaretidir. Macera ve rahatlama zamanı - tatile çıkın, seyahate çıkın ya da en azından eğlenceli bir parti verin, arkadaşlarınızı davet edin
 • Rüyada bir adam seni öper kime karşı karşılıksızsın? Bu hayırlı bir işaret. Çok yakında, canlı duygular ve deneyimlerle dolu baş döndürücü bir roman başlayacaksınız. Ancak seçilen kişi şu anki aşık olmayacak, tamamen farklı bir insan olacak. Yine de mutlu olacaksın, karşılıksız aşkı unut ve kendini yeni ilişkilere sok.
 • Bir rüyada öpüşmek yabancı kız? Uykunun değeri pek uygun değildir. Yakında bir dizi sıkıntı başlayacak, aile içinde ve işte çatışmalar. Eşle ilişkiler, meslektaşlar şımarıktır. Davranışlarınızı düşünün - belki de çok sert, hoşgörüsüz, sürekli kavga ediyor, skandalla ilgili herhangi bir sorunu çözmeyi tercih ediyorsunuz
 • Morpheus aleminde tutkunuz en iyi arkadaşını öp? Ayrıca kötü bir işaret, hızlı bir çatışma vaat ediyor. Kavgalardan kaçının, önemsemelerin üzerinde yakın olanları bulmamaya çalışın, daha sakin ve daha sabırlı olun. Çatışmanın sonucu sadece davranışınıza bağlıdır.
 • İle bir öpücük hayal eski genç adam? Belki de hala onun için hassas duyguların var. Eski seçimi mümkün olan en kısa sürede unutmaya çalışın - bu ilişkiler geçmişte kaldı ve onları devam ettiremezsiniz. Hayatı parlak maceralarla doyurman gerekiyor. Vaktinizi harcayacak yeni yerler arayın, sizi heyecanlandıracak bir hobi veya işletme bulun ve tüm boş vaktinizi ayırın.
 • Rüyada bir öpücük olsaydı, ama bir adamın yüzünü göremedinÖpmek güzel bir işaret. Yakın gelecekte, yaşamınızı kökten değiştirecek yeni bir insan öğreneceksiniz. Gelecekteki bir koca veya potansiyel bir işveren olabilir.

Bu yorumlar en popüler rüya kitaplarında verilmektedir. Ancak hayallerin anlamları yaklaşıktır - onları çok ciddiye almayın, kendinizi en kötüsüne ayarlamayın.

Görüş psikologları

Psikologlar, rüyanın yorumlanmasına kuşkuyla bakıyorlar. Hiç şüphe yok - en iyi psikoterapistler uzun zamandır rüyalar üzerine yapılan çalışmalarla ilgiliydi. Herhangi bir gece görüşünün, gün boyunca yaşanan duyguları atmak için beyni boşaltması gereken bilinçaltı zihnin işi olduğuna inanırlar.

Ancak psikologlar uykunun gerçek arzuların, öngörülerin bir yansıması olabileceğini inkar etmiyorlar.. Bu nedenle, bir öpücük, bilinçli bir kişiden (birlikte öpüştüğünüz) belirli bir insandan sevgi arzusu anlamına gelebilir. Gerçek hayatta senden hoşlanıyor ve yakınlaşmak istiyorsun.

Bir rüyadaki öpücük peygamber olabilir, eğer rüyadaki kişi iletişimin yeni başladığı gerçek tanıdıklarınızsa. Flört ediyorsanız, romantik bir ortamda tarihler düzenliyorsanız, o zaman bir rüyada bilinçaltı olayların devamının mantıklı bir resmini çizer.

Pin
Send
Share
Send
Send