Rüya yorumu

Düğün gününde yağmur yağmak iyi bir alâmettir!

Pin
Send
Share
Send
Send


Tatil gününde bulutlardaki gökyüzü - birçok ülkenin neşe sebebi var. Ama düğüne değil! Böyle bir olay - ve hava getiriyor. Ve yine de, ıslak elbise rağmen, düğün için yağmur hayırlı bir işarettir.

Kök İşaretleri ve Çeşitleri

Yağmur, doğurganlığın evrensel bir sembolüdür, daha iyisi için zenginliği değiştirir. Yağmur kötü olan her şeyi yıkar, toprağı nemle doldurur, tohumların büyümesini sağlar. Ondan sonra, balıklar daha iyi yakalanır ve ormandaki mantarlar büyük miktarlarda görünür.

Genel olarak, düğündeki yağmur - başarılı bir aile hayatına. Yağışın bereketli önemi, ailenin hızlı ve sayısız bir şekilde eklenmesine işaret ediyor. Çocuk istemeyen insanlar için başka hoş yorumlar da var: evlilikte rıza, ilişkilerde zorlukların sona ermesi ve gerçekten ailenin karşılıklı saygısının başlangıcı.

Pagan geleneklerinde, yeni aileyi güneşe, rüzgâra, yağmura göstermek önemliydi, böylece doğa ve tanrılar birliği tanıyacaktı. Düğünler hasat sırasında yaz ve sonbaharda oynandı (ziyafet çekecek şekilde), o zaman herhangi bir yağış belirgin bir iyi işaret değildir.

Ancak, gökyüzünün gelinle gözyaşlarına sarıldığına inanılıyor. Bir zamanlar evlilik istemsiz bir ilişkiydi, kız ailesi için ortadan kayboldu ve kocasının ailesine geçti. Artık hem gençlerin hem de ebeveynlerin, arkadaşların ve gençlerin ebeveynleri daha çok sevinç gözyaşlarına sahip (düğünleri düzenleyenlerin de sinirleri var), bu nedenle gökyüzü birlikte değil ağlar.

Farklı yağmur - farklı yorumlama

Toplam yağmur bereketli değeri arasında, geri kalan her şey büyür: servet, bereket ve genç ve gelecekteki çocukların sağlığı. Daha doğrusu, evliliğinizle ilgili doğanın görüşü nasıl yağmur yağdığında anlaşılabilir:

 • hafif yağmur sayısız hoş etkinlik genç bir aile;
 • güneş - yağış sevinç, gülilişki kolaylığı;
 • kısa bir yağmur ve sonra bir gökkuşağı - sadece fotoğraflar için güzel bir arka plan değil, aynı zamanda bir söz servet. Gökkuşağının başladığı yerde, yalnızca İrlanda cinleri hazinelerini gizlemiyor;
 • güçlü, sağanak yağışlar yeni başlangıç. Tüm suçlar unutulacak, gençler (ve hatta aileleri bile mucizeler meydana gelebilir) birbirlerini daha fazla takdir etmeyi öğrenecek;
 • düğünü yakalayan yağmur, ve sonra en az başka bir gün vardı (ideal olarak - üç gün) uzun ve güçlü evlilik;
 • aniden kışın çıkan yağmur eve seyahat etmek ya da değiştirmek. Genç aile taşınmayı planladı mı? Hava her şeyi hissediyor;
 • ilkbahar yağmuru servet artışı. Düğün maliyetinden sonra en çok istenen işaret;
 • yaz yağmuru çocuk doğum;
 • sonbahar düğünde kötü hava yeni gösterimler. Modern yeni evliler için - balayı gezisinin başarılı olacağına dair bir işaret ve hoş anılar ve binlerce güzel fotoğraf kalacak.
 • Duş düğünden önceki gece gitti ise - bu teklif ilişkisibirbirlerinin eşlerini sevmek ve onurlandırmak;
 • sabahın erken saatlerinden itibaren yağan yağmur haber.

Kötü hava koşulları kaba olmayan bir işaret olarak kabul edildiğinde ortaya çıkan tek seçenek - bir fırtına çıktığında. Gök gürültüsü ve şimşek iddia evlilikte kavgalar. Ancak bu yorum tartışmalıdır: eski zamanlardan beri fırtına - göksel düğünün, yer ve gökyüzü birliğinin ve gök gürültüsünün bir yansıması - gürültülü bir kutlamanın yankıları. Asla taşımadıkları çekişme sembolleri.

Ayrı su birikintileri hakkında. Düğüne bir su birikintisine gelen damadın, içmeye meyilli olacak. Dikkatli ol, gençler! Bu arada, gelin hakkında, böyle bir şey söylemedi - özellikle güzel düğün lastik çizmeler giyilirse, su birikintileri cesaretle şaplak attı.

İyi şanslar beklemeyin - onu cezbetmek! Olumlu bir yağmur kaynağını güçlendirmek ve onaylamak ayinlere yardımcı olacaktır. Ziyaret etmeyen gençler ve konuklar için kötü havalarda eğlence gibi davranacaklar, gergin bir atmosferi etkisiz hale getireceklerdir (yağışlar tatil için düşmek üzereyken, ne kadar yağmur tavsiye ve sevgi vaat ettiği önemli değildir) sinir bozucu bir durumdur.

 1. Yağmura bir fular sokun ve düğünü yastığın altına koyun. Belirleyici olarak - bunu bir yastık kılıfı ile yapın ve üç gün daha uyuyun. Evlilik yatağı da dahil olmak üzere, tahviller ve tam rıza. Gençler üzerinde “sıkışmış” tüm kötü şeyler, yağmur akıntısı altında yıkandı.
 2. Somun almak için birkaç damla ver. Bu, gencin ebeveynleri ile genel olarak ailelerin arasındaki ilişkiyi güçlendirecek, ikisinden birini yapacak.
 3. Bir zamanlar damat ve gelin, doğurganlık için yağmurdan ıslak olan doğurganlık kulaklarıyla kırbaçlandılar. Çocuğu olmak için acele etmeyenler, pilav veya diğer tahıllarla daha modern bir sürüm bulacaklar: yağmurun onları ıslatmasına, peçeteye sarmasına ve düğün yatağının yatağının altına saklamasına izin verin. Torunları anneler ve babalar genç bekliyor için harika bir iş.
 4. Birbirlerini yağmur suyuyla yıkamak - Hasarları, olumsuz düşünceleri, başkalarının kıskançlıklarını yıkamak için. Gelin, özellikle kayıt yaptırmadan önce, makyajla şımartılmışsa sevinme olasılığı düşüktür, bu nedenle ellerinizi daha iyi yıkayın.
 5. Evrensel Zenginlik Ritüeli: cüzdanı aç ve yağmurda birkaç saniye kullan. Zarflardaki hediyeler yeni evlileri hayal kırıklığına uğratmasın ve aile bütçesi yetersiz kalsın!

En kötü işaret olan kötü hava hala planlarda değişiklik yapıyor. Kötü hava koşulları, ilginç gelenekler ve ritüellerden dolayı işe yaramayanı değiştirin. Belki konuklar da biraz tanıyordur?

Ya da yağmur, düğün gününü iyileştireceği için birkaç yol.

 1. Güzel fotoğraflar Düğün fotoğrafçısı, eğer profesyonelse kafası karışmasın. Damla ile donuk bir cam resmi - daha romantik ne olabilir? Doğru açıdan ışıklandırılmış yağmur sihirli toza dönüşür ve düğün her anlamda harika bir tatil olur.
 2. Ellerinde çiçekler, kaput üzerinde buketleri kutlamanın sonuna kadar tazeliğini koruyacak ve bu bir günden fazla olabilir. Sıcakta çiçekler çabucak solurlar, serinlik ve nem güzelliklerini uzatır. Yaprakları üzerine düşer - albümdeki bir fotoğraf için başka bir fikir.
 3. Yağmur - bir şemsiyenin altına sarılmanın bir nedeni. Aile hayatında rahat ve yumuşak başlangıçlar.
 4. Alerjiler için kurtuluş! Yağmur yağmuru polen, onu taşıyan kavak tüyü. İlkbahar ya da yaz düğünü kırmızı gözler ve burun tıkanıklığı olmadan çok daha iyi olacak.

Pin
Send
Share
Send
Send