Rüya yorumu

Sağ ve sol bilek kaşıntı ne yapar

Pin
Send
Share
Send
Send


Vücudun herhangi bir bölgesinde ezoterik bir bakış açısıyla yapılan ani ve mantıksız bir kaşıntı, önemli bir olayın yakında bir insanın başına geleceğini göstermektedir. Bu nedenle, bu gibi işaretleri görmezden gelmek yerine, bunun ne anlama gelebileceğini düşünmeye değer.

Bazen bileğimin etrafında kaşıntı alıyorum ve belirgin bir sebep yok. Bu tür bir işaretin neye benzediğini bilmek benim için ilginç bir hal aldı ve benim sürprizime göre tahmin gerçekleşti. Bu makalede, neden sol el bileğinin veya sağ elin kaşındığını ve kendinizi olumsuz olaylardan nasıl koruyacağınızı anlatacağım.

Sağ bilek

Sağ el hayattaki olumlu değişikliklerle ve elverişli olaylarla ilgilidir. Sonuç olarak, eğer sağ bileğiniz kaşındırıyorsa, bu kaderin sizin için iyi bir şey hazırladığı anlamına gelir, örneğin:

 • Daha önce yapılmış bir iş için kar, kazanç veya nakit ödül.
 • Başkalarından veya patronlardan minnettarlık veya bir işin başarılı şekilde tamamlanmasından moral memnuniyet.
 • Bir kişi uzun süredir bir fikri besliyorsa ve görüşülmesinin gerçekleştiği sırada, bileğe kaşınıyordu, uygulamaya başlamanın zamanı geldi.
 • Randevuya hazırlanan genç bir kız için, sağ bileğinde kaşıntı yapmak, gecenin tutkulu öpücüklerle biteceğini gösterir.
 • Bazen bir kız için, bu işaret uzun zamandır beklenen bir hamilelik vaat ediyor.

Eski günlerde, sağ el bileğinin arkadan başarılı ve mutlu bir evliliğe, içeriden işyerinde ve finansal konularda başarıya kadar kaşındığına inanılıyordu.

Doğru bileğe olan kaşıntıyı daha doğru yorumlayabilmek için, haftanın hangi günü olduğuna dikkat etmelisiniz:

 • Pazartesi - yeni başlangıçlar, projeler, ödevler ve tanıdıklar.
 • Salı iyi bir kar sağlayacak bir iş gezisidir.
 • Çarşamba - takımdaki dedikodu ve kabahatler işte.
 • Perşembe - dolandırıcılara dikkat edin, yabancı insanlara güvenmeyin.
 • Cuma - mesleki başarıya, maaş artışına veya yeni bir pozisyon almaya.
 • Cumartesi - güncel olaylar başarı ile taçlandırılacak.
 • Pazar - işyerindeki sıkıntılara, tembel olmasalar ve resmi görevlerini ihmal etmeyin.

Sol bilek

Olumsuz olaylar ağırlıklı olarak sol el ile ilişkilendirilir. Sol bilek kaşındığında, genellikle hem fiziksel hem de ahlaki bir kişinin bazı kısıtlamaları ile ilişkilidir. Uzun süre durmayan şiddetli kaşınma, örneğin bir kişinin yatalak kalacağı hapis cezası, mahkumiyet, ciddi bir hastalık gibi mahrumiyet veya özgürlük sınırlamasını bile gösterebilir. Bu işaretlerin başka yorumları da var:

 • uzun, yorucu iş gezisi;
 • Herhangi bir ulaşımda kalmayı içeren uzun bir yolculuk;
 • finansal kısıtlamalar - para cezası, hırsızlık, para kaybı, gecikmiş veya düşük ücretler, ikramiye kaybı;
 • sevilen biriyle uzun süre ya da uzun süren bir kavga ayrılması;
 • akrabalar, arkadaşlar, meslektaşları veya ikinci yarı ile ilgili skandallar, anlaşmazlıklar, tartışmalar ve yanlış anlamalar;
 • Nadir durumlarda, omen zina simgelemektedir.

Eski inanışlara göre, sol bileğini çizen bir kişinin negatif ile dolu olduğuna inanılıyordu. Bu kadar ağır bir yükten kurtulmazsa, sıkıntılarından etkilenecek ve davranışı agresif hale gelecektir. Duyguların bastırılması nedeniyle, en sık olarak, bilek içten çizilir. Hoşnutsuzluk ve olumsuzluk bir kişiyi ezdiğinde, bileğin arkası genellikle kaşıntıya başlar.

Bir tercüman yaklaşan etkinlikler hakkında günden güne daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olabilir:

 • Pazartesi - işyerinde para cezaları ve işten çıkarma dahil olmak üzere sorunlar.
 • Salı - Birisi sizi sert bir çerçeveye sokacak, çünkü bunun bir öfkeli fırtınası olacak.
 • Çarşamba - daha önce yapılan seçimden pişman olacak ve fırsatları kaybedeceksiniz.
 • Perşembe - aile farklılıkları, akrabalarla ilişkilerin netleştirilmesi.
 • Cuma - iş yerinde çatışmalar ve yanlış anlamalar.
 • Cumartesi - finansal zararlar, büyük masraflar veya zararlar.
 • Pazar - planlanan dinlenme huzursuzca geçecek ve gevşeme yerine sadece huzursuzluk ve heyecan yaratacaktır.

Neden iki bilek de çizilmiş?

Uyuz her iki bilekte de aynı anda ortaya çıktığında, bu genellikle güçlü iç deneyimlerin varlığını gösterir. Belki de uzun süredir bir kişi, uzun süredir devam eden planları gerçekleştirmeye ya da hayatta önemli bir adım atmaya cesaret edemez. Korkmaktan vazgeçmek ve nihayetinde arzuları yerine getirmek için bu gereklidir.

Bir kişi hareket etmeyi planlıyor, ancak bu karardan şüphe ediyorsa, o zaman iki elin bileğindeki kaşıntı, cesurca hareket etmeniz gerektiğini gösterir. Bu kadar önemli bir değişimin, bir insanın gelecekteki hayatı üzerinde olumlu bir etkisi olacaktır.

Bazen kader kendi başına bir insanın hayatını daha iyi hale getirme şansı verirse kaşıntı yapabilir, ancak bir nedenden dolayı kullanmaktan korkar veya onu görmezden gelir. Bu, mesleki faaliyetler, kişisel yaşam, sağlık vb. Olabilir. Böyle anlarda, önemli bir şeyi kaçırıp kaçırmadığınızı düşünmeniz gerekir.

Bazı durumlarda, bilekler büyük finansal giderlere kaşınır. Bu seyahat, büyük alımlar, bir işe başlama, tedavi ve başka şeyler ile ilişkilendirilebilir. Bir gecede iflas etmemek için, giderlerinizi kısmak, fonları daha rasyonel bir şekilde yönetmek ve yağmurlu bir gün için bir miktar tasarruf etmek gerekir.

Olumsuz sonuçlardan nasıl kaçınılır?

Bir işaret kötü bir şeyi ifade ederse, bu konuda hiçbir şey yapılamayacağı anlamına gelmez. Aksine, el bileğinde uyuz gibi işaretlerle kader, durumu düzeltmek ve olumsuz olayları önlemek için bir şans verir. Her şeyden önce, birikmiş negatiflerden kurtulmanız gerekir ve bu birkaç şekilde yapılabilir:

 1. Tüm deneyimlerinizi yüksek sesle ifade edin ve muhatapların olması şart değildir. Sorunlarınızı ve endişelerinizi dile getirdikten sonra, ruh için daha kolay olacak ve en zor görünen sorunlara bile beklenmeyen çözümler olabilir.
 2. Kağıt üzerinde duyguları, kızgınlığı, öfkeyi ve azabı atın. Tüm deneyimlerinizi tanımlayın, rahatsız edici düşünceler ve ağır duygular ifade edin. Böyle basit bir ritüel sonunda, bir kağıt yaprağının yakılması gerekir.
 3. Birikmiş negatiflerden kurtulmak, boks, bulaşıkları parçalamak, kötü olaylarla ve hatıralarla ilişkilendirilen eski şeylerin yok edilmesine yardımcı olacaktır. Bazıları yüksek sesle ağlamaya bile yardımcı olur, ancak örneğin ormanda, ıssız bir yerde daha iyi yapmak için.

Olumsuzluktan arınma ritüelinden sonra, kişi rahatlama ve duygusal gelişim hissedecektir. Böyle bir durumda, acil sorunları düşünmesi ve onlar için rasyonel çözümler bulması daha kolay olacaktır. Baskı yerine, en kötü işaretlerin bile kırılmayacağı yönünde olumlu bir tutum ortaya çıkacaktır.

sonuçlar

Videoyu izle: El Ayak Kaşıntısına Ne İyi Gelir? El Ayak Kaşıntısı Nasıl Geçer? Prof İbrahim Saraçoğlu (Ekim 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send