Rüya yorumu

Neden seks yapmayı hayal ediyorsun?

Pin
Send
Share
Send
Send


Böyle bir rüya nadir değildir, her insanın hayatında en az bir kere erotik rüyalar gördü. Neden seks yapmayı hayal ediyorsun? Anlamlarını, psikoterapistler, astrologlar, ezoterikçiler ve kâhinler açısından konuşalım.

Rüyayı tamamen hatırlamaya çalış. Uyandığınızda, rüyanın taslağını en küçük detay ve ayrıntılarla yazın. Bu, en doğru yorumlamayı yapmanıza izin verecektir.

Psikoterapistlerin yorumu

İlginçtir ki, çoğu zaman erotik rüyalar bir keşiştir. Kilise ona basitçe davranır - "şeytan özendirir". Aslında, uzun yoksunluk nedeni. Bu bakış açısı psikoterapistler tarafından düzenlenmektedir. bu nedenle sevişmek Morpheus aleminde - cinsel memnuniyetsizliğin ilk işareti. Büyük olasılıkla, normal bir eşiniz yok, uzun süre seks yapmıyorsunuz veya diğer yarınız tatmin etmiyor.

Bir rüyada samimiyet Yaşamdaki duygu eksikliğinin bir işareti olabilir. Ya da birinden hoşlanıyorsunuz ve bilinçaltı zihin sizi bu kişiyle sanal gerçeklik içinde “tahrik ediyor”. sık sık seks rüyalar sandviç samimiyeti kirli bir şey olarak düşünen insanlar. Bu durumda, eğitim veya toplumun dayattığı inançlardan kurtulmak için bir psikoloğa ihtiyaç vardır.

Popüler rüya kitaplarının yorumlanması

Aşağıdaki yorumlar popüler rüya kitaplarında verilmiştir:

 • eğer bir erkekle seks kadın rüyalarBu cinsel memnuniyetsizlik belirtisidir. Ayrıca, bir rüya uzun zamandır devam eden fikirlerin ve planların uygulanmasını engelleyebilir.
 • eğer erkek bir erkekle seks rüyalarzorlamamalısınız - bu bilinçaltında eşcinsel olmayı hayal ettiğiniz anlamına gelmez. Böyle bir rüya, gerçek hayatta belli bir rakibin, sürekli olarak yenmeye çalıştığınız bir düşman olduğunun işaretidir. Yakınlıktaki aktif veya pasif pozisyon, provokatör kavgalarının kim olduğunu gösterir.
 • Rüya görüyorsa eski bir tutkuyla seksBu bilinçsizce ilişkiyi yenilemek istediğin anlamına gelir. Veya sürekli eski ortağı yenisiyle karşılaştırın
 • Eğer nişanlandıysan hayatta olmayan bir erkekle seks yapmakBu olumsuz bir işarettir. Böyle bir rüya bir hastalık vaat ediyor veya şiddetli ahlaki stresten söz ediyor. Eğer ölen eşiniz ise, o zaman onun için üzülüyorsunuz, henüz kaybedilme şartlarına gelmediniz.
 • Eğer rüyada kocamla seks yapmakBüyük! Beklenmeyen bir hediye, hoş bir sürpriz bekliyoruz. Olumlu duygular ve büyük bir zevk sizi bekliyor
 • Ama eğer rüyada kocasıyla seks kötüydü, en yakın zorlukları bekleyin. Hayatta güncel olayların tamamlanması için kötü bazı durumlar olacak.
 • eğer bir erkekle yakınlık hayallerionunla bir ilişki içinde olduğu bu bilinçaltı bir sinyal gönderir - seçtiğiniz kişiye dikkat edin! Ona güvenmemek için sebepler var.
 • eğer hayal grubu seks - Gerçek hayatta yeterli dikkatin bulunmadığına dair bir işaret. Arkadaşlar seni unuttu, ama sevilen kimse yok
 • Kız bir kızla seks hakkında rüyalar. Bu iyi bir rüya - diyor ki: yeterli öz saygıya sahipsin, kendini seviyor ve saygı duyuyorsun, hatalarını biliyorsun ve düzeltmeye çalışmak yerine onları kabul ediyorsun
 • eğer adam yabancı bir kızla seks hakkında rüyalarkendinden emin değil. Gerçek hayatta, eylemlerinin doğruluğundan sürekli olarak şüphelenir, bazı görünmeyen işler için suçluluk duyar, kendi duygularını anlayamaz
 • Düşlenmişse sevilen biriyle seks, pahalı bir hediye için bekleyin. Sevgili sizi şaşırtacak bir sürpriz olacak - romantik bir tarih düzenleyin, lütfen büyük bir hediye verin veya sizi ortak bir geziye davet edin. Reddetmeyin, bir kavga içindeyseniz bile, ilişkiniz yeni bir seviyeye ulaşacaktır.
 • eğer rüyadaki adam sevgili ile sevişir, gücünde bir artış olmasını beklemeli. Birden çalışmak için büyük bir arzu ve çılgın bir çalışma kapasitesi olacak. Yeni başarılar için harika zaman!
 • Bir erkek bir rüyada ise evli bir kadınla yatmakYakında onun aziz dileği gerçekleşecek. Ancak beklenen neşe olayı getirmeyecek - olumsuz sonuçlar doğacak

Hayallere çok fazla önem vermeyin - yorumlar onlara inananlar için gerçek olur. Bu nedenle, rüya tahmini rüya kitabında belirtilmişse, başarısızlık için kendinizi programlamamanızı tavsiye ederiz. Her durumda, kendin hayatını kurarsın. Bir rüya hangi yöne hareket edeceğini, neyin değiştirilmesi gerektiğini gösterebilir. Bundan başla.

Videoyu izle: NE KADAR YALNIZSIN? KİŞİLİK TESTİ (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send