Rüya yorumu

İşaret: kişi yakar

Pin
Send
Share
Send
Send


Ulusal işaret ve batıl inançları dinleyerek, vücudumuzun birçok farklı durumu hakkında bir açıklama bulabilir ve geleceğin olayları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Aynı zamanda, halk pratiğinde kesinlikle her şeyin bir yorumu vardır - düz bir yolda düşmek, nesneleri düşmek, yanakları yakmak - hemen hemen her fenomenin bir yorumu vardır. Bir kişinin yandığını gösteren bir işaret de oldukça popülerdir, bu yazıda size neler söyleyebileceğini öğreneceksiniz.

Bilime dönerseniz, insan vücudunda meydana gelen çeşitli iç süreçlerden cilt yüzeyine ani bir kan akması neden olur. Örneğin, yanan yanaklar bu gibi patolojik olayları gösterebilir:

 • sinirsel stres, stresli durumlar, utanç ve rahatsızlık;
 • bazı gıdaların, hayvan tehlikesi ve bitki poleninin alerjik belirtileri;
 • her bireyin bireysel fizyolojik özellikleri, yani - kan damarlarının yüz derisinin yüzeyine çok yakın olması;
 • normal ise yüksek tansiyon;
 • doğrudan güneş ışığına, rüzgara veya soğuğa maruz kalmanın yanı sıra sıcaklık değişikliklerine maruz kalan çeşitli hava olaylarına cilt reaksiyonları.

Bu bilimsel gerekçeleri okuduktan sonra, bir insanın neden yanabileceği ortaya çıkıyor. Her şeyde gizemli bir mizah duygusu aramaya meyilli iseniz, bu durumda folklorun ilgisini çekmeniz şiddetle tavsiye edilir.

Kural olarak, yanan yanaklar bir kişinin sizin için son derece kaba olduğunu ve sizin için kritik olduğunu gösterir. Aynı zamanda, hem olumsuz görüşünü açıkça ifade edebiliyor hem de onunla birlikte kalabiliyor - işareti yine de işe yarayacak. Herkes kınan bir kişi olabilir - işte bir patron, bir arkadaş veya akraba, bir arkadaş, sevilen. Çoğu durumda, bu tür insanlar ikiyüzlü davranış ile karakterize edilir.

Hakkınızda tam olarak ne söylendiğini bulmak için, eski bir metoda başvurabilirsiniz. Bunu yapmak için, altın süslemenin elden çıkarılması (tercihen bir halka idi) ve yanak bölgesinden çeneye doğru ilerlemesi gerekir. Aynı zamanda cilt üzerinde beyaz bir iz kalırsa, yönünüzdeki övgü olasılığı yüksektir ve tam tersine siyah ise büyük olasılıkla olumsuz bir etki yaratır.

Halk batıl inancı, sizi hatırlayabilecek birini zihinsel olarak hatırlamaya çalışırsanız, yanakların yanmayacağını söyler.

Ayrıca, bir yanma yüzünün sevdiğiniz birinin düşünceleri olarak yorumlandığı, ilişkisini çok değer verdiğiniz, bir miktar değiştirilmiş omens versiyonu bulunur. Başka bir yüz gözyaşlarına yanabilir.

Bir insan sürekli yanma probleminin periyodik görünümünü gözlemler. Bazı durumlarda, bu sizin için hedeflenmiş bir etkinin varlığını gösterebilir, ancak çoğu zaman gerçek neden tamamen farklı bir etki içinde gizlenir.

Antik çağlardan gelen halk bilge adamlar, bir insanın genellikle haftanın belirli günlerinde “yanmaya” başladığını fark etti. Bu temelde, ayın evrelerine paralel bir şekilde hareket ettiler, bu da insan yaşamında meydana gelen çeşitli olaylar üzerinde oldukça güçlü bir etki yaratıyor.

Öyleyse, haftanın belirli günlerinde yanak yanmalarının görünümü nedir?

 • üzerinde Pazartesi - Sizin için çok hoş bir kişi ile hızlı bir tanıma olasılığının yüksek olduğunu kanıtlar;
 • üzerinde Salı - Akrabalarıyla veya yakınlarıyla olası bir kavga veya anlaşmazlık için hazırlanmalı;
 • Çarşamba günleri - romantik dalganın tadını çıkarın, tarih için bir elbise seçmeye başlayın;
 • üzerinde Perşembe - Hayatta çok hoş anlar beklersiniz;
 • üzerinde Cumaları - uzun zamandır beklenen haberlere hazırlanın;
 • üzerinde Cumartesi - Çok önemli bir toplantı sizi bekliyor;
 • üzerinde Pazar günleri - Arkadaşlarınızla bir parti ya da beklenmedik bir sürpriz hazırlayabilirsiniz.

Elbette, yalnızca bir yoruma veya başka birine inanıp inanmamaya karar verebilirsiniz, çünkü düşünceler maddidir ve düşünmeye başladığımız tek şey hayatımıza çekilmek zorundadır.

Bazı işaretlerden korkarsanız ya da uyarılırsanız, en iyi şey dikkatinizi daha olumlu şeylere çevirmeye çalışmaktır.

Ve tabii ki, planlarınızı ertelemek veya sevdiklerinizle kavga etmek, onların olası varsayımları nedeniyle tamamen gereksiz olacaktır. Ayrıca sizi hatırlayan kişiyi bile hatırlamayabilirsiniz.

Yukarıda da belirtildiği gibi, bazı batıl inançlar yanma yanaklarının hızlı gözyaşlarına işaret ettiğini söylemektedir. Kendinizi korumak için kutsal suda yıkamalısınız ve sonra dertler sizi bypass edecektir. Evin kutsal suyu yoksa, normal minerali kullanabilirsiniz, alkali bir bileşime sahip olması istenir.

Odanızda yanan yanaklar fark ettiyseniz, bu popüler olanı olumlu bulmanızı tavsiye ederiz. Kendinizi zevk ve umutla öpücüklerle övgü dolu sevinç dolu romantik tarihler bekliyor olacak şekilde ayarlayın. Ve belirtileri gösterebilecek tüm kötü ve kötüler, soğuk suyla yıkayın ve hafızasından atın. Bu durumda, enerjinizi kötü şüpheler ve varsayımlar ile boşa harcamadan, huzur içinde uyuyabilirsiniz.

Videoyu izle: Doğrular Can Yakar (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send