Rüya yorumu

İşaret: sağ yanak yanıyor

Pin
Send
Share
Send
Send


Binlerce yıl önce, insanlar omens'e inanıyorlardı. Ancak, güvenilebildikleri sürece, hala bir gizem olmaya devam ediyor, ancak her zaman gizemli bir şeye inanmak istersiniz ve bir insanı gelecekte tehlikeden koruyabilir veya tam tersine, ona güvence verebilir ve her şeyin yoluna gireceğine dair bir ipucu verebilir örneğin, sağ yanak yanarken böyle bir işaret.

Doğru yanağı ne yakar? İşaretlerin önemi

Kural olarak, birileri sizi hatırladığında ya da konuştuğunda yanaklar yanıyor. Yanma yanağına ilişkin işaretler çoğu durumda iyi bir olaya işaret eder, ancak etrafınızdaki koşullara bağlı olarak farklı şekilde yorumlanabilir. Bu işaretin iyi bir işaret olduğunun açıklaması, sağ yanağın yerine, çok fazla pozitif enerji birikmesi, ki bu da çok fazla ve bu nedenle yanak kızarmaya başlar.

Eğer sevdiğiniz biri varsa, o zaman büyük olasılıkla, yanağınız yanarken iyi bir şey düşündüğünüzü hatırlar ve sık sık kız arkadaşınız veya iş arkadaşınızla iletişim kurarsanız, bu, diğer çalışanların önünde övüldüğünüz veya hoş hatırlandığınız anlamına gelir. seninle konuşma. İş yerinde işlerinizi halletme ve insanların sizinle tanışmaya gelme şansı da var.

Omens ile haftanın günleri arasında bir ilişki var mı?

Tek başına omenlerin ortaya çıkması, net bir şekilde yorumlanması için yeterli değildir. Haftanın günlerine bağlı olarak, sağ yanaktaki kızarıklığın görünümü şöyle açıklanmaktadır:

 • Sağ yanak yanıyorsapazartesi günü - yeni tanıdıklar için bekleyin veya eski bir arkadaşınızla tanışmayı bekleyin. Günümüzde dikkatin görülmesi, biriyle hoş iletişim kurmanın, ilişki kurmanın, başkalarının size karşı olumlu bir tutum sergilemesinin kanıtıdır.
 • Salı günü iletişimde sorun olabilir. Büyük olasılıkla, diğer insanlarla bir çatışma olacak. Bugünlerde ne söylediğinizi ve başkalarına karşı nasıl davrandığınızı dikkatlice izliyorsunuz. Özellikle birisini savunan tartışmanın başlatıcısı olmak gerekli değildir, çünkü birbirinizi yanlış anlamanın durumu sizin lehinize değil daha da ağırlaştırılabilir.
 • Çarşamba planlarını gerçeğe dönüştürmek için harika bir gün. Her şey dileklerinin gerçekleşmesine yardımcı olacak. Çarşamba günü, olası bir başarısızlık fikrinden şüphe duymaya ve hatta itiraf etmeye gerek yoktur, çünkü bugün sizin gününüzdür ve her şey olumlu bir şekilde sizin avantajınıza katkıda bulunacaktır.
 • Perşembe - hoş bir sürpriz ve sürprizlerle dolu bir gün. İstediğiniz zaman onlar için hazır olun ve sürprizin eğlenceli ve neşeli bir ruh hali getireceğini bilin.
 • Cuma Konukların evdeki görünüşünü ön plana çıkarır. Büyük olasılıkla size yakın insanlar olacaktır. Doğru yanak, akrabalarınızla bağlantılı bir durum nedeniyle yanabilir.
 • Cumartesi rekreasyon, neşe ve çok para harcama ile karakterizedir. Daha sonra, cüzdanda hiçbir şey kalamaz. Buna özen gösterin ve keyifli bir eğlence ile eğlenmeyin.
 • Pazar günü Size yakın bir kişinin ayrılma olasılığı vardır. Tüm ayrıntılara dikkatle davranın ve kendinizi yalnızca iyi tarafta ifade etmeye çalışın, böylece siz ve diğer insanlar arasında herhangi bir anlaşmazlık olmaz.

Sağ yanak kulakları ile yanarsa

Kulaklarınız ve sağ yanağınız ya da her iki yanağınız aynı anda yanıyorsa, o zaman şu anda insanların sizi tartıştıkları anlamına gelir:

 • Sol kulağınız ve yanağınız yanarken, belirli bir olumsuz insan sizden bahsediyor.
 • Sol kulağı ve yanağını yakmak, sizinle birileri hakkında olumlu konuşmak demektir.

Böylece yüzün yanan kısımları kızarmayı önler - altın bir çerçeveye bir yüzük alın ve yaktığı cilt bölgesine uzatın ve kalan işarete bakın. Siyah bir tonu varsa, o zaman kötü bir şey açıkça senin hakkında söylendi ve açıksa, iyi sözler. Aynı zamanda, kırmızı bir bara görünmek de mümkündür; bu, konuşma sırasında sizinle ilgili görüşün çalışmadığı anlamına gelir.

Yanaklarınızın yanmasını durdurmak için neye ihtiyacınız var?

İşaretler hakkındaki şüpheci görüş, mevcut durumların belirli bir yolunda, işaretler vardır ve her zaman vardır, çünkü hiç kimse enerjinin varlığını ve çevre ile olan olası ilişkisini yadsınamaz, ancak işaretlere inanıp inanmamanıza rağmen dış belirtilerinden kurtulabilirsiniz. her zaman mümkün.

Omens dedikleri gibi, yanakların yanması iyi bir işarettir ve görünüşü iyidir, ancak bu sık sık meydana geldiğinde, yanakların ve yüzün diğer bölümlerinin kızarıklığı tahriş olmaya başlar. Kalıcı bir kızarıklık oluşumu oluşmasını önlemek için ihtiyacınız:

 1. Kuşburnu suyu ve yeşil çay için siyah çay ve kahve değiştirilmelidir.
 2. Cildin rengi, sıklıkla sigara ve alkol tüketiminden etkilenir.
 3. Diyette, yüzünüzün belli bölgelerine kan akışını arttırdığından, sıcak ve acı biberle kendinizi sınırlandırmakta fayda var.

Videoyu izle: Yüz Kızarması, Kızarıklığı Tedavisi, Nedenleri, Çözümü (Temmuz 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send