Rüya yorumu

Burcu: bir örümceği görmek

Pin
Send
Share
Send
Send


Antik çağlardan beri, hayvan dünyasının belirli temsilcileri hakkında çeşitli batıl inançlar olmuştur. Bir örümceği görme işareti en yaygın olanlardan biridir. Bazen, doğru yorumlamak zor, özellikle de yorumlamanın bütün karmaşıklıklarına aşina değilseniz. Bu makalede, bu konuyla ilgili en ayrıntılı bilgileri topladık, bu eklembacaklı böcekleri hangi amaçla gördüğünüzü anlamanıza yardımcı olacak.

Bir örümcek görmüş birçok insan, böceğin bir şekilde geleceğin bir olayı olduğuna işaret edebileceğini iddia ediyor. Bu inanç özellikle bir soru hakkında düşündünüz ve aniden bir örümceğin farkına varırsanız güvenilirdir.

Antik çağlardan beri, çok sayıda efsane örümceklerle ilişkilendirilmiştir. Öyleyse, efsanelere göre, bunlardan biri Mısır'da saklanan İsa Mesih'in kendisini kurtardı - böcek Kurtarıcı'nın ağının kalın bir ızgarası ile bulunduğu mağarayı sürükledi. Ve küçük güvercin içine bir yuva yaptı ve yavru kuşun yumurtadan çıktığı bir yumurta attı. Böyle akıllı bir kılık sayesinde, takipçiler mağarada kimsenin olmadığına inanıyorlardı.

Bir örümceği gördüklerinin işaretlerinin yorumlanması, onu günün hangi saatinde gördüğünüze bağlı olarak biraz değişir. Bu eklembacaklılara (yeterince yaygın olan) belirli bir korku veya düşmanlık bile olsa, yakın geleceği tahmin etmeye çalışabilir ve işaretlerin etkinliğini kendi deneyimleriniz üzerinde görmeye çalışabilirsiniz.

Geleneksel olarak, eğer bir örümcek canlısı dairenize veya evinize sürünürse, iyi şanslar ve iyilik hali gösterir. Kural olarak, örümcekler odaların köşelerini örümcek ağlarıyla örterek, orada biriken tüm negatif enerjiyi toplarlar. Bu sayede eski zamanlardan beri evi korudukları için ibadet ettikleri için teşekkür ederiz.

Ayrıca, işaretlerin anlamı, örümceğin oturduğu yere bağlı olarak biraz değişecektir:

 • tuvalet - ilişkilerde veya ilişkilerde belirli bir durgunluğu engeller, yaşamınızdaki değişikliklerin gerekliliğini gösterir;
 • banyo - aşırı dikkatli olunmalıdır - eşya kaybı, para veya bilgi sızıntısı mümkündür;
 • bir lavabo veya su - gelen telaşın göstergesi, kayda değer çaba ve minimum sonuç;
 • Mutfakta örümcek ağı - bu meskende sevgi eksikliği var, bir eş diğerini değiştirebilir;
 • yatak odası - evli bir çift için olumlu bir yorumdur, karı koca arasındaki sevgi ve uyumu ifade eder;
 • yatak - uzun dertlerle karşılaşabilirsiniz;
 • Çocuk - bebeğinizin kişisel bir koruyucusu vardır. Tabii ki, ev için bir tehlike oluşturmuyorsa, eklembacaklıyı odada bırakmanız önerilir;
 • koridor veya oturma odası - olumlu bir yorum, hoş olaylar bekliyor;
 • Köşede veya pencerede - bu durumda, örümcek bekar genç kadınlar için bir tür işaretçi gibi davranır, hangi tarafın nişanlanmasını bekler ki: dik açı yukarıdan doğuya, yukarıdan sola - kuzeyden, aşağıdan sağa ve aşağıdan batıya doğrudur; web pencerenin ortasına yerleştirilmişse - bir yıl içinde evlenmeyi bekle;
 • tavan - iyi haberler almak;
 • kapı pervazının üstünde - evde belirli sorunlar var;
 • Örümcek eşiğin üzerinde - sorunlara hazır olun (hastalık veya ölüm), kapının dışını işaretleyin ve kapıyı sıkıca kapatın.

Arabanızda bir örümcek görüyorsanız ve içine bir örtü koyarsa, eklembacaklı, sahibini beladan korur. Aynı zamanda örümcek sürücünün yönünde sürünürse - sürücüden bir kazanç beklenir - aksine, kayıplar.

Ayrıca, işyerinizde bir örümcekle yapılan toplantı dışında değildir. Böyle bir durumda, yeni müşteriler veya ortakların yakın gelecekte ortaya çıkmasının yanı sıra, ücretlerde bir artış ve önemli bir artış olması bekleniyor.

Antik çağlardan beri, kendi örümcek ağını örten bir örümceğin öldürülmesinin 40 günah tasarruf edebileceğine inanılıyordu. Ancak diğer durumlarda, böceğin yok edilmesi son derece istenmeyen bir durumdur, aksi takdirde Yüksek Kuvvetlerin öfkesine maruz kalabilir ve belirli maddi kayıplara maruz kalabilirsiniz.

Eklembacaklıların evinizde yaşamasını istemiyorsanız - dikkatlice yakalayın, bir cam kaba koyun ve avluya götürün.

Eklembacaklı gözlerde gözüktüğü günün saatine bağlı olarak yorumda bazı farklılıklar vardır:

 • sabah saatleri - başarısızlığı belirtin, bu gün yeni bir şeyin başlangıcından vazgeçin;
 • gündüz - aşk alanında büyük bir başarı memnun edecek;
 • akşamları - foreshadow umut, uzun vadeli umutlar. Korkusuzca, kesinlikle hayatın her alanında yeni bir işe başlamak;
 • Geceleri - bazı ev işleri geliyor.

Ayrıca örümceğin görünümü de önemlidir:

 1. Örümcek siyahı - hayal kırıklığını gösterir. Eğer böyle bir eklembacaklı bir yatağı bir ağ üzerine döndürürse, sağlık sorunları yakında uyuyanı sollayacaktır. Sadece siyah bir örümceğin ağa tırmanması bir araya geldiğinde iyi şanslar.
 2. Beyaz renk - cenneti kişiselleştirir, iyi şanslar ve hoş romantik tanıdıklar gösterir. Beyaz örümceğin ağını evli bir çiftin yatağının üstünde bulduğunuzda, mutlu ve uyumlu ilişkiler hakkında konuşabilirsiniz ve bir ortağın ambulansı yalnız insanlara duyurulur.
 3. Sarı - insanlarla kolayca ortak bir dil bulacaksınız.
 4. Kumral veya kahverengi - tatsız bir insanla yüzleşmek zorunda kalacak.
 5. Kırmızı-kırmızı - finansal kaynakları çeker.
 6. Gri - her alanda uyum yaratır. Yeşil - iyi haberleri, nakit makbuzlarını gösterir.

Büyük bir örümcek görüyorsanız - vaat edilen etkinliğin en yüksek performansını bekleyin ve bunun tersi de geçerlidir.

İşaretlere inan veya inanma - kişisel inançlara ve kişisel deneyimlere dayanarak her bir kişinin seçimi. Bazen, yaşamımız üzerinde bir veya başka bir etkiye sahip olabilecek antik “Zaboonları” dinlemek gereksiz olmazdı.

Pin
Send
Share
Send
Send