Rüya yorumu

Kurutulmuş balık rüyalar?

Pin
Send
Share
Send
Send


Kurutulmuş balık rüyalar? Çoğu rüya kitaplarında, böyle bir rüya hayırlı olaylar vaat eder. Ama nüanslar var. Böyle bir rüyanın nasıl yorumlanacağını anlamaya çalışalım. Rüyayı tüm detaylarıyla hatırlamak istenir - bu en doğru yorum olarak ortaya çıkacaktır. Sabahları yazın, uyanır uyanmaz, gece görüşünün en küçük ayrıntılarını bile hatırlayın.

Kurutulmuş balık ne zaman zorlukları hayal eder?

İlk olarak, olumsuz hakkında konuşalım:

 • eğer bir adam hayal kurutulmuş balıkişte veya işte büyük zorluklar olması bekleniyor. Onlardan kaçınmak için, koşum çalışması gerekmez. Aksine, bir tatil yapın, rahatlayın, ailenizle veya sevdiğiniz bir kadınla zaman geçirin. Olumlu duygulara ve enerjiye ihtiyacınız var.
 • eğer bir kumarbazın balık rüyalarHobileri, oyunlarla bağlantılı olan veya oyunun bir geliri olduğu oyun oynamayı bırakmaya değer. Büyük kayıpların olması muhtemeldir, şans bir süreliğine uzaklaşacaktır.
 • Kurutulmuş yemeyeceğin balıkları al veİşaret nispeten olumlu. Büyük olasılıkla, bir pazarlık yapmak zorunda. Ama balıkları birine verirseniz, acil durum planlarınız başarısız olur. Uzun ve zor üstesinden gelinmesi gereken bazı engeller olacak.

Olumsuz küçük - davanız bu açıklamaların altına girerse cesaretiniz kırılmasın. Her durumda, işlerin sonucu yalnızca sizin davranışınıza bağlıdır.

İlişki hakkında

Kurutulmuş balık gördüğünüz rüyalar karşı cins, arkadaşlarınız ve akrabalarınızla ilişkilerinde bazı değişiklikler gösterebilir:

 • Eğer sen balık yiyin, ama yalnız değil, şirketteBu iyi bir işaret. Bir arkadaşla veya yeni faydalı tanıdıklarla uzlaşma sağlanacaktır. Muhtemelen daha sonra maddi veya ahlaki olarak önemli bir konuda size yardımcı olacak bir kişiyle tanışacaksınız.
 • İyi eğer sen yemeklerini biriyle paylaş. Bu sevdiklerinizle zor ilişkilerde bir "sıfırlama" vaat ediyor. Eski şikayetler unutulacak, bir anlayışa ulaşmak mümkün olacak, olumsuz arka plana gidecektir. İleri - sadece olumlu duygular.
 • eğer kız rüyada kurutulmuş balık satın alır.Bu onun çekici bir erkekle yeni tanışmasını vaat ediyor. Ama! Balık küçükse kemikli ise, bu adam daha sonra onu hayal kırıklığına uğratır, yaşamın arkadaşları için uygun olmayan bir aday olur. Balıklar büyükse, seçilenlere aşinalık, uzun ve mutlu bir ilişki sağlayacaktır.
 • Tuzlanmış bir balık bir rüyada göründüyse evli kadınBu iyi bir işaret. Yakında ailenin mali durumunu iyileştirecek. Belki bir miras alacaksınız, bir koca terfi ettirilecek veya bir çekiliş ödülü verilecek.
 • Eğer balık kadın bir hediye alıro zaman gerçek hayatta beklenmedik, ama çok hoş bir hediye beklemeye değer.
 • Bir rüyada evli bir kadın balık çalıyorsa, dikkatli olmalısınız - koca başka bir kadına dikkat edecektir. Belki de ailede, adam ikinci yarısından daha az dikkat çeker, bu yüzden tarafına bakar.

Uykunun yorumlanması olumsuz olaylar vaat etse bile, bunları gücünüzde değiştirin. Bir rüyanın anlamı sadece bir şeyin davranışını değiştirmesi gerektiğinin bir işaretidir.

İyi

 • eğer rüyada çok balık var (işçilerin mavnaları balıklarla veya üretim tesislerini nasıl boşalttığını hayal etmiş olabilirsiniz), bu harika bir işaret! Yakında davayı tamamlayabileceksiniz, şüphelendiğiniz sonuçta. Daha fazla balık, daha fazla temettü elde edersiniz. Büyük bir anlaşma, ani bir kar ya da pahalı bir armağanın tamamlanmasını bekleyin.
 • Tuzlu balık bir dizi olumlu olay ve sıkıcı, ama eğlenceli sıkıntılar yaratır. Belki de yakında bir düğüne, büyük bir kutlamaya davet edileceksiniz veya davetiyenin başlatıcısı olacaksınız - toplu eğlence düzenleyeceksiniz. Daha fazla balık, olayın ölçeği daha geniş.
 • Kurutulmuş tütsülenmiş balık yemek - işlerde hızlı değişikliklerin bir işareti. Olumlu olacaklar - kariyerin büyümesini ya da yeni kârlı müşteriler, güvenilir ortaklar bekliyorlar.
 • eğer bir kızın havyar rüyalar ile balık Hızlı bir evlilik için beklemeye değer. Sevgili bir erkeğiniz varsa, o "olgun" olduğu ve bir evlenme teklifi hazır olduğu anlamına gelir. Eğer uyanıksanız, baş döndürücü bir romantizm yakında başlayacak ve Mendelssohn yürüyüşüyle ​​sona erecek.
 • Benzer rüya hayal adamı, gelecekte çocuklarının karısı ve annesi olacak rüyalar kadınıyla tanışmayı vaat ediyor.

Pin
Send
Share
Send
Send