Rüya yorumu

Neden çikolata rüyası?

Pin
Send
Share
Send
Send


Neden çikolata rüyası? Tatlılar - keyifli etkinliklerin, ilham veren duyguların ve iyiliğin bir sembolü. Bir rüyayı yorumlamak için tüm ayrıntılarını hatırlamaya çalışın. En iyi seçenek, uyandıktan hemen sonra, tüm detayları unutmamak için bir rüyayı kaydetmektir. Tüm uyku koşullarını hafızada çoğaltın - bu, en doğru yorumu yapmanıza yardımcı olacaktır.

Hediye olarak çikolata

Tatlıların hediye olarak sunulduğunu düşlerseniz, bir rüyanın anlamı şöyle olabilir:

  • Yakın gelecekte finansman ile ilgili hoş bir sürpriz bekliyoruz. Bu bir promosyon veya beklenmedik bir bonus, bir kocanın pahalı bir armağanı veya miras, büyük bir işlemin başarılı bir şekilde tamamlanması veya karlı bir müşteriyle bir sözleşme olabilir.
  • eğer Tatlılar verUykunun değeri negatif. Bu boşuna beslediğin boş umutların işareti. Ya sizin çaba gösterdiğiniz rüya gerçek olmayacak.
  • Bağışlanan Şeker kız rüyalar? Çok iyi bir işaret değil - seçtiği kişi asla yerine getiremeyeceği boş sözler veriyor. Sürekli yalan söyler ve çözmez.
  • eğer Şeker, taze, lezzetli, pahalı, yakın gelecekte muse'u ziyaret edeceksiniz. Yaratıcı bir ilham dalgası bekliyoruz. Arzularınız dış yardım olmadan gerçekleşmeyecektir. Hayatı daha iyi hale getirecek yeni fırsatlar olacak.
  • Gecikmiş, tatsız ve acı tatlılar kısa süre önce hayal kırıklığı ya da sağlık sorunları hakkında haber verin Yakında seni üzecek bir olay olacak. Hastalanabilirsiniz veya planlarınızda başarısız olabilir.
  • Eğer bir rüyada şeker hediye olarak almakmisafirler için bekleyin. Akrabalar sizi ziyaret etmek istiyor ve ziyaret keyifli olacak. Her ne kadar ilk başta onların varlığından memnun kalmayacaksın.
  • eğer kendini pişirdiğin tatlılarhediye olarak sunmak, ailenin maddi refahının yakında iyileşeceği anlamına gelir. Bunu yapmak için muazzam çaba sarf etmeniz gerekiyor, ancak sonuç muazzam olacak ve hayal kırıklığına uğratmayacak.

Popüler rüya kitaplarında verilen rüyaların bu yorumu. Psikoterapistler, astrologlar ve ezoterikler rüyaları biraz farklı yorumluyorlar.

Psikologların görüşü, ezoterik, astrologlar

Freud, bir rüyada çikolata şekerlerini görmek, hızlı bir aşk ilişkisinin sembolüdür. Yakında duygular tarafından tüketileceksiniz, aydınlık, olağanüstü bir ilişki kurmayı başaracağınız, hayatta bir insan görünecek. Kavgalar şiddetli uzlaşma ile değiştirilecek. Fakat aşk hikayesi çabucak bitecek.

Tatlılar yemezseniz, ve onlara birine davran - aşırı cinsel enerjinin bir işareti. Etrafınızdaki insanlar bunu hissediyor, bu yüzden karşı cinsten çok çekicisiniz. Bu mevcut olmasa da (kullanılamıyor) - dikkatlice bir ortak seçin ve açık bir ilişkiyi kabul etmeyin.

Ezoterikler, çikolataların - olumsuz olaylara inanıyor. Muhtemelen ciddi sağlık sorunları, sağlığın bozulması. Uykunda tatlılar yersen, karmaşık bir hastalığı tedavi etmek için çok para harcamak zorundasın.

Miller’in rüya kitabı, şekerlerin sevdiklerinizin iyiliğinden sorumlu olduğunuzu gösteren bir sembol olduğunu söylüyor. Sen ailenin maddi kalesin, akrabaların sağlığını takip ediyorsun, sana güveniyorsun.

eğer tatlılar işadamı rüyalaryakın gelecekte karlı müşterilerin, asla aldatılmayacak güvenilir ortakların ortaya çıkmasını bekliyor.

eğer bayat şekerler, diğerlerinde yakın hayal kırıklığı için bekleyin. Arkadaşlara veya akrabalara karşı tutumunuzu değiştirecek bir tür etkinlik olacak. Peki, tatlılar taze ise - çok hoş, ama küçük olaylar yakında gerçekleşecek. Harika bir ruh hali içinde olacaksın.

Böyle bir yorum var: çikolatalar - bilinçsiz ve kolay yaşama arzusunun kişileştirilmesi. Diğer insanların neden bu kadar başarılı olduklarını anlamıyorsunuz, her şey onlara basit ve zahmetsizce veriliyor ve çok çalışıyorsunuz, ancak istediğiniz şeyi alamadınız. Tüm başarılar, sadece sıkı çalışma, birinin kendi “Ben” şiddeti ve hoş bir eğlencenin bırakılması ile gerçekleştirilir. Borçlu olabilir veya bağımlıları sağlamak zorunda kalabilirsiniz.

Şekerler verirseniz veya onlara birisini tedavi ederseniz, bu gerçek hayatta bu kişinin sizi kendi bencil amaçları için kullanmaya çalıştığı anlamına gelir.

Pin
Send
Share
Send
Send