Rüya yorumu

Rüya yorumu: çiğ et bakın

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir rüyadaki benzer görüntü her zaman nahoş bir şeyle ilişkilendirilir. Ne de olsa etin kendisi etin öldürülmesidir, bu yüzden onu rüyamda görmek her zaman bir tür belaya, hastalığa ve tahrişe yol açar. Rüya kitabında çiğ et görmek ne anlama geliyor? Görelim!

Neden et hayali?

 1. Eğer rüyada aniden bir kasap görseydin Elinizde kanlı bir baltayla - hem fiziksel hem de manevi seviyelerde büyük başarısızlıklar ve muhtemelen kayıplar bekleyin.
 2. Ancak kanla çiğ et parçalarını görmek için neşe ve şans. Dahası, aşk ilişkilerin tepeye çıkacak.
 3. Ezoterik açıdanBöyle bir rüya, diş ağrısı, nevralji ve sinir sistemi ile bağlantılı diğer benzer hastalıkları önleyebilir. Etin bir bıçakla kesilmesi iş dünyasında başarıyı öngörüyor. Ancak vahşi hayvanların etini yemek için iyi bir şey getirmeyecektir. Genellikle böyle bir rüya, edinilen malların tasfiyesine kadar büyük zararlar için bir rüyadır. Etin ağzındaki tadı hissetmek, siyah bir bant kaybından kaçınmayı vaat ediyor.
 4. Diğer rüya kitapları bu hayali farklı açılardan açıklar. Çiğ et yemek, büyük kayıplara maruz kalmak demektir ve benzer bir kişi ciddi bir şekilde hasta olan birini hayal ederse, o zaman ölüm onu ​​bekliyordur ve sağlıklı bir kişi ağır şekilde hastalanabilir. Böyle bir rüya yaklaşmakta olan hırsızlığı veya ciddi bir savaşı öngörebilir.
 5. Bir avda bir hayvanı öldürüp etini yersenanksiyete ve anksiyete için bekleyin.
 6. Tsvetkov'un rüya kitabına göre her şey basit. Çiğ et belaya, onu ye - hastalığa.
 7. Bir rüya lezzetli et yemek şansın sizi atlayarak arkadaşlarınızdan birine gülümseyeceğini, ancak bir mağazadan veya bir pazarda satın almanız işinizde başarılar vaat edebileceğini söyleyebilir.
 8. Eti parçalara ayırın olayların başarılı bir şekilde tamamlanması için, ancak bir rüyada pişirdiğiniz pirzola, iş alanında küçük ve büyük sıkıntılar doğuracaktır.

Ne zaman bir hayalin oldu?

Rüya yorumu, günün saatiyle, haftanın günüyle ilgili olayları tahmin etmektir; aylardır ve aylardır:

 • çiğ et görmek ocak-nisan arasında - kaçınılmaz hastalığa.
 • mayıs-ağustos arası - Rahatsızlık ile ilgili aynı tahminler.
 • eylül ayından aralık ayına - belki de kendiliğinden yaralanan yaralanmalarla ağır yaralanmalar.

Et türüne bağlı olarak uyku değeri

Et ve hayvan türü vardır:

 1. sığır - genellikle akrabalarınızla ve bu vesileyle yaşadıklarınızla, hayal kırıklığından ve nahoş olaylarla ilgili.
 2. domuz - sahte suçlamaları ve başkaları tarafından iftira atmak. Dahası, suçlamalar her zaman yanlış ve temelsiz olacaktır. Bu tür etleri yemek, gerçek hayatta küçük kavgaların öncüsüdür.
 3. kuzu - sağladığın mutluluk. Büyük neşe, aydınlık yaşam ve gerçekte maddi zenginliklerin tüm çıkmazlarında bu üründen yemekler. Sonunda, tüm küçük sıkıntılara karar veriyor ve hayattan zevk almaya başlıyorsun.
 4. Köpek - tatsız bir rüya. Gerçek şu ki, bazı denemelerin çaresine katlanmak zorunda kalacaksınız.
 5. kaz - Benzer bir rüya görmek için, eşin tartışmasızlığına. Muhtemel ve ciddi hastalık. Bir başka anlamı da toplumda kendini kaybetmektir. Dikkatsiz davranışların yüzünden ismin silinecek.

Çiğ et hayal etmek hayatınızı ve odağını sembolize eder. Yaşam tarzınız ve nelere dikkat ettiğiniz, ne taşıdığınız ve geride bıraktığınız. Bir rüyada et pişirmek, bir yabancı veya düşmanınızın bile hak ettiğiniz emeğin meyvelerinden yararlanabileceğini söyler.

Ancak onu bir yemek olarak kullanmak, hayatta herhangi bir girişimin özüne ulaşabileceğinizi gösterir. Bu nedenle, benzer bir rüya gördüğünüzde, bunun aktif bir rol almanız ve tarafınıza şans vermeniz gereken olaylar hakkında lezzetli bir et yemeği veya gelecek için bir ipucu olduğunu düşünmelisiniz.

Sığırların bir rüyada ortaya çıkması, uzun süreli yorgunluk, işte karışıklık anlamına gelebilir. Dur, nefes al ve kafanı biraz dinlendir. Yeni düşüncelerle problemler her zaman çok daha hızlı bir şekilde çözülür.

Eğer gerçek bir vejeteryansanız ve bir rüyamda gerçekten et yemek istiyorsanız ve onu kullanırsanız - bunun sizin için tövbe eden bir ruh olduğunu bilirsiniz, rüyanda yaşamda işlenmiş etin tüm günahlarını göstermeye ve böylece kurtuluş kazanmaya hazırsınız.

Patatesleri lezzetli etlerle görmek, planlarınızın ve fikirlerin temel doğasını gösterir. Köfte, hayatınızın geleneksel yolunu daha çok destekliyor ve sıradan bir et parçası, kararsız doğasını ve dünya algısını doğrulıyor.

Etle ilgili tüm anlar, iç dünyanızın açıklamasıdır. Bu dünyada size yandan göstereceğim. Kendinize bakın ve davranışlarınızın kendinize ve diğer insanlara karşı ne kadar doğru olduğuna karar verin.

Pin
Send
Share
Send
Send