Rüya yorumu

Rüya yorumu: suda yüzmek

Pin
Send
Share
Send
Send


Suda yüzmek, temiz ve berrak olmak ne kadar iyi. Uykunda çok sık böyle işlemler yapıyoruz. Aynı anda ne kadar eğlenirseniz, gerçekte beklediğiniz başarı o kadar fazla olur. Fakat su sizi korkutursa veya biraz rahatsızlık yaşarsanız, o zaman gerçek hayatta, büyük olasılıkla bazı olaylar sizi çok üzebilir.

Böyle bir rüyanın yalnızca önceki gün içinde biriken güçlü deneyimlerinizi yansıttığı görülür. Her durumda, gördüğünüz her şey, yaşadığınız hissi hatırlayın ve takdir edin. Bu, gördüklerinin doğru bir şekilde çözülmesini önemli ölçüde etkiler.

Neden rüya

Genellikle su iç durumumuzu yansıtır. Bu tür rüyalarda yer alan, iç huzuru ya da endişedir. Genellikle rüya kitapları sadece uykunun yorumlanmasını sağlamakla kalmaz. Fakat aynı zamanda nasıl yaşayacağını ve hayalperestin gördüklerine dayanarak neyin kontrol altına alınması gerektiğini öneriyorlar.

 1. Kural olarak, suyla uyumak, olumlu unsurlar taşır ve dahası, Bir insan onun içinde olduğu ve banyo yaptığında. Gelecekteki yaşamın, birçok çabanın başarısının, eğlenceli eğlencenin ve beklenmedik finansal yardımın gelişinin keyfini çıkaracaksınız. Ve her şey için yeterli olacak miktarda gelirler.
 2. Suda yüzen balık hayatınıza beklenmeyen bir başarı getirecek. Ve şüphelenmeyeceğiniz, hayatınızın en beklenmedik bölgelerinde olacak. İşler sorunsuz ilerleyecek, birden parlak fikirler size gelecek ve meslektaşlarınız arasında öne çıkabileceksiniz ve patronlar bunu fark edecek. Özel hayatta kavgalar ve sıkıntılar çözülecek ve yalnız olanlar sonunda nihayet kader insanlarıyla buluşacaklar. Genellikle bu tür rüyalar kadınlara daha elverişlidir. Su dişi bir elementtir, bu nedenle rüyalar kadınlar için daha uygundur.
 3. Ve burada Miller'in rüya kitabında suda yüzmenin farklı yorumları olabilir. Büyük zevk ve neşe yaşarken kendinize su sıçradığın anlar, birçok şeye pratik bir yaklaşımdan bahseden iş arkadaşları sizde iyi bir çalışan görebilecek ve belki de bir lider ve aile ilişkileri daha basit ve daha hassas hale gelecektir.
 4. ancak akraba veya arkadaşlarla yüzmek Kısa süreli ayrılmaya yol açar ve derinlikteki dalmaya sinir durumundaki artışla açıklanabilir.

Görülen özellikler

 1. En tatsız su altında yüzmekBir insan oksijen eksikliğinden ölümcül bir korku yaşadığında. Böyle bir vizyon gerçekte endişe verici olayları, ciddi bir nedenden endişe duymayı öngörmektedir.
 2. Ve burada sıradan yüzme kendilerini, doğalarını daha iyi anlama ve dünyayı anlamalarını yeniden anlama isteği olarak yorumlanabilir.
 3. Bulutlu veya karanlık su onunla arkadaş veya meslektaşlara güvensizlikten kaynaklanan şüphelerin arka planını taşır. Belki de kendiniz dürüst olmadınız ve vicdan azabı duyuyorsunuz. Kalbinizde, tapunuz için çok endişeleniyorsunuz çünkü gelecekte, bu planlarınızı etkileyecek ve bir engel haline gelecektir.
 4. Bir çamur birikintisi veya su birikintisi içine dökülür ve yuvarlanır. iç dünya görüşünüzü yansıtır. Belki de siz de diğerlerinin üzerinde yükseldiniz ve bu dünyanın olmadığını hissediyorsunuz. Bu durumda, diğerlerini tedavi etmek daha kolaydır ve gereksinimlerinizi bu kadar yüksek tutmazlar.
 5. Yüzerek birinden kaçmak size uzun zaman önce farketme fırsatı verir, nihayet rüya gerçek olur.
 6. Temiz ve net kaynak daima saf düşünce ve fikirlerin sembolüdür. Böyle bir rezervuarda yüzmek sonunda tüm olumsuzluklardan kurtulmak anlamına gelir. Önünüzde geniş ve kibar bir yol, maddi başarı ve refah bekliyor. Düşünceleriniz saf ve sonunda yaşamda doğru yoldasınız. Nadiren değil, saf bir kaynak öz güven, narsisizmdir.
 7. Kendinizi derinlerde yüzerken görmek, umutsuzluk ve korku yaşamak Hayatta her şeyin çok yumuşak olmadığını ve ileride zorlukların olabileceğini öne sürüyor. Ancak, derinliklerin üstesinden gelmek ve yüzmek için mükemmel bir yer bulursanız, gerçekler yaklaşmakta olan olaylardaki engellerin ve başarının üstesinden gelmenizi sağlayacaktır.

Su sıcaklığı

 • buzlu su gece yüzücüsünün sizin lehinize gerçekleştirilmesi için güç toplamasını ve tüm yaşam becerilerini harekete geçirmesini teşvik eder. Etrafınızdakilerin kaderinin dayandığı ciddi bir seçimle yüzleşmeniz mümkündür.
 • ılık su Önemli ölçüde siyah şeridi beyaza çevirmek, sonunda sakinleşip biraz dinlenebilirsiniz. İşler çözüldü ve hayat devam ediyor. Bir seçenek olarak, bir tatil yapabilir ve tüm konforla rahatlayabilirsiniz.

Suyla düşler hiçbir zaman çok kötü bir şey taşımaz. Tüm rüyalar bilinçaltınızın sadece bu durumda nasıl davranacağının bir ipucudur.

Pin
Send
Share
Send
Send