Rüya yorumu

Ölü balık rüyalar?

Pin
Send
Share
Send
Send


Hayallerin kesin bir yorumu yoktur: Kötü bir sembol bile bir şeyi kurtuluştan uzaklaştırabilir. Hayalperestin şu andaki yaşam durumunu ve rüya hikayesinin bazı önemli detaylarını dikkate almak her zaman gereklidir. Ölü bir balıkla yatmayı düşünün. Ölü balık rüyalar? İyi ya da hasta için mi?

Genel yorum

Balıkla düşlerin olumlu bir anlamı var ve göze çarpan sevinç, refah ve iyi şanslar. Buna göre, hayatta iyi bir ölü balık vaat etmiyor. Ölü amfibi - enerji, canlılık ve coşku kaybı sembolü. Bağışıklık güçlerini güçlendirmek için özen gösterilmelidir - hastalık dönemi ve çeşitli rahatsızlıklar öncesinde. Ayrıca, cansız balık para kıtlığının bir sembolüdür.

Yorum yaparken rüyanın bütün nüanslarını hatırlamak gerekir:

 • balık neredeydi;
 • balık nasıl görünüyordu;
 • ölü balık sayısı;
 • hayalperestin eylemleri;
 • kim rüya gördü.

Suda yüzen ölü bir balık gördün mü? Bu rüya başarısızlığın habercisi. Tüm planlar kar için umut, işe başlayanlar küllere gidecek. Hayalperest hastalanırsa, hastalık uzun süre geri çekilmez. Kıyıdaki balıklar artık kötü bir gün vaat ediyor.

Kemirilmiş balık iskeletini görün - Hayattaki büyük hayal kırıklıklarına: gerçek siyah şerit geliyor. Uzun süredir.

Etin kaynıyor solucanlarına bakın - Etrafında, zarar vermeye ve her şeyi elinden almaya hazır kötü insanlar. Sosyal çevrenizi derhal gözden geçirin.

Hamile kadınlar için uyku düşük yapma riskini taşır. Aynı değer, rüyada kocanın veya hamile kadının akrabasının görmesi durumunda kalır. Diğer kadınlar için bu rüya, istenmeyen hamileliği öngörmektedir.

Yorum yaparken, şunu hatırlamalısınız: amfibi ne kadar büyükse testler o kadar zor olacaktır. Küçük balıklar küçük sıkıntıları giderir.

Kızlar için Bir rüyadaki bu resim bir erkekle beraberlik vaat ediyor: hayal kırıklığı kaçınılmazdır. Erkekler için, uyku iş dünyasında ciddi kayıplar ve kariyer gelişimindeki sorunları önler.

Bir rüyada çok ölü balık görmek için - Hayattaki çoklu problemlere. Hayalperestler her taraftan belaya saldıracaklar.

Karkastaki renkli terazileri görün, güneşte yanardöner, - düşmanlarının çilelerine dikkat edin, büyük bir entrika başlattılar. Dikkatli olursanız, sorunlar atlanabilir.

Sudaki ölü leşleri yakalayın - Hastalığın kendi mantıksızlığı ve ihmali nedeniyle. Büyük olasılıkla, kötü alışkanlıklarınız sağlıkla ilgili acımasız bir şaka yapacak.

Olumlu yorum

Altın pullu balık leşini yakala - kar etmek. Hayat daha zengin ve daha başarılı olmak için bir şans sağlar. Bu şansı kaçırmamak önemlidir.

Çürüyen bir karkas görmek - miras alınana kadar beklenmedik bir kar için. Bu iyi bir rüya.

Ölü balıklar hakkında popüler rüya kitaplarında neler söylenir?

 • Mutfak rüyası kitabı Bu arsa aldatma ve gözyaşı bir habercisi olarak yorumlar.
 • Rüya Schiller Şunu düşünür: ölü bir balık görmek - mide ve belada mide.
 • Burun deliği hayal Çürük balıklarla uyumayı, etkili bir kişiyle olan ilişkilerde uyuşmazlıkların önüne geçmeyi düşünür.
 • Rüya yorumu Tsvetkova uyarır: karkas hissi - hastalığa. Ancak, gözlerimizin önünde parçalanan bir karkas beklenmedik bir zenginlik vaat ediyor.
 • Evrensel Rüya Bu vizyonu kayıp ve israfa çevirir. Kadınlar için çürümüş bir karkas, düşük veya planlanmamış bir hamileliği önler. Elinde bir kemik tutun - yoksulluk, kayıp ve aldatma.
 • Rüya rüya Meneghetti hayati enerji ve güç kaybını önlüyor.
 • Rüya Miller büyü kaybı. Bir balık ne kadar çok ölü görünse, kayıp o kadar çok hissedilir.

konsey

Hayaller peygamber olabilir, ama daha sık uyarıyorlar. Gördüklerinize ve onarılamaz bir umutsuzluk beklediğinize çok önem vermemelisiniz: her şey düzeltilebilir. Bir rüya, bilinçaltının bir hayalperestle konuşması, doğru yolun bir ipucudur.

Kötü bir değeri olan nahoş bir rüya görürseniz ne yapmalı? Örneğin musluktan akan suyun ne gördüğünü konuşabilirsiniz. Su, bilgiyi kendi içinde emme ve uzak tutma eğilimindedir. Ayrıca uyuduktan sonra gözlerini açmayı da söyleyebilirsin: "Gecenin olduğu yerde, bir rüya var." Tüm kötü şeyler atlayacak.

Ancak, hayalperestin hatası nedeniyle hayallerin olumsuz seyri konusunda uyardıysanız, kehanete dikkat etmeli ve harekete geçmelisiniz. Bu durumda, mevcut suyun hikayesini anlatmak işe yaramaz - onların davranış çizgisini düzeltmek gerekir.

Pin
Send
Share
Send
Send