Rüya yorumu

Hangi akvaryum balıklarının rüyalar?

Pin
Send
Share
Send
Send


Su elementinin çok renkli sakinleri gözü gerçeklikle memnun eder ve hayalperestin gerçek hayatındaki keyifli olayları göze alır. Psikologlar, akvaryum balıklarının kişinin zihinsel durumu üzerindeki yatıştırıcı etkilerini kanıtlamışlardır. Bu hayalin ne yorumu var? Akvaryum balıklarında hangi rüyalar, rüya kitaplarının tüm değerlerini göz önünde bulundurun.

Genel yorum

Rüya kitaplarının çoğu, gökkuşağı deniz sakinlerinin vizyonunu olumlu yönde yorumlar. Balık - Bu mutlu bir değişim, iyi haber ve arzuların yerine getirilmesi.

 • işadamları balık başarılı bir anlaşma vaat ediyor,
 • evli kadın - aileye ek olarak,
 • için aşıklar - uyumlu ilişki,
 • öğrencilere - oturumu başarıyla kapattı
 • çalışma insanlar - ikramiye almak ve maaş artışı.

Ancak, bu her zaman değildir, rüya olumlu yönden açık bir şekilde yorumlanabilir: hikayede beklenmeyen bir yön alabilir:

 • ölü balık görüyorsunuz;
 • akvaryum balıkları denizde yüzmek;
 • balıklar bir cam kavanozdadır;
 • su tankından atlamaya çalışan balık;
 • ağı veya elleri olan balıkları yakalarsınız.

Amfibilerin yüzdüğü suyun kalitesi de önemlidir:

 • saf Berrak su, neşeli değişiklikleri önler,
 • Çamurlu ve kirli - elverişsiz.

Akvaryumdaki suyu değiştirin - Yaşamdaki temel değişimin sembolü.

Sen gör su balıkları atlama - gerçekte, birçok olumlu izlenim getirecek ve sizi neşeli duygularla dolduracak olan, yaşamda bir değişiklik bulacaksınız.

Balık konuşuyor rüyalar maceralardan beklenmedik parlak izlenimler uyandırır. Yaşanan olayları uzun süre hatırlayacaksınız. Japon balığı ile uyku doğrudan bir yorumu var - hayalleriniz yakında gerçekleşecek.

Gezinin arifesinde bir rüya görmek için - Canlı izlenimlerle dolu büyüleyici bir yolculuk bulacaksınız ve sonrasında yaşamın olağan ritmine girmek zorlaşacaktır.

Deniz yaşamını yerleştirmek bir tanktan diğerine - alışkanlık yaşam tarzınızı değiştirmek için. Besleme - hafta içi ilgi çekmeyen monotonlara ve sıkı çalışmalara. Ancak, eğer besleme süreci bir rüyada bir zevk ise, sıkı çalışma iyi karlar getirecektir.

Balık beklenmedik bir yerde yüzerseÖrneğin, havuzda - çabaları başaracaksınız. Ancak, açık denizde akvaryum sakinlerinin görülmesi kafa karışıklığının bir simgesidir: bir sonraki adımda ne yapacağınızı ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz.

Akvaryum sakinlerini yakalamak ne anlama geliyor? Ellerinle yaparsan, ilerideki çabalarında başarı var. Bir ağ yakalarsanız, hoş olmayan insanlarla tanışacaksınız.

Hayalperest kendini bir akvaryumda görürse Balık yerine, kayıp, kayıp ve aldatma bekleyebiliriz.

Ölü küçük balık hızlı sorun söz veriyorum. Tüm özlem ve umutlarınız gerçekleşmeyecek. Boş bir akvaryum kayıp ve aldatma hayalleri: tetikte olun.

Balıklarla ilgili rüyaların rüya kitaplarında yorumlanması

Rüya Miller

Dream Miller, akvaryumdaki suyun saflığına dikkat çekiyor. Balıklar temiz suda yüzdüyse, uyku yaşamdaki olumlu değişiklikleri önceden haber verir. Çamurlu yüzdüler, su nesneleriyle dolup taşarlarsa, hayattan iyi bir şey bekleyemezsiniz.

Rüya Miller yakında genç bir kızın evlenmesini ve sevgilisiyle uyumlu bir ilişki kurmasını öngörür. Akvaryumdan balık yakalamak - yaşamda testler vaat ediyor. Ancak, testler uzun sürmeyecek ve temel değişiklikler getirilmeyecek. Gökkuşağı balık görüntüsünü görmek - hayatında neşeli bir dönem vaat ediyor.

Rüya yorumu Tsvetkova

Rüya yorumu Tsvetkova, bu rüyayı yaşamda iyi bir şans olarak tanımlar. Hayalperest hayatta yeni fırsatlar ve bakış açıları açacak. Ölü amfibi görmek - kötü sağlık. Bir akvaryumda kelebek ağıyla veya elinizle balık tutmak evli kadınların hamile kalması için iyi şanslar. Ayrıca, rüya kitabı hizmet alanında başarıyı tahmin ediyor.

Navlun Rüya Yorumu

Freud'un rüya yorumu hayalperest olan balığın cinsel temas sırasında rahatlayamayacağını düşünür. Freud, sorunlardan nasıl sıyrıldığını ve samimiyet sırasındaki karşılıklı hislere tamamen teslim olmayı öğrenmeyi tavsiye eder.

Freud ayrıca akvaryumu kadın rahmiyle karşılaştırır ve bu görüntüyü yakın hamilelik belirtisi olarak görür. Boş bir kap görmek - kısırlık, akvaryum görmek - cinsel zevk.

Freud'a göre yavruları bir akvaryuma koymak, bebek sahibi olma isteği anlamına gelir. Yetişkin amfibileri suya sokmak, eşini değiştirme arzusundan bahseder. Akvaryumu kırın - bir partnerle ilişkilerinde uyumsuzluk. Freud ayrıca akvaryumun enürezis muzdarip insanları hayal edebileceğine inanıyor.

A'dan Z'ye Rüya yorumu

A'dan Z'ye rüya yorumu hazımsızlık konusunda uyarır: önümüzdeki günlerde diyetinize özellikle dikkat edin. Boş bir akvaryumun vizyonu, uzun süreli bir depresyona dönüşebilecek ilgisizlik vaat ediyor.

Rüya Rüyası

Wanderer'in rüya kitabı, bu komploda barışı ve rahatlamayı, aynı zamanda gerçeklik algısını belli bir şekilde engellediğinin bir sembolü olarak görür.

Pin
Send
Share
Send
Send