Rüya yorumu

Yorumlama Rüyası: Kendini gelinlikle gör

Pin
Send
Share
Send
Send


Bazen bir rüyanın en olağan olayları bile, rüyalar yoluyla kesinlikle farklı şekillerde sunulabilir. Karşı cinsten olduğu gibi deneyen kızlar ve kadınlar da kendilerini bir gelinlik içinde görürler. Kafasında güzel süslemeler, örtü ile bir düğün çelengi, beyaz ayakkabılar ve bu olayla ilgili diğer özellikler. Neden düş kitaplarına göre kendini bir gelinlik içinde görmek ve bu nasıl açıklanabilir?

Açıklamanın en doğru olması için uykunuzun tüm inceliklerini hatırlamanız gerekir. Elbisen veya kıyafetin neydi, hangi özellikleri ve bir rüyada sana ne oldu. Kod çözme de buna bağlıdır.

Rüyalar nelerdir

 1. Düğün kıyafetleri bir manken üzerinde olabilir;
 2. Düğün için hazırlanırken, bir elbise giyersin;
 3. Üzerindeki elbise yırtılmış veya kirli;
 4. Elbise üzerindeki kusurları diker veya diker;
 5. Elbiseyi yok et ya da ondan kurtul.

Elbisenin rengine dikkat edin. Mutlaka beyaz olmayabilir, ama mavi, yeşil ve hatta siyah. Renk şeması da çok şey söylüyor.

Dan görüş

Düğün kıyafetini yandan görürseniz ve düşünürseniz, elbiseyi kimin giydiğini ve rüyamda nasıl gördüğünüzü hatırlamaya çalışın. Bu kod çözmeden itibaren değişebilir:

 1. Genel olarak, böyle uyku hayatınızdaki önemli değişiklikleri tahmin edebilir. Pozitif duygulara sahip olduğunuzda, dışarıdan bu kadar güzel bir gösteri için hayranlık ve hayranlık, size hayatınızdaki en kısa sürede olumlu değişikliklerin bir işareti verir.
 2. Yandan özensiz ve kirli gelin görün - Etrafınızda ortaya çıkan ilişkilerde ve olaylarda sorun.
 3. Ama vitrin mankeni üzerindeki kıyafet Sosyal çevrelerde ve işyerinde önemli değişiklikler vaat ediyor ve aynı zamanda bir gelinlik için mükemmel aksesuarları seçmek ve fiyatını sormak ilginç ve gelecek vaat eden bir iş bulmak için harika bir fırsat.
 4. Kızlara kendinizi nişanlanma veya resim arifesinde bir gelinlik içinde görmek Büyük ruhsal deneyimler yerine konuşur. Kız çok duygusal ve kendine fazladan sorun yaşayabilir. Rüya tabirleri sakinleşmenizi tavsiye eder ve bu yüzden evlenirsiniz ve aşırı kurgularınızı bozmazsanız hayatınız güzelleşir.
 5. Eğer bir kadın kız henüz nişanlanmadıama kendini bir gelinlik içinde görüyor, böyle bir gerçeği ümit etmek zorunda değil. Daha ziyade, hoş bir iletişim ve sosyal statülerini iyileştirmek olacaktır.
 6. Güzel kızını görevlenmek - yakında evinizi ziyaret edecek harika haberleri bekleyin.
 7. Bir kız arkadaşının düğünü için hazırlıklara katıl ve hızlı bir şekilde kısa sürede eğlenceli foreshadows bir gelinlik giyerler.
 8. Bir yabancı gerçekte garip neşe getirebilir.
 9. Ama aniden gördüğünüz yerde, rüya ve tatsız rüya görebiliyorsunuz. ölü bir gelin veya elbisenin çamurla bulaşdığını gördüm. Böyle bir rüya onunla birlikte büyük kayıplar, ıstıraplar ve gelecek için umutların çöküşünü taşır. Böyle bir durumda, en önemli şey kalp kaybetmemek ve bu siyah grup yakında yaza batacak.

Deneyin, dikin ya da gelinlik alın

Sadece dışardan gelen olayları izlememekle kalmıyor, aynı zamanda kendinizde aktif bir rol alıyorsunuz. Kendiniz dikebilir, dekore edebilir, giyebilir veya ihtiyaç duymadığınız bir şey olarak kolayca atabilirsiniz.

Bu nedenle, böyle bir hayalin şifresini çözerken, size ne olduğunu ve ne tür düşünceler ve duyguları yaşadığınızı hatırlayın. Ve böylece detaylar:

 • gelinlik ölçmek - iyi bir işaret. Değişim aniden hayatınıza girer. Hoş bir kişiyle tanışmak, belki de kendinizi tamamen yeni, hatta tanımadığınız bir kalitede göstereceksiniz. Evli değilseniz, yeni bir tanıdık size kaderinde büyük değişiklikler getirebilir, ancak evli bir kadın gerçek bir koca ile ilişkilerde yeni bir seviyeye ulaşacaktır.
 • Kıyafetinize hayran olun ve aynanın önünde döndürün, imajına olan hayranlığını yaşarken, iş hayatında, promosyonda ve dolayısıyla maddi refahın artmasında köklü değişiklikler olduğunu haber veriyor.
 • ve burada yırtık ya da kirli elbise günlük yaşamda bela vaat ediyorsun. Belki size yakın olan insanlardan kopacaksınız, kişisel yaşamınızda kavgalar yaşanacak, sonra ayrılıklar ortaya çıkabilir.
 • güzel kıyafetle evlenmek Akıllı bir adam için yakında hayatta daha iyi şeyler için büyük değişikliklere yol açacak ciddi adımlara sahip olacağınızı söylüyor.

Bir düğünün, güzel bir gelin imajının ve böyle harika bir tatilin güzel ortamının, hayalperestin evli olup olmamasına bakılmaksızın, iş dünyasında ve toplumda daha iyi başarı için büyük değişikliklerin söz verdiğini daima unutmayın. Hayatın tadını çıkarın, ne olursa olsun, her zaman dünyada tanışın ve yaşayın.

Pin
Send
Share
Send
Send