Rüya yorumu

Perşembe-Cuma Hayalleri - peygamber? Onlar gerçek mi?

Pin
Send
Share
Send
Send


İnsanlığın uzun zamandır hayaller için özel bir merakı vardı. Özellikle şeref rüyalar-tahminlerdi (peygamberlik denir). Yine de, peygamberlik hayallerinin perşembeden cumaya kadar geceleri hayal eden insanlar olduğuna inanılıyor.

Venüs - Cuma patronluğu ve peygamberlik rüyalar

Perşembeden cumaya düşen düşler, mümkün olduğunca ayrıntılı ezberlemeye çalışmalısınız. Bir insanın haftanın diğer günlerinde gördüğü hayallerden daha sık gerçekleşme eğilimindedirler.

Bir gece, bir insan birkaç rüya görebiliyor. Ancak, sadece gece yarısından sonra, cuma sabahına yakın rüyalar görmüş olanlar peygamber olacaktır. Astrologlar, bu fenomenin nedenlerinin kesin olarak açıklanmasını henüz veremediler. Bazıları cuma hayallerinin mistik özelliklerini, İsa Mesih'in çarmıha gerilmesiyle ilişkilendirir, çünkü bu olay tam olarak Cuma günü gerçekleşmiştir. Diğerleri bugünlerde hayallerin peygamberlik yeteneklerinin Venüs'ün korunmasından dolayı tezahür ettiğine inanıyor.

Şehvetli Venüs, sevgi ve uyumu simgelemektedir. Onun etkisi altında insanlar etraflarındaki dünyayı daha zarif ve yumuşak algılamaya başlarlar. Haftanın bu günlerinde rüyalar, çoğunlukla uyuyan kişiliğin şehvetli yönünün bir yansımasıdır. Hayalperestin bu geceki sezgisi son derece keskindir, bu yüzden vizyonları kehanet niteliğindedir.

Peygamber rüyalarının ayırt edici özellikleri

Perşembe-Cuma günleri arasında gerçekleşen rüya, yaşamın herhangi bir tarafıyla bağlanabilir: kişisel ve aile hayatı, maddi alan, sosyal temaslar vb. Ancak, kişinin duygu ve hisleriyle daha yakın bir bağlantı gözlenir. Bu gecenin vizyonları hayalperestin en samimi ve en önemli arzularını, hayallerini, gizli bağlanmalarını, kaygılarını ve şüphelerini yansıtma eğilimindedir.

Bu tür rüyalar içinde çoğu zaman, uyuyan kişi gerçek hayatta hiçbir şeye karar vermeyeceği bu eylemleri ve eylemleri görür. Bazen, peygamberlik rüyalar bir insanın yaratıcı yeteneklerini anlatabilir. Cuma rüyasında, bir kişinin isteklerinin gerçekleşeceği günü tahmin ettiği ortaya çıkmaktadır.

Uyuyan kişinin perşembe-cuma günleri arasında gördüğü peygamberlik rüyalar neredeyse her zaman aydınlıktır ve uyandıktan sonra hatırlanır. Kural olarak, 2-3 ay içinde canlanırlar, ancak yıllar sonra kendilerini kanıtlayabilirler. Ertesi saat uyuyan bir kişiyi ziyaret eden vizyonlar, bazen aynı gün bile, diğerlerinden daha hızlı gerçekleşir. Bazı durumlarda, biri ve aynıları birkaç gece üst üste rüyalar görebiliyor, bu yüzden kendisine özel dikkat etmesi, en küçük detaylarını ve onun duygularını hatırlamaya çalışması gerekiyor.

Bu günlerde rüyalar her zaman kehanet olarak hizmet etmez. Bazen bir ipucu gibi davranır, bir kişinin kendisini ilgilendiren sorunlara çözüm bulmasına yardımcı olur, doğru yöne işaret eder ve olası hatalara karşı uyarır.

Hayallerin anlamı

Cuma gecesi düştü rüyalar, tüm özenle tedavi edilmelidir.

 • Rüya parlak, renkli ve hoşsa, iyi bir işaret. Bu rüyalar, unutulmaz olaylarla dolu günler vaat ediyor. Bu hayalperestin gizli arzusunun yakında gerçekleşeceği anlamına gelir.
 • O geceki vizyonlar siyah beyaza boyandı, Yaklaşan rutin ve monotonluk hakkında uyardı. Büyük olasılıkla, hayalperest arzu edilen hedefe giderken çok çalışmayı bekliyor.
 • Gece rüyasında, uyuyan istenen şeyi alır veya kazanırsa, Sonra yakın gelecekte yakında sevişen rüyasının nasıl gerçekleştiğini görecek. Yalnız insanlar için, böyle bir komplo, ikinci yarı ile bir buluşmayı ön plana çıkarır.
 • Büyük bir satın alma yapmayı ya da büyük miktarda para almayı mı hayal ettiniz? Bunu gerçek hayatta almaya hazırlanmanın zamanı geldi.
 • Rüyadaki bir şeyi bulma veya bir şeyi başarma girişimleri başarısız oldu mu? Yaklaşan büyük masraflar, borçlar ve finansal istikrarsızlık konusunda uyardı. Bazen bu, kişisel yaşamlarından hoşnutsuzlukları sembolize edebilir ve tatmin etmeyebilir.
 • Uyuyan kişinin yaşam planlarının fiyasko olacağı gerçeği, bir kişinin bir şeyi kaybettiği veya çaldığı bir rüyada söylenir. Bu durumda en doğru adım, girişimi ertelemek ve bir süre sonra tekrar ona dönmek olacaktır.

Peygamberlik rüyalar çoğu zaman bir insanın gerçek hayattaki eylem ve eylemlerinden kaynaklanır ve günümüzdeki davranışlarının ve faaliyetlerinin taktiklerini değiştirmediği sürece, gelecekte kendisi için olan olayları gösterir. Peygamberlik hayallerinin bir insanın değiştiremeyeceği kesin gerçek olmadığını hatırlamakta fayda var. İnsanın geleceği sadece ellerinde ve onu etkileme gücüne sahip. Ve peygamberlik rüyalar bu konuda iyi yardımcı olabilirler.

Peygamber rüyalarının ortak alanları ve yorumlanması

İnsanların perşembe-cuma günleri arasında gördüğü peygamberlik rüyalar arasında en sık rastlanan sahnelerden bazıları var. Hepsi bir dereceye kadar hayalperestin gerçek yaşamını etkileyebilir.

aşk

Her bir insanın hayatında bir kez aşk olur - şefkatli duygulara neden olan, kalbe ve düşüncelere sahip olan bir kişi görünür. Kendisinin ikinci yarının olup olmadığını bilmek, peygamberlik rüyalar perşembeden cumaya yardımcı olacaktır. Astrologlar, peygamberlik rüyalarında uyuyan kişinin yalnızca gerçekten sevdiği ve takdir ettiği kişiyi gördüğüne inanır.

 • Bir rüya görmüştünüz, sevgili eşinizle neredesiniz? Öyleyse, kader yardımsever ve olayların kendi başlarına gelişmesine izin vermek için sadece kanatlarda beklemelisiniz.
 • Bir rüyasında tutku ile kavga mı ettiniz ya da bir başkasıyla (onu) gördünüz mü? Ne yazık ki, rüya bunun senin erkeğin olmadığı ve mutlu bir çift olmaya mahkum olmadığın konusunda uyarıyor.

düğün

 • İçinde gördüğün rüya senin düğününiyi bir işaret. Eğer varsa, bu tatsız anları bu rüyadan hatırlarsanız iyi olur. Bu, gerçekte onlardan kaçınmanıza yardımcı olacaktır.
 • Sevgili arkadaşımın düğününü hayal ettim (tatlım), ama sen gelin değil miydin (damat)? Bu ilişkilerde ve ayrılıkta bir mola vaat ediyor.

ölüm

 • Sevilen birinin ölümüne bakın - Başlıca dertlerin uyarısı, trajik olaylar (cinayet, ölüm).

Vizyonun gerçekleşmemesi için önümüzdeki aylarda sakin bir ortamda yaşamaya çalışmak ve rüyada görülen olayları önlemek için mümkün olan her şeyi yapmak gerekiyor.

 • Bir hayalimdeki kariyerinizi artırın, büyük bir maaş görün - servet ve başarı için.
 • Üstleri veya meslektaşları, işten çıkarmaları veya indirgemeleri olan bir kavgayı hayal ettim. - dramatik değişikliklere. Yönetime müdahale etmeye çalışmayın, iş yerindeki görevlerinizi titizlikle yerine getirin ve ağzınızı kapalı tutun - sonra olumsuzluklardan kaçının.

sorun

 • Bir rüyada başınıza gelen sorunları görmek için (kaza, kaza, ev içi problemler, sağlık sorunları, vb.), - gerçek hayattaki benzer olaylara, bir tehdidin varlığı, mevcut herhangi bir sorun. Sizden bu durumda, bu sorunların sıfıra olasılığını azaltacak azami çaba gösterilmesini gerektirir.

Perşembe-Cuma günleri arasında peygamberlik bir rüyanız varsa, göreviniz ciddiye almak ve daha yüksek güçlerden ipucu olarak almaktır.

Pin
Send
Share
Send
Send